Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Lavazza

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Aramanızda sonuç bulunamadı

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

{{ item.displayText }}
{{ item.displayText }} ({{ item.docCount }} Ürün)
Tümünü Gör

Kahve denince akıllara gelen ilk ülke İtalya olur. Lavazza da “İtalya'nın en sevdiği kahve iddiasına sahip bir markadır. Lavazza, İtalya’nın Torino bölgesinde 1895 yılında kurulan, köklü bir kahve üreticisidir. İlk kurulduğunda küçük bir dükkandan ibaret olan aile işletmesi, günümüzde dünyanın farklı yerlerinden kahve tüketicilerine ulaşıyor. Lavazza çekirdek kahve ithalatında geniş bir yelpazeye sahiptir. Birçok farklı ülkeden kahve ithal eder. Kahve ithalatı yaptığı yerler arasında; Güney Amerika bölgesinden Brezilya ve Kolombiya, Afrika kıtasında Uganda, Asya'da Endonezya ve Vietnam gibi kahve üretiminde lider olan ülkeler yer alır. Lavazza, İtalya’da perakende satışlarda lider konumundadır.

Lavazza, farklı kahve türlerini, farklı bölgelerde birleştirme misyonuyla üretimine yön verir. Bu yönüyle kahve üreticileri arasında fark yaratmayı amaç edinir. Dünya çapında bir üne sahip olan İtalyan marka, kahve üzerine eğitim ve araştırmalara da yatırım yapıyor. Günümüzde bilimsel araştırma merkezlerine ve eğitim merkezlerine sahip. Her yıl binlerce insan bu merkezlerde, kahve ve kahve üretimi üzerine eğitimler alabilir. Kokusu ve lezzetiyle insanları cezbeden kahve, bugün dünyanın en çok tüketilen içeceklerinin başında geliyor. Üretim süreçleri sonunda ortaya çıkan nihai ürünü geliştirebilmek adına; Lavazza kahve, kahve üreten ülkelerdeki çalışanların hayat koşullarını iyileştirmeye odaklanan çalışmalar yürütüyor. Bu nedenle kahve satışı dışında, eğitim ve araştırmalara da kaynak ayırıyor ve önem veriyor. Lavazza fiyat bilgisine ve daha fazlasına Beymen.com’dan ulaşabilirsiniz.

Lavazza, kahve tutkunları için, farklı kıtalardan toplayıp harmanladığı kahve çekirdekleriyle, damak zevkini arttıracak aromalar içeren kahveler sunar. İtalyan kahve üreticisi, tüm bu emek ve özen gerektiren süreçlerde, 127 yıllık şirket tecrübesinden yararlanır. Ortaya çıkan güzel kahve kokuları ve güçlü aromaları tesadüfi değil, uzun yıllardır yaşanan bilgi birikiminin sonucudur. Lavazza markası bir misyon olarak, farklı çekirdek türlerini bir araya getirerek, farklı kahve demleme koşullarına uygun kahveler üretir.

Devamını Göster
 

Kahve Çekirdeklerinin Yolculuğu

Lavazza kahve çekirdeklerini, dünyanın farklı bölgelerinden hatta farklı kıtalarından ithal eder. Kahve çekirdeklerinin yetiştiği topraklar ve o bölgenin iklimi, kahvenin aromasına doğrudan etki eder. Bu nedenle kahve çekirdeği satın alırken, hangi bölgede yetiştiği önemlidir. Lavazza her damak zevkine göre kahve üretir. Kahveyi tüketirken, demleme ve içme şekline en uygun olan çekirdekler ya da öğütülmüş kahveler tercih edilmelidir. Kahve yüzyıllardır sevilerek tüketilen bir içecektir. Kullanıma başladığı günden bu yana pek çok farklı tüketim şekli ortaya çıkmıştır. Her kahve türünün kendine göre tüketici grupları vardır. Damak zevkine göre şekillenen farklı demleme ve kahve öğütme yöntemleri vardır. Bu yöntemler haricinde de kahve çekirdeğinin üretim aşamaları da ürünün kalitesinde önemli bir etkiye sahiptir.

Kahve, dünyanın her yerinde çokça tüketilen içecekler arasında yerini alır. Lavazza Türkiye distribütörü de kahve piyasasında önemli bir tüketici ağına sahiptir. Lavazza kahve, yurt dışında bir çok büyük isimle sponsorluk ve iş ortaklığı yapıyor. 2020 yılında Lavazza, Juventus futbol takımının kullandığı resmi kahve markasıdır. Lavazza daha önceleri de Liverpool futbol kulübünün sponsorluğunu üstlenen markadır. Sponsorlukları ve iş ortaklıkları, markanın küresel bilinirliğini ve tercih edilirliğini gözler önüne sunuyor. Küçük bir aile işletmesi olarak başlayan Lavazza kahve, günümüzde uluslararası tanınırlığa ulaşıyor. Bu başarının arkasında, 127 yıllık kahve üreticiliği tecrübesi yatıyor.

Lavazza Kahvelerinin Benzersiz Aromaları

Crema E Gusto lavazza filtre kahve, İtalyan kahve üreticisinin popüler ürünleri arasında yer alır. Brezilya kahve çekirdekleri ve Güney Doğu Asya Robusta'sının yumuşak bir karışımıdır. Kokusu ve aromasıyla, tüketiciler tarafından çok tercih edilir. Arabica ve Robusta karışımıdır. Koyu bir renge ve kremamsı yapıya sahiptir. Aromasındaki baharatlı lezzeti fark edilir. Üretildiği kahve çekirdekleri, Güney Amerika, Güney Doğu Asya bölgelerine aittir. Settimo Torinese, İtalya’da işlenip, dünyaya sunulur. Moka pot için kullanımı idealdir. Taneleri ne çok kalın ne de çok incedir. Her demlemede ideal espressoya ulaşabilecek şekilde üretilir

İtalyan kahve üreticisinin kahvelerinin, en çok tercih edilen ürünlerinden, Lavazza espresso Crema e Aroma, Robusta ve Arabica kahve çekirdeklerinden oluşur. Krema tadıyla baş döndüren kahve kokusu nedeniyle çok tercih edilen bu kahve türü, sütle içmek için idealdir. İtalyanların favori kahve demleme yöntemi olan espresso, tüm dünyada kahve tüketicileri arasında en yaygın demleme şeklidir. Özellikle Avrupa ülkelerinde tercih edilir. Lavazza çekirdek kahvelerinden Expert Gusto Forte ürünü, yoğun tadı ve zengin aromasıyla ön plana çıkar. Kahve türlerinin her birinde farklı bir damak zevkine hitap eder.

Lavazza kapsül kahveler vakumlu paketler içerisinde tazeliğini kaybetmeden tüketilene kadar korunaklı bir şekilde tüketiciye ulaşır. Kahvesini hızlaca hazırlayıp tüketmek isteyen kahve tutkunları için en uygun ürünlerdir. Lavazza, kahve çekirdeklerinde sunduğu kaliteyi aynı şekilde kapsüllerin malzemesinde de tüketiciye sunar. Böylece kahve çekirdekleri özel aromalarını kaybetmeden tüketilene kadar korunur. Lavazza kahve makinesi ile kullanıldığında, kahve tutkunları için harika sonuçlar ortaya çıkabilir. Lavazza markasının, farklı kahve demleme yöntemlerine uygun olarak farklı şekillerde satışa sunulan kahveleri bulunur.

Kahve Tutkunları için Lavazza

İtalya kahve ile özdeşleşmiş bir ülkedir. Kahvenin vatanı olarak görülen bu ülkenin en önemli kahve üreticilerinden olan Lavazza kahveleri, dünyanın dört bir yanından toplanır, harmanlanır ve işlenmiş olarak yine dünyanın her yerine dağıtılır. Uluslararası bilinirliği ve tüketici ağı olan bir markadır.Farklı türlerde ve farklı gramajlarda kahveler üretir. Lavazza 1 kg kahve paketlerine Beymen.com aracılığıyla ulaşabilir ve kahve keyfinizi, çeşitli çikolatalar ile taçlandırabilirsiniz. Her ürününde farklı aromalar ve farklı özellikte kahve çekirdekleri kullanan İtalyan kahve üreticisi, bol seçenekli bir ürün yelpazesi sunar. Kahve tüketicilerinin farklı damak zevklerine, ürün çeşitliliği sayesinde hitap etmeyi başarır.

Kahvenin üretim aşaması dışında, tüketicisine ulaştıktan sonraki aşamaları da önemlidir. Kahvenin demlenmesi ve servis edilme şekilleri, kahveden alınan zevki oldukça etkiler. Dünyanın çeşitli yerlerden toplanan ve özenle harmanlanan, İtalyan işi kahvelerin tadı, Lavazza fincanla daha keyifli çıkartılabilir. Kahve tutkunları için demleme şekilleri oldukça önemlidir. Lavazza kahve, bu hassasiyetleri göz önünde bulundurur. Farklı demleme yöntemlerine uygun çeşitli ürünler sunar. Kahve çekirdeğinin, toplanma aşamasından, işlenip tüketiciye ulaşana kadar uzun ve özen isteyen süreçler yaşanır. Lavazza bu süreçlerde 100 yılı aşkın kahve tecrübesini kullanır. Lavazza kahve fiyatları ve daha fazlası için Beymen.com’daki kahve kategorisini inceleyebilirsiniz.

Lavazza, kahve üreticiliği dışında, kahve deneyiminden maksimum verim alabilmek için Lavazza bardak ve fincanlar da üretir. İtalyan kahve üreticisi, farklı bölgelere ait kahve çekirdeklerini bir araya getirip harmanlayarak, kahve tutkunlarına özel aromalar ve tatlar sunar. Lavazza, İtalyan kahvelerini başta Avrupa ve sonrasında tüm dünyaya tanıtan kahve çeşitleri sunar. Anında çözülebilir kahvelerden, kapsüllere, her türlü kişisel tercihe ve damak zevkine uygun ürün, Lavazza çeşitleri arasında yer alır. Siz de bir kahve tutkunuysanız, Lavazza lezzetleriyle keyfinizi arttırabilirsiniz. Farklı kıtalardan, farklı bölgelerden toplanıp 127 yıllık İtalyan tecrübesiyle işlenen kahveler, Beymen.com sayesinde çok yakınınızda!

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}