Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Juju

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Öyküsü ilk görüşte aşkın baş döndüren mutluluğuyla başlayan Juju, ismini şans getiren tılsımlı objeler anlamındaki Fransızca bir terimden alan bir Türk markası. Birbirlerinin hayattaki şansları olduklarını ifade eden tasarımcılar, yola bu enerjiyi takılarına işleyip sevgiyi ve aşkı her bünyede yaşatmayı amaçlayarak çıkmışlar. Kısa zamanda dünyanın farklı bölgelerinde sergilenen egzotik aksesuarlarıyla moda dünyasının beğenisini kazanan Juju, renkli taşların isyankar ve güçlü tasarımlara dönüştüğü serilere sahip.

Tarzı yükselten cüretkar Juju kreasyonları, geometrik formların akla gelebilecek her türlü materyal ve renkle sarmalandığı takılardan oluşuyor. Natürel taş ve madenlerin en iyisini kullanan markanın üretim anlayışının omurgasında ise kalite var.

Beymen.com, sizleri hayata dair bağımsızlığın tarza işlediği parçalarla buluşturmaya devam ediyor. Elit kişiliğin lükse duyduğu tutkuyu Beymen’in ayrıcalıklı dünyasında zevkli tasarımlarla buluşturabilirsiniz. Otantik parçalarıyla kombinlere karakter katan Juju koleksiyonları Beymen.com’da sizleri bekliyor.

Devamını Göster
 

Hayata İlham Veren Şanslı Tasarımlar

Juju aksesuar, kendine has tasarım dilinin ilhamını Yunan mitolojisinden alırken hayranlarına da kendi ruhlarını keşfetmesinde yardımcı oluyor. Özgün aurasıyla bedeni saran parçalar, kullanan kişilere özgürlük vadediyor. Siz de bu yeni dünyaların mistik tatlarına maceraperest ruhun lüks rotası Beymen.com’dan ulaşabilirsiniz.

Markanın logosu şansın global simgesi dört yapraklı yonca. Tasarımlara aktarılan pozitif enerjinin Juju aksesuarlarını takan kişilerin hayatlarına mutluluk getirdiğine inanan markanın koleksiyonları, kullananların modunu yükseltiyor. Huzurun ve iyi talihin rengi mavinin akdenizden ilham alan envai çeşit tonuyla bezeli Juju serilerinin merkezinde, kişilerin ruh halini belirleyen deli dolu parçalar var. Aksesuarda grafik etkisi yaratan geometrik desenlerin ve köşeli sert hatların hakimiyetindeki takılar, zıtlıkların bir araya gelerek oluşturduğu enfes senfoniyle görenleri kendine hayran bırakıyor.

Natürel Taşların Tılsımlı Dünyası

Doğanın dinginleştirici ve dinlendirici etkisini vücutla buluşturan Juju, kalitenin hakimiyetindeki her türlü materyalden çarpıcı takılar oluşturabilen yaratıcı bir marka. Teknoloji ve el işçiliğini müthiş bir dengede buluşturan Juju, organik malzemeleri gümüş, altın, bronz ve pırlanta gibi değerli taşlarla harmanlayarak baharı karşılayan yüksek enerjili koleksiyonlar yaratıyor. 

Juju zarif çizgilerin dansını parlak dokunuşların göz alıcı ışığıyla bir araya getirirken, her tasarımına asi ruhu temsil eden detaylar eklemeyi de ihmal etmiyor. Afrika kabilelerinin mistik renklerini sanatsal parmakların oryantal becerisiyle bambaşka formlara ulaştıran marka, aksesuarda bohem tarzın en başarılı isimleri arasında. Lüksün natürel yaşamla yükseltildiği kreasyonlara ise toprak tonları hükmediyor. Antik dünyanın ruhani ve şehvetli yanlarını çağdaş zamanların isyankar ruhuyla bütünleştiren Juju koleksiyonları Beymen.com’un sınırsız dünyasında.

Stili Yücelten Cesur Aksesuarlar

Markanın tasarımcıları, uzun yıllar içerisinde bulundukları mücevher sektöründen edindikleri tüm tecrübelerini dizaynlarına aktarıyorlar. Sınırların ötesindeki dünyayı görerek benzersiz tasarımlar yaratabilmeyi hedefleyen Juju, farklı materyalleri ve renkleri değişik oranlarda karıştırarak daha önce denenmemiş dizaynlar ortaya çıkarıyor.

Gizemli cazibenin kural tanımaz yönlerini ifade eden serilerde, ayarlanabilir ince iplerin hareketli boncuklarla bezendiği parçalar ön planda. Çoklu kullanıma uygun formlarıyla farklı tarzların sentezinden yeni tatlar yaratma imkanı sağlayan Juju aksesuarları, gündüzden geceye hiç çıkarmadan kullanılabilecek takılar olarak karşımızda. İnce zincirin bitirişindeki heykelsi kolye uçları, cüretkar benliği maddi dünyayla buluşturan lüks kapıları andırıyor. Benzersizliği sembolize eden Juju kreasyonları, mücevher işçiliğiyle üretilen moda aksesuarları olarak tanımlanıyor.

Aksesuar, doğru tercihlerle kişiye özgü stili erişilmez noktalara çıkartabilir. Beymen, farklı benliğini lüksün bedende hayat bulduğu parçalarla vurgulamak isteyenleri kalitenin yansıması eşsiz koleksiyonlarla tanışmaya çağırıyor. Beymen.com’dan ulaşabileceğiniz Juju tasarımlarıyla, klişelere meydan okuyan tarzın öncüsü olabilir, bohem diyarların otantik rotalarını, dokusuna aşkın işlendiği parçalarla keşfedebilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}