Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Leica

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Aramanızda sonuç bulunamadı

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

{{ item.displayText }}
{{ item.displayText }} ({{ item.docCount }} Ürün)
Tümünü Gör
Leica üst düzey fotoğrafçılık tabirinin tanımında adı geçen, gerçek anlamda efsanevi bir marka. Firma, 1900’lu yılların zahmetli ve ağır ekipmanlarını çok daha küçük ve taşınabilir ürünlere aktarmakla kalmayıp çekim kalitesini daha önce görülmemiş boyutlara çıkardı. Tarihi çok daha eskiye dayanan marka, yaklaşık 150 yıldır dünyanın en iyi lenslerini üretiyor. İlk olarak Leica mikroskop ürünleriyle bilim dünyasının ufkunu genişleten firma, sonrasında fotoğraf makineleriyle adeta çığır açtı. Devamını Göster

Oldukça titiz bir üretim aşamasıyla mükemmelleştirilen lensleri ve ikonlaşmış zarif kasalarıyla en iyi sanatçıların koleksiyonlarını süsleyen Leica, dünyanın en prestijli markaları arasında. Alanında birçok yeniliğe imza atmış olan firma, zamana meydan okuyan teknikleri ve nitelikli üretim kriterlerinden asla şaşmayan vizyonuyla Beymen’de sizleri bekliyor. Beymen.com’da Leica fiyat ve ürün seçeneklerini inceleyebilir, yaşamı lüks objektiflerin çerçevesinden tecrübe etmenin tadına varabilirsiniz.

Anıları Fotoğraflarda Yaşamaya Devam Edin: Leica Kamera

Hatıralar hafızalarda zaman içerisinde solsa da resimlerde, nesnelerde yaşamaya devam eder. Leica öyle bir çekim tecrübesi sunuyor ki, sonunda elde ettiğiniz manzara size içine alarak o anları aynı heyecanla tekrar yaşatır.

Leica kamera, anları sadece fotoğraflamakla kalmıyor, hikayesini de yaşatmaya devam ediyor. Adeta tılsımlı bir dokunuşla karelere can veren kameradan çekilen fotoğraflar, geçen zamanların canlı tasvirleri. Böyle üst düzey bir kaliteyi yakalamak elbette kolay değil. Marka, üretimde en büyük emeği mükemmel karelerin en önemli parametresi lenslere harcıyor. Aylar hatta yıllar boyunca toprak altında bekletilen lensler, kusursuz formlarına ulaşmadan makinelerle buluşturulmuyor. 

Özgün kimlikleriyle tüm dünyada yankı bulmuş profesyonel sanatçıların vazgeçilmezi Leica, zamanla kullanıcısının bir parçası haline gelen büyülü bir obje. Objektifinden bakanlara bambaşka dünyaların kapılarını açan marka, asla değer kaybetmeyen müthiş mekanizması sayesinde koleksiyonerlerin seçkin kreasyonlarını süsleyebilecek, aile yadigarı olabilecek niteliğe ve ruha sahip.

Heykelsi duruşları ve fenomenleşen tasarımlarıyla lüks bir aksesuar havasındaki kameralar, kaliteyi kullanıcısının avuçlarına taşıyor. Dokunduğunuz andan itibaren farkını ve ruhunu hissedeceğiniz parçalar, sade fakat elit tasarımlarıyla da dikkatleri çekiyor. Asırlık tecrübenin erişilmez aurasını marka logosunun retro çizgilerine yansıtan dizaynlar, tek kelimeyle muazzam. Beymen.com’da kalitenin timsali Leica koleksiyonlarıyla buluşabilir, bakış açınızı üst segment parçaların muhteşem vizörleriyle genişletebilirsiniz.

Leica Aksesuarlar İle Objektiflerin Modunu Yükseltin

Enfes tasarımlarıyla görenleri hayran bırakan Leica koleksiyonları, sadece kameralardan oluşmuyor. Hayranlarının asla yanından ayıramadığı parçalar için özel olarak üretilen çanta ve aksesuarlar, kameraları stillerin tamamlayıcısı ögelerle buluşturuyor. Açık alan çekimleri ve zorlu coğrafyaların sert koşullarına karşı koruma görevi gören seriler ise, maceraperest ruhların en yakın arkadaşları.

Farklı renk seçenekleriyle sunulan dikdörtgen formlu çantalar ve pastel renkleriyle bilekleri hareketlendiren kamera aksesuarları, fotoğraf makinelerinin enerjisini yükseltiyor. Taşıma kolaylığı sağlamanın yanında estetik duruşlarıyla da dikkat çeken aksesuarlar Beymen.com’da.

Adrenaline düşkün benliklerin ve doğal yaşamı objektifine taşımak isteyen kişilerin vazgeçilmezi ise Leica camera vlux explorer kit.Outdoor fotoğraflarda seviye atlatan kameraların her koşulda kullanımını mümkün kılan kit, keşfedilmemiş dünyalara yolculukların temel ihtiyaçlarını bünyesinde barındırıyor.

Profesyonellerden Dokunuşlar Taşıyan Seriler

Her koşulda ve zamanda eşsiz kareleri yakalamanın en tecrübeli ve lüks yolunu sunan LeicaTürkiye sınırları içinde efsanevi fotoğraf sanatçısı Ara Güler ile tanındı. Markanın ‘Master of Leica” ünvanına sahip sanatçılara özel hazırladığı serilerde Henri Cartier-Bresson, Robert Capa gibi kült isimlerin yanında Ara Güler’in imzasını taşıyan ürünler de var. Sanatı nitelikli ekipmanlarla yücelten fotoğrafçıların izinden giden nesiller ve yaptığı her işte en iyisi olmak isteyen kişiler için tasarlanan Leica parçaları Beymen’de sizler için sergileniyor. Seçkin benliklerin ihtiyaç duydukları alışveriş tecrübesini her an size yaşatmayı misyon edinen Beymen.com aradığınız konforu parmaklarınızın ucuna taşıyor.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}