Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Kenzo

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Kenzo Mavi Logolu Erkek Sneaker

11.950 TL
Sepette 8.365 TL

Kenzo Siyah Logolu Hırka

15.950 TL
Sepette 11.165 TL

Kenzo Mavi Jean Ceket

30.450 TL
Sepette 21.315 TL

Kenzo Pembe Logolu Kadın Sneaker

16.950 TL
Sepette 11.865 TL
Balta girmemiş kent ormanına hoş geldiniz! Kenzo tüm dünyanın renklerini sırtladığı markasının tanıtımını yaparken işte bu mottoyu kullanıyor. Bolca baskı, canlı renk kombinasyonları, farklı kültürlerin iç içe geçtiği, aynı anda hem etnik hem de modern tasarımları ile çok yönlü bir dünyanın kapılarını aralayan Kenzo adeta bir neşe patlaması gibi. 1970 senesinde Japonyalı Kenzo Takada tarafından Fransa topraklarında kurulan markanın rengarenk tasarımları adeta bir özgürlük çağrısını andırıyor. Kural tanımayan markasıyla yerleşik tüm tasarım normlarına meydan okuyan Kenzo, geçmişinden getirdiği renkli ve hayat dolu mirası canlı tutmayı sürdürüyor. Devamını Göster

Parizyen zarafet ruhunu çılgın, dinamik ve sınır tanımaz çizgisiyle birleştiren Kenzo, aynı zamanda lüks giyimin de önemli temsilcilerinden. Yüksek kaliteli ve akılda kalan çarpıcı tasarımlarıyla sokak stilini baştan yaratan markanın her bir ürünü enerji dolu bir tasarı şaheseri. Gün içinde kullanıcılarını tekrar tekrar yenilenmiş hissettirmek çabasında olduğunu söyleyen Kenzo Takada, bunu yaparken de farklı türden malzemeler, renkler ve baskılarla oynuyor. Eğlenceli ve ilgi çekici olduğu kadar elegan detaylar da barındıran melez marka Kenzo bünyesinde topladığı kültürel zenginliği ürün kataloğunu da zenginleştirmekte kullanıyor.

Kenzo’nun bir renk cümbüşünü andıran ve hiç de sıradan olmayan dünyasını Beymen.com’da keşfe çıkabilirsiniz.

Renklerin Gücü Adına!

Kenzo’nun sade olmak gibi bir derdi hiç yok. Bunun yerine fazlasıyla canlı renklerin fazlasıyla çarpıcı imajlarla buluştuğu, eğlenceli ve aynı zamanda hareketli tasarımlar sunuyor. Hayvanlar aleminden ve mitolojik figürlerden esinlenerek tasarladığı sweatshirt modelleri ise bunun en önemli ispatı. Bilhassa artık Kenzo’nun imzası haline gelmiş kaplan figürü farklı renk ve çizgilerle ama çokça karşımıza çıkıyor. Ayrıca marka modellerinde ejderha ve göz motiflerine de sweatshirtlerde olduğu gibi Kenzo şort tasarımlarında da sıkça yer veriyor. Çok kültürlülüğün beraberinde getirdiği çok dillilik Kenzo kreasyonlarının vazgeçilmez ögesi.

T-shirt tasarımlarında da durum farklı değil. Kenzo, renkli harflerle, büyük ve farklı çizgilerle yazılmış ismini de hem t-shirt hem de sweatshirt modellerine kazımış durumda. Uzun modellerinin yanı sıra bel hizasında olan kısa tasarımlarıyla da dikkat çeken marka, ayrıca fermuar ve fırfır gibi detaylarla da tasarımlarına fazladan hareket katıyor.

Japon Rüzgarı Kenzo

Japon kültürüne has detayların çokça dikkat çektiği Kenzo çantalar, günlük stilinizin en hareketli aksesuarları olmaya aday. Minimalist çizgilerle buluşmuş ve metal detayların ön planda olduğu renkli derilerden yapılma K logolu K-bag’ler son zamanların en popüler tasarımları arasında. Kyoto çantası diye de anılan uzun saplı, büyük hacimli omuz çantaları Asya motiflerinin ve çiçek baskısının kaplı olduğu yüzeyiyle hem zarif hem de yaşama sevinci saçıyor. Serin batı kıyılarından esinlenen California Gommato modelleri canlı renklerinin yanı sıra rafine Avrupa zevklerini Amerikan rüyasıyla birleştiriyor. Göz ve kaplan motiflerinin vazgeçilmezi olduğu Kenzo’nun özellikle sırt çantaları ve clutch’ları bu figürlerin en çok kullanıldığı türler. Kanvas kumaş üzerine zıplayan kaplan figürünün olduğu omuz çantaları ise şimdiden bir ikona dönüştü bile. Kenzo erkek çantalarında daha çok marka isminin yazılı olduğu deri sırt çantası modellerini tercih ederken, bu modelleri her yeni sezonda biraz daha dönüştürerek piyasaya sunuyor. Parlak renklerdeki Kenzo logolu deri omuz çantaları ise hem kadın hem de erkekler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Her yaştan oldukça geniş bir kitleye hitap eden Kenzo bebek ve çocuk ürünleriyle de tasarım dünyasında yer etmiş durumda. Kenzo T-shirt, Kenzo ayakkabı, mont, zıbın, Kenzo sweatshirt, elbise gibi pek çok çocuk ve bebek kıyafetinin de yer aldığı Kenzo kataloğu göz alıcı renkleriyle dikkat çekiyor. Pamuklu kumaşın ağırlıkta olduğu çocuk ve bebek kategorisindeki ürünleri çeşitli detaylar ile çok daha çekici kılan Kenzo, yorulmak nedir bilmeyen çocuk ve bebeklerin dünyası ile yaraşır derecede üretken ve eğlenceli.

Kenzo’nun renklerden ve doğanın dinamizminden ilham alan tasarımlarına Beymen.com ayrıcalıklarından faydalanarak sahip olabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}