Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Jimmy Choo

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Üst düzey moda zevklerine hitap eden en özel seçimlerden biri olan Jimmy Choo, 90’ların popüler kültür rüzgârı içinde kendi konumunu çok net belirleyen, oldukça özel bir logonun ve tasarımın sahibi. Jimmy Choo, Galler Prensesi Diana’nın mahzun bakışlarını bile göz alıcı koleksiyonu ile cezbetmeyi başarmış. Vogue ile kurduğu başarılı etkileşim sonrasında moda dünyasında kendine güzel ve elit bir yer edinen marka, lüks kavramı ile birlikte anılıyor. Devamını Göster

İngiltere’nin seçkin moda anlayışında ayakkabı, el çantası, aksesuarları ve zor bulunan mücevherlerden ilham alarak yarattığı parfümleri markayı kısa sürede zirveye taşımış. Jimmy Choo parfüm, elmasların ihtişamını, kırmızı halıdaki cezbedici bakışlarla hissedebileceğiniz notalarda sürdürürken, erkekler için de benzer duyguları yakalamayı başarmış. Jimmy Choo parfüm erkek kararlılığını ve cesaretini özel cam bir şişede size sunarak, maskulenliğin tanımını yeniden yapmış.

Dünyanın en değerli markalarından biri: Jimmy Choo

Lüks aksesuar kategorisinde elegan yansımalar Jimmy Choo koleksiyonunda kendini yeniden buluyor. Vizyoner yaratıcıların, hayal gücünün sınırları konusunda engel tanımayan tasarımcılarla buluşması neticesinde, vitrinlerdeki yerini alan Jimmy Choo, global düzeydeki seçkin hayran profilini, her geçen gün genişletiyor. Beymen.com da Türkiye’de, bu elit profil için Jimmy Choo koleksiyonunu takipçilerine sunuyor. Aksesuarlarının özel ilgi gördüğü bu seçkin marka, uluslararası düzeyde sahip olduğu haklı şöhretini Beymen aracılığıyla da sergilemeye devam ediyor.

Jimmy Choo ayakkabı, el çantası, eşarp, güneş gözlüğü, kemer gibi küçük deri aksesuarlarla dünyanın en değerli lüks aksesuar markalarından biri haline gelmeyi başarıyor. Jimmy Choo gözlük modelleri dünyaya bakışınızı değiştirirken, sahip olduğunuz prestijle size yönelik bakışlar da değişiyor. Kaliteyi simgeleyen etiketleri, yüksek düzeyde zevklerin sahipleriyle buluşuyor.

Jimmy Choo ile lükse davetlisiniz

Sofistike taleplere hitap eden Jimmy Choo koleksiyonu, İtalyan işçiliğinden de destek alarak, Hollywood starlarından, kraliyet ailesine, müzisyenlerden, devlet başkanlarına kadar tüm seçkin isimlerin beğenisini kazanmayı başarıyor.

Albenili tasarımlarla biçimlenmiş koleksiyonda, kadınların duruşu Jimmy Choo aksesuarları ile ikonografik bir görünüm kazanıyor. İnce topuklu ayakkabılar, baştan çıkarıcı modelerle Beymen.com’da müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Jimmy Choo: Lüks, rahat ve çekici

Zarif görünümleri kadar, Jimmy Choo stiletto modelleri rahatlıkları ile de dans pistinden inmek istemeyen asi ruhlu kadınları kendine çekiyor. Sessiz bir masumiyet arkasında kışkırtıcı bakışları kendine çekmeyi bilen bir sihrin formülü gibi Jimmy Choo topuklu ayakkabı modelleri ise, lüks plazaların toplantı salonlarındaki maskulen ağırlık içerisinde de zemindeki sesini derinden hissettiriyor.

Tanrı kadını yaratırken, Jimmy Choo da tılsımlı dokunuşları ile bu kadına çekiciliği armağan ediyor. Beymen.com’u ziyaret ettiğinizde karşınıza çıkacak olan deri topuklu sandaletler, süet veya krokodil botlar, çizmeler, gold ve sim dokulu gece ayakkabıları ve Jimmy Choo çantamodelleri sizi bu çekiciliğe bir adım daha yaklaştırıyor.

Dolabınızdaki klasikler arasında mutlaka yer alması gereken bu eşsiz tasarımlar, kırmızı halının büyüsüne kapılacak adımlar atmanıza yardım ediyor. Kent trendleri içinde üst düzey işçilikle hazırlanan bu çizgiler, girdiğiniz her ortamda fark edilmenizi sağlarken, kendinize sunduğunuz en değerli armağanlar arasında da yer alıyor. Özgüven, cesaret, ihtişam ve prestij ile bütünleşen bu lüks markaya sahip olmanız için Beymen.com hemen yanınızda! Farklı kategoriler arasından sizi en çok yansıtacağına inandığınız Jimmy Choo’yu seçebilir, hayata karşı duruşunuzda kararlılığınızı yansıtan bu yolda yürüyebilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}