Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Jonathan Adler

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Jonathan Adler Ananas Desenli Keten Duvar Süsü

47.450 TL 27.195 TL Ek İndirimle 23.795 TL

Jonathan Adler Milano Kulp Detaylı Porselen Tepsi

12.450 TL 6.695 TL Ek İndirimle 6.195 TL

Jonathan Adler Vera Olympus Sandalye

-%50 28.950 TL 14.495 TL
2 Ve Üzeri 11.596 TL

İlk mağazasını 1998 yılında Manhattan’da açan ünlü tasarımcı Jonathan Adler eğlenceli ev dekorasyonu ürünleriyle modern Amerikan cazibesini yaşam alanlarına taşıyor. Kendi adını verdiği markası ile geleneksel seramik sanatlarını çağdaş dokunuşlarla yeniden yorumlayan tasarımcı kusursuz işçiliğe ve lükse olan bağlılığıyla biliniyor. Jonathan Adler koleksiyonlarında mobilya, aydınlatma, ev aksesuarları, dekoratif objeler, masa üstü ürünleri, mumlar ve çok daha fazlasını kapsayan geniş bir tasarım yelpazesi sunuyor. Tutkulu bir tasarımcının kural tanımaz hayal gücüyle tanışmak istiyorsanız, Jonathan Adler markasına ait ikonik kreasyonlara Beymen.com’un ayrıcalıklı fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Modern Sanatların Porselen Yansımaları: Jonathan Adler Vazo Koleksiyonu

Jonathan Adler’in yaratıcı evreni geleneksel olan her şeye mesafeli bir duruş sergiliyor. Renk, desen ve dokularıyla hayranlık uyandıran tasarımlar sadelik ve zarafetin en modern biçimlerini simgeliyor. Çağdaş birer sanat eseri niteliği taşıyan Jonathan Adler vazo çeşitleri de bu yaklaşımla hazırlanıyor. Estetik değerlere sıkı sıkıya bağlı olan marka rafine zevk sahiplerine alternatiflerle dolu bir vazo koleksiyonu sunuyor. Kusursuz parçalar yaratırken görsel sanatlardan ilham alan Jonathan Adler silindir, kare, oval ve dikdörtgen gibi geometrik formlu vazo tasarımlarının yanı sıra çarpıcı figürleri kullanmayı da ihmal etmiyor.

Ruhunuzu Aydınlatan Jonathan Adler Mum ve Mumluk Tasarımlarını Keşfedin

Lüks oda kokuları ve mumlar dendiğinde akıllara ilk olarak Jonathan Adler’in gelmesi tesadüf değil. Henüz genç bir marka olmasına rağmen birçoğu klasik haline gelen benzersiz kokulara imza atarak takipçilerini büyüleyici bir serüvene davet ediyor. Her duyuşta farklı hazları açığa çıkaran Jonathan Adler mum çeşitleri gizemli duyguların üzerindeki kalın örtüyü nazikçe kaldırıyor. Rahatlatıcı aromalarıyla yaşam alanlarının çehresini değiştiren çarpıcı kokular aynı zamanda uzun yanma süreleriyle diğerlerinden ayrılıyor. Fitiller yanma başladığı andan itibaren mükemmel bir ışıltı saçan mumların yanı sıra Jonathan Adler mumluk tasarımlarına da göz atabilirsiniz.

Fonksiyonel ve Estetik Jonathan Adler Dekorasyon Ürünleri

İster evde ister ofiste olsun, mutluluğa giden yol ilham verici manzaralardan geçiyor. Gününüzün büyük bölümünü geçirdiğiniz yaşam alanlarınıza modern sanatların en zarif parçalarını ekleyerek ruhunuza neşe ve iyilik getirebilirsiniz. Jonathan Adler tam da bu amaca hizmet eden yaratıcı bir dekoratif aksesuar koleksiyonu sunarak baktığınız her yerin mükemmel görünmesini sağlıyor. Markanın kıvrım detaylarıyla öne çıkan ayna tasarımlarını tercih ederek salon ve ortak alan gibi bölgelere yenilikçi bir dokunuş yapabilirsiniz.

Jonathan Adler dekoratif kase ve tabak koleksiyonundaki tasarımlar hayranlık uyandıran detaylarıyla ilk kez görenlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Geleneksel stillerle arasına kalın bir çizgi çeken çağdaş tasarımlar özellikle masaüstü dekorasyonlarında çarpıcı siluetler yaratıyor. Birbirinden farklı renk tonlarının üçgen desenlerle bir araya geldiği Jonathan Adler dekoratif obje tasarımlarından seramik malzemeyle üretilen puantiyeli dekoratif tabak çeşitlerine kadar aradığınız parçaları saniyeler içinde bulabilirsiniz. Ürünlerinde ahşap detaylar kullanmayı da ihmal etmeyen Jonathan Adler’in en seçkin tasarımları Beymen.com’un zengin koleksiyonlarında sizi bekliyor.

Yaşam Alanlarına Sanatsal Bir Yaklaşım: Jonathan Adler Mobilya Koleksiyonu

Jonathan Adler estetik detaylara önem verenleri alışık olmadıkları doku ve şekillerle şaşırtmaya devam ediyor. Artistik bir perspektifle oluşturduğu mobilya koleksiyonu ile hem evleri hem de iş yerlerini lüksün en rafine haliyle tanıştırıyor. Geometrik formları ve kaliteli mermeriyle büyük beğeni toplayan Jonathan Adler sehpa tasarımlarını hemen inceleyebilirsiniz. Sıcak, samimi ve bir o kadar da prestijli bir ambiyans yaratmak isterseniz, üretiminde tamamen deri malzemelerin kullanıldığı sehpaları da tercih edebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}