Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Kişisel bakım; sağlıklı bir yaşam sürebilmek ve hoş görünüm için olmazsa olmaz ritüellerdir. Kişisel bakım ürünleri alanında öncü markalardan olan La Melon, vegan içerikli cilde zarar vermeyen ürünleriyle kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görür. Cildinizin ışıl ışıl ve sağlıklı görünmesini istiyorsanız La Melon cilt bakım ürünleri imdadınıza yetişir. Pürüzsüz bir cilde sahip olmayı kim istemez ki? La Melon BB krem cildinizin yumuşacık olmasını sağlarken pürüzsüz bir görünüm yaratır.

İnce yapısı ve hoş kokusuyla La Melon ürünleri cildinizde ağırlık yapmaz, aksine zinde ve canlı bir görünüm kazanmanız için sizlere yardımcı olur. La Melon BB krem sayesinde cildiniz makyaja dahi ihtiyaç duymadan canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanır. Özellikle kış aylarında cilt kurumaları sıklıkla görülür, soğuk hava ve rüzgarın etkisiyle yıpranan cilt sıcak duşla beraber nemini kaybeder. Bu durumda nemlendirici içerikli cilt bakım ürünlerine ihtiyaç duyulur. La Melon BB krem sayesinde cildinizin nem dengesi korunurken, kapatıcı özelliğiyle de cildinizin pürüzsüz görünmesi sağlanır.Yaz aylarında ise güneş koruyucu özelliğiyle cildinizi güneş lekelerinde ve zararlı güneş ışınlarına karşı korur.

BB krem kullanmadan önce La Melon makyaj bazı ile de cildinizi makyaja hazırlayabilirsiniz. Makyaj bazı makyajın kalıcılığını arttırır ve makyajın cilt ile bütünleşmesini sağlar. Hafif formülüyle ve yararlı içeriğiyle cildin nefes almasını sağlar. La Melon ürünlerinin set halinde satıldığı da görülür. Makyaj kitleri aracılığıyla makyaj bazı ve bb kremi bir arada bulabilirsiniz. Makyaj bazı ile cildinizi makyaja hazırlayıp sonrasında bb kremi kullanarak canlı ve ışıltılı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Makyaj için uzun vakit harcıyorsanız La Melon sayesinde zaman kazanırsınız. Yalnızca bb krem dahi cilt makyajınız için yeterli olur ve aradığınız pürüzsüz, canlı görünümü sağlar.

Devamını Göster
 

Işıltılı Ciltler için La Melon Ürünleri

Özellikle yaz aylarında cildiniz güneş ışınlarının zararlı etkileri dolayısıyla yıpranabilir. Bu durumdan kaçınmak için güneş koruyucu özellikli cilt bakım ürünlerine ihtiyaç duyulur. Doğru cilt bakım ürünü kullanılmadığı takdirde vücutta yanıklar ve lekelenmeler görülebilir. En güzel şekilde bronzlaşmak ve güneşin zararlı etkilerinden korunmak isterseniz La Melon’un sık tercih edilen ürünlerinden olan, uzman formülü ile bronzlaşma yağını kullanabilirsiniz. Bu ürünün içeriğinde Hindistan cevizi, kakao ve ceviz yağları bulunur. Bu yağların bronzlaşmaya olumlu etkisi bilinen bir gerçektir. La Melon güneş ürünleri içerisinde havuçta bulunan 100 katı kadar Beta-karoten bulunur. Beta- karoten güçlü bir antioksidandır, vücudu cilt kanserinden koruduğu bilinir. Doğal içeriğiyle La Melon bronzlaşma yağı yaşlanmayı geciktirir ve cildinizin ışıl ışıl parlamasını sağlar.

Cildiniz için yaz aylarında güneş lekelenmeleri en büyük sorunken kış aylarında ise rüzgar etkisiyle kuruma ve çatlama sorun haline gelir. Özellikle dudaklar kış aylarında soğuktan en çok etkilenen bölgelerdendir. Dudaklardaki çatlamayı önlemek adına çeşitli bakım ürünleri kullanılır. La Melon lip oil sayesinde bu sorunun da üstesinden gelebilirsiniz. Tamamen doğal ve cilde zarar vermeyen formülüyle La Melon lip oil dudak bölgenizde çatlamayı önlemek, dudaklarınızı beslemek ve canlı bir görünüm kazandırmak adına özel olarak üretilmiştir. Üstelik La Melon oil tamamen bitkisel içerikli olup vegan olarak formülize edilmiştir. Dudakta yapışkan bir his bırakmaz aksine dudaklarınıza canlı ve dolgun bir görünüm kazandırır. İçeriğinde bulunan E vitamini dudaklarınızı besler, hindistan cevizi yağı kurumayı ve çatlamayı önler. Muhteşem hindistan cevizi kokusunu dudaklarınızda hissettirir ve ışıl ışıl bir görünüm yakalamanıza sebep olur.

Vegan İçerikli Doğal La Melon Ürünleri

La Melon ürünlerinin tamamı bitkisel içeriklidir. Alkol ve paraben içermeyen ürünler cilde zarar vermez aksine cildi besler ve cilde birçok olumlu etkileri vardır. Tamamen bitkisel doğal içerikli formüllere sahip ürünler cildi yaşlanmaya karşı korur. Günümüzde doğal içerikli ürünler bulmak oldukça zordur. Özellikle cilt bakım ürünleri satın almadan önce yoğun bir araştırma yapılır ve ürünün içeriği incelenir. La Melon’un tüm ürünleri tamamen doğal içeriklerden üretilip dermatolojik testlerden geçmektedir. Bu nedenle ürün içeriğinde yapay hiçbir madde bulamazsınız. Gönül rahatlığıyla cildiniz için kullanabileceğiniz ürünler sizleri bekliyor. Hiçbir yan etki olmaksızın cildinizi istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz.

Ürünlerin içeriğinde bulunan vitaminler, mineraller ve doğal yağlar ile ürünler, özel olarak formüle edilir ve birçok testten geçerek piyasaya sürülürler. La Melon fondoten, bb krem, makyaj bazı gibi birçok ürün bulundurur. La Melon kullananlar tarafından oldukça beğenilir ve olumlu yorumlar alır. Değerlendirmeler aracılığıyla da La Melon ürünlerinin cilde olumlu etkilerini anlamak mümkündür. Kullanıcılar ciltlerininin La Melon etkisiyle daha canlı ve pürüzsüz göründüğünü sıklıkla dile getirirler.

La Melon’un tüm ürünleri doğal formülü dolayısıyla cildinizi cilt kanserine karşı korur. Nemlendirici etkisiyle vücudunuzun nem dengesini korur, kurumayı ve çatlamayı önler. Bu kadar olumlu etkinin yanında verdiği estetik görünümle beraber vazgeçilmez cilt bakım ürünleri arasında yerini alır. Yanınızdan asla ayırmak istemeyeceğiniz muhteşem ürünler sizleri bekliyor. La Melon ürünlerine göz atarak sizler için en uygun ürünü satın alıp bu muhteşem deneyimi yaşayabilirsiniz.

La Melon ile Doğal Güzellik

La Melon ürünleri yapay bir görünümden ziyade cildinize nem ve ışıltı kazandırır. Doğal içerikleri sayesinde cildinizde kalıcı şekilde iyileşme görülür. Bir Serhat Şen markası olan La Melon son zamanlarda kullanıcıların gözdesidir ve birçok kullanıcı tarafından sıklıkla önerilir. La Melon ürünleri anlık bir güzellik yaratmak değil besleyici özellikleriyle cilde kalıcı etki yaratmak adına üretilmiş ürünlerdir ve doğal görünümleriyle dikkat çekerler.

La Melon Lip oil düzenli kullanıldığında dudak çatlamalarının azaldığı görülürken, bb krem ile yüzde kurumalar önlenir, akne ve sivilcelerde azalma görülür. La Melon kaş sabitleyici ile de kaşlarınız gün boyunca dolgun görünürken doğal bir görünüm kazanır. Bu ürün dolgun görünüm sağlamasının yanı sıra besleyici özelliği ile kaşlarınıza bakım yapar. La Melon markasına ait tüm ürünler hafif ve yapışkan olmayan yapıdadır, hoş kokularıyla içiniz ferahlarken cildinizin ışıldadığını hissedersiniz.Hafif yapıda ürünler ile sanki cildinizde hiçbir uygulama yokmuşçasına rahat hissederken bir yandan da hoş görünüşünüzle mutlu olursunuz.

Doğal makyajların vazgeçilmezi olan besleyici La Melon ürünleri günlük makyajınız için oldukça idealdir. La Melon makyaj bazının ardından, La Melon bb kremi cildinize uyguladıktan sonra La Melon kaş sabitleyici ile kaşlarınıza dolgunluk kazandırabilirsiniz, lip oil ile dudaklarınızı da nemlendirdikten sonra doğal görünüşünüzle başka hiçbir ürün ve uygulamaya ihtiyaç duymaksızın güne hazır olursunuz. Üstelik kalıcılığı oldukça yüksek ürünler sayesinde gün içinde tekrar uygulama yapmaya gerek kalmaz. Dilerseniz set halinde ürünlerden kullanabilirsiniz. La Melon ürünleri aynı zamanda sevdikleriniz için muhteşem hediyelerdir. La Melon kit modellerini inceleyerek sevdiklerinizi sevindirebilir veya kendiniz için satın alarak kendinizi şımartabilirsiniz. La Melon ürünleri cilde yararlı etkisiyle sizleri değerli ve mutlu hissettirir. Hayatınıza biraz ışıltı katmak isterseniz La Melon ürünleri sizleri bekliyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}