Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

2007 yılında iş kadını Zeynep Madra tarafından kurulan Luxuria, ev dekoruna getirdiği modern yaklaşımlarla yaşam alanlarını ilham verici ambiyanslara dönüştürüyor. “Bir insanın evinde ağırladığı en önemli misafir kendisidir.” diyen Madra, evine ve sofrasına önem gösteren herkesi lüksün ayrıcalığıyla tanıştırıyor. Çağdaş sanatlardan ilham alınarak oluşturulan Luxuria sofra grubu ve ev dekorasyonu koleksiyonları kullanıcıları adeta büyülerken, hayatı kolaylaştıran bir işlevsellik sunmayı da ihmal etmiyor. Ev ve ofislerin her beklentisine yanıt veren marka geleneksel zanaatların titizliğini ve modern estetiğin vizyonunu bir araya getiriyor.

Luxuria dekoratif objeler, kahve fincanları, servis tabakları, yemek takımları ve diğer sofra gereçleri başta olmak üzere heyecan verici koleksiyonlara imza atıyor. Rafine zevkleri seramik sanatının en güzel örnekleriyle buluşturarak en sıradan ortamlara dahi keyifli bir dokunuş yapıyor. Kimi zaman oryantal motiflerin sıcaklığını kimi zaman da modern minimalizmin sadeliğini ön plana çıkaran özgün kreasyonlar eşi benzeri olmayan bir estetizmin ruhunu taşıyor. Otantik objelerle evinizi bambaşka bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız, Luxuria markasına ait sofra ve ev dekorasyonu tasarımlarına Beymen.com’un ayrıcalıklarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster
 

İhtişamlı Ziyafetler İçin Luxuria Yemek Takımı Koleksiyonlarını Keşfedin

Luxuria sofra trendlerinin sürekli değiştiği bir dünyada popülaritesini hiç kaybetmeyen zamansız tasarımlara imza atıyor. Keyifli sofralarına lüks, pratik ve zarif bir boyut kazandıran yemek takımı ürünleriyle rengarenk bir evrenin kapılarını aralıyor. Koleksiyonlarında tematik konseptlere de yer veren Luxuria, özenle hazırlanan ürünlerinde porselen malzemeler kullanıyor. Yılbaşı temalı Luxuria yemek takımı tasarımlarından desenleriyle göz kamaştıran seramik setlere kadar çeşitli alternatifler içeren zengin koleksiyonda zevkinize en uygun ürünü hemen keşfedebilirsiniz.

Luxuria Mum ve Mumluk Tasarımları ile Işıltılı Ambiyanslar Yaratın

Romantik sofraların ayrılmaz bir parçası olan mumlar bir zamanlar yalnızca işleve odaklanırken Luxuria sayesinde dekoratif bir rol üstleniyor. Markanın kokulu mum tasarımları ortamın havasını ferahlatırken sıcak bir parıltı yayarak ışıltılı ambiyanslar yaratıyor. Luxuria mum koleksiyonunda pille çalışan modern tasarımlar da yer alıyor. Silindirik formuyla estetik bütünlüğü daha akışkan hale getiren mumluk çeşitleri de popüler ürünlerin başında geliyor. Klasik ve çağdaş detayları bir arada barındıran seçenekler arıyorsanız, Luxuria mumluk koleksiyonundaki metal çerçeveli cam mumluk tasarımlarına göz atabilirsiniz.

Luxuria Sofra Grubu Ürünleri ile Eksiklerinizi Tamamlayın

Sofralara tamamlayıcı bir dokunuş yapan Luxuria geniş ürün yelpazesiyle kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Dekoratif nitelik taşıyan objelerden pratik tabak ve kase setlerine kadar onlarca farklı ürün sunan marka, bu tasarımlarındaki estetik anlayışını ise kucaklayıcı bir evrensellik üzerine kuruyor. Luxuria sofra grubundaki ikonik parçalar geometrik desenleri, sıra dışı formları ve kaliteli malzemeleriyle ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor. Renklerin gücünü de arkasına bu özgün koleksiyonda beyazın farklı tonlarını içeren klasik seçeneklerin yanı sıra objelerin lüks dokusunu yansıtan gösterişli renkler de kullanılıyor.

Misafirlerinizle keyifli sohbetler yaparken veya evinizde balkon sefası yaparken lezzetli çay ve kahveler yudumlamak istiyorsanız, Luxuria fincan serisinde birbirinden güzel tasarımlar bulunuyor. Sofistike ayrıntılarıyla hayranlık uyandıran çay ve kahve fincanları görenler tarafından ilgiyle karşılanıyor. Luxuria kullanıcı deneyimine odaklanan yaklaşımıyla işlevselliği maksimum düzeye çıkaran mutfak vazgeçilmezleri de sunuyor. Fırın kabı, tuzluk biberlik, çatal, kaşık, bıçak ve daha pek çok farklı seçeneğin yer aldığı mutfak koleksiyonundaki ürünleri keşfederek ister kendi eviniz ister sevdikleriniz için mükemmel seçimler yapabilirsiniz. Dilerseniz sürahi ve vazo gibi fonksiyonel ürünlere de göz atarak mutfağınızdaki önemli eksikleri lüks parçalarla tamamlayabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}