Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Fransız ikili Francis Kurkdjian ve Marc Chaya, kişinin yaşam tarzını kapsayan kokular yaratma vizyonuyla 2009 yılında Maison Francis Kurkdjian'ı kurdular. Kaliteli parfüm gelenekçiliğinin savunucuları, özenle işlenmiş parfüm koleksiyonu, zamansız, sofistike, pratiklik ve yaratıcılık arasındaki çizgiyi mükemmel bir şekilde dengeleyen Maison Francis Kurkdjian’ın lüks koku koleksiyonunu keşfedin.

Maison Francis Kurkdjian

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Maison Francis Kurkdjian, yüksek kaliteli ve lüks parfümler yaratmaya odaklı, eşsiz kokularıyla ünlü bir marka olarak öne çıkar. Markanın yaratıcısı Francis Kurkdjian, kariyeri boyunca birçok lüks mücevher markasına ve moda evine hazırladığı kokularla ünlenen bir parfümör olarak sanatına kendi markasında da devam eder. Bu eşsiz, belirgin ve kalıcı parfümleri deneyimlemek için Beymen koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

Devamını Göster    
 

Maison Francis Kurkdjian: Zarafetin İmzası

Parfüm dünyasının kalbinin attığı Fransa’da kurulan Maison Francis Kurkdjian, zarif kokularıyla dikkat çeker. Günün farklı saatlerinde kullanılmaya uygun, günlük ya da özel günler için hazırlanan eşsiz kokular, kalıcılık özelliği ile öne çıkar. Markanın parfümlerinde kullanılan içerikler hem doğadan özenle seçilen özlerle zenginleştirilir hem de doğaya dost sentetik malzemelerle kalıcılığı artırır. Marka, kokuların zarafeti ve doğaya karşı saygılı, sürdürülebilir bakış açısı ile dikkat çeker. Çevre dostu ürünlerle birleşen eşsiz doğal özlerle, stabil ve uzun ömürlü koku formülleri oluşturulur. Parfümlerde kullanılan doğal malzemeler arasında çiçekler, baharatlar ve odunsu özler yer alır.

Sofistike ve lüks özellikleriyle öne çıkan Maison Francis Kurkdjian Baccarat, üstün kalitedeki malzemeleri modern ve geleneksel yöntemleri eş zamanlı kullanarak bir araya getirir. Nadir bulunan naturel malzemeleri en özel şekilde işleyen bu seride baharatlı kokuların kalıcı özlerinden yararlanılır. Odunsu, baharatlı ve çiçeksi kokuları farklı notalarda kullanan marka, yarattığı bu seriyle oldukça iddialıdır. Yüzyıllardır ayrı ayrı kullanılan bu özleri bir arada kullanan, bu birleşimle ferah ve etkili bir sonuç ortaya çıkaran Kurkdjian, Baccarat Rogue 540 tüm dünyada beğeni toplayan özel ürünlerdendir. Hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanılmaya aday bu lüks seri, bir imza parfümü olarak da tercih edilebilir. İlginç, belirgin ve standartları yıkan bir koku arayışı içindeyseniz siz de bu parfümü deneyebilirsiniz.

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Parfüm

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, ikonik kokusu ve zarif tasarımıyla tüm dünyada popüler olan bir parfümdür. Baharatlı ve odunsu notaları ustaca bir araya getiren bu parfüm, eşsiz kokusuyla imzanızı girdiğiniz her ortama atmanız için idealdir. Adını ünlü cam üreticisi Baccarat’ın kristal kadehlerinden alan tasarımın şık şişesi de dikkat çekicidir. Şişe camının rengine gönderme yapan “Rouge” kızıl tasarımıyla öne çıkar. Camın erime derecesi olan 540 ise parfümünün iddiasını yansıtmak için seçilen özel bir koddur. Baccarat’ın 250. doğum gününü kutlamak için oluşturulan bu özel parfüm aydınlık ve köşeli şişe tasarımıyla farkını ortaya koyar. Kokunun içeriği ise simyacı özeniyle hazırlanan şiirsel bir formüle sahiptir.

Baccat Rouge 540’ın doğasında öne çıkan iki unsur iddia ve hafifliktir. Kurkdjian da kendi tasarımından bahsederken bu iki noktanın altını özellikle çizer. Ona göre bir parfümde birlikte yer alması zor olan bu iki değişken, Baccat Rouge’da ustaca dans eder. Bu koku kullanıcıyı hem çepeçevre sarar hem de ona havadar hissettir. Bu etkiyi yaratmak için Baccarat’ın kristal büyüsünden yararlanan Kurkdjian, üç perdelik bir koku eseri ortaya koyar. Kullanıcının cinsiyetini önemsemeyen bu bakış açısıyla, zamansız, ikonik ve ferah bir parfüm yaratır. Yaratıcısı formülü tasarlarken olabildiğince az malzemeyle basit bir denklem kurmayı hedeflediğini söyler. Kullandığı malzemeler ise doğal olarak bulunması neredeyse imkânsız olan değerli bitkisel özleri ve mistik kokuları içerir. İste Rouge 540’ı özel kıllan da bulur, yaratıcısı için bir sanat eseri kullanıcıları için ise bir imza olan bu kokuyla siz de farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Parfümünün Notaları

  

Maison Francis Kurkdjian kadın parfüm formüllerinde olduğu gibi Baccarat Rouge 540’ta da zengin ve sade bir içerikten yararlanır. Alışılmışın dışındaki kokusuyla ikonikleşen bu parfüm, aynı anda hem odunsu hem çiçeksi hem de baharatlı olmayı başarır. Kurkdjian’a göre bu parfümün kokusu bir yaprak esintisini andırır. Parfümün formülüne göre ise notalar şu şekilde öne çıkar: Üst notalar: Safran, tarçın ve baharatlı özler Orta notalar: Yasemin ve saf sedir Alt notalar: Amber ve okaliptüs Asıl kokuyu yasemin ve amber üzerine kurar bu formül, misk ve odunsu kokularla da zenginleştirilir. Odunsu olsa da ferah olmayı başaran bu çiçeksi koku özel hissetmek isteyen herkesi hedefler. Kadın parfüm tasarımları kadar iddialı, erkek parfümleri kadar dinamik bu formülle izinizi geçtiğiniz her yerde bırakabilirsiniz. En özel markaların ikonik tasarımlarına Beymen özel seçkisiyle kolayca ulaşabilirsiniz.

Maison Francis Kurkdjian Erkek Parfüm

Özgün, lüks ve kaliteli erkek parfüm seçenekleriyle öne çıkan marka, farklı tarzlara sahip erkeklere hitap etmeyi başarır. Şık, erkeksi ve sofistike koku profiliyle hem günlük hayatta hem de özel günlerde farkını ortaya koymak isteyen erkekleri hedefler. Modern, dinamik ve etkin erkek figürü üzerine kurgulanan kokular, aynı zamanda şık şişe tasarımlarıyla da öne çıkar. Girdiği her ortama kişiliğini yansıtmak isteyen erkekler için farklı koku notalarını özenle birleştirir. Nadir bulunan doğal özleri büyük bir ustalıkla bir araya getiren formüller, kalıcılıklarıyla da öne çıkar. Erkeksi ve ferah kokular, ödüllü parfümör Kurkdjian imzasıyla birleşince ortaya oldukça iddialı sonuçlar çıkar.

Maison Francis Kurkdjian parfümleri sınırlarda dolaşmayı seven dokularıyla dikkat çeker. Klasikleşmiş erkeksi kokuları yeniden yorumlayan marka, modern ve güçlü erkeğin de çiçeksi kokularla buluşmasına zemin hazırlar. Önceleri sadece kadın parfümlerinde kullanılan birçok değerli çiçek özünü, korkusuzca üst notalara koyan bu özel parfümler, klasik erkek parfüm tasarımlarına modern bir darbe olarak görülür. Lüks, kalite, zenginlik ve özgünlüğü her bir damlasına işleyen bu özel parfümler, ferah ve çiçeksi kokularıyla marjinal ancak dinamik bir çizgiye sahiptir. Zihinlere kazınmış, klasik kokular yerine alternatif ve modern bir yorum sunan markanın kısa sürede popülerleşmesi de bu farklı bakış açısıyla mümkün olur.

Maison Francis Kurkdjian Erkek Parfümlerinin Karakteri ve Çekiciliği

  

Geleneksel bakış açısına karşı duruşuyla bilinen Maison Francis Kurkdjian erkek parfüm formülleri, etkin ve ferah yapılarıyla dikkat çeker. Fransız parfüm geleneğini Orta Doğu esintisiyle birleştiren marka, çekici ve modern erkek imajını tamamlayacak özel kokularıyla öne çıkar. Odunsu kokuları çiçek esintileriyle birleştiren bu kokular, erkeklere ferah ve modern bir parfüm alternatifi sunar. Maskülen duruşu, yoğun ve ağır kokulara hapseden bakış açısına karşı dururken aynı zamanda olarak çiçeklerle bezeli neşeli, romantik bir yol sunar. Çekici, bakımlı ve baskın erkek imajına hitap eden bu kokular aynı zamanda sürdürülebilir malzemeleriyle de çevre dostudur.

İkonik Tasarımcıların Kadın ve Erkek Parfüm Koleksiyonları Beymen'de!

Beymen’in parfüm seçkisinde dünyaca ünlü isimlerin en özel tasarımlarını bulabilirsiniz. İkonikleşmiş ve otoritelerce beğenilen bu eşsiz kokular, sadece formülleriyle değil şişe tasarımlarıyla da iddialıdır. Kadın parfüm çeşitleri şekerli, çiçekli ve hafif notalarla öne çıkar. Dünya genelinde popüler olan markaların özel koleksiyonlarından sizler için özel olarak hazırlanan seçkide, her tarza ve yaş grubuna hitap eden bir alternatife yer verilir. Çiçek, baharat, odun ve meyve kokularının ön planda olduğu şık tasarımlar arasında aynı zamanda cinsiyetler arasındaki geleneksel ayrımları yıkan modern yorumlar da bulunur. Özel günlerde ve günlük kullanımda tercih edilebilecek seçenekler arasında siz de kendiniz için en uygun parfüme kolayca ulaşabilirsiniz.

Erkek parfümlerin alternatifleri de en az kadın koleksiyonu kadar zengindir. Genellikle odunsu ve ferah kokuların yer aldığı eşsiz tasarımlar, doğada az bulunan nadir değerli özlerle zenginleştirilmiş formülleriyle dikkat çeker. İki cinsiyet arasındaki kalıplaşmış yargıları kıran ve daha modern formüller ortaya koyan Maison Francis Kurkdjian gibi bazı ikonik markalar ise unisex kullanım sunar. Çiçekli ve meyveli kokuları erkek parfümerisine sokan özel kokular, geleneksel parfümlerden sıkılan modern erkeklere hitap eder. Siz de tüm dünyada kendini ve farkını kabul ettirmiş en özel parfümlere ulaşmak için Beymen’in sıra dışı seçkisini inceleyebilirsiniz.

Devamını Gizle    

 

    
    
    

{{customPopupTitle}}