Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

2015 yılında kurulan Fransız parfüm evi Initio, bir güç nesnesi olarak lanse ettiği kokularıyla heyecan verici bir sır perdesini aralıyor. Eski Mısır döneminde güzel kokmak dışında her şey için kullanılan parfümler, Initio ile hem erkek hem de kadınların güzelliğini vurgulayan bir ifadeye dönüşüyor. Tabiatın bahşettiği en özel aromaları ustaca harmanlayan marka kozmetik dünyasındaki popülaritesini her geçen gün artırıyor. Doğallığı, zarafeti ve kaliteyi vurgulayan Initio parfüm tasarımları Beymen.com’un ayrıcalıklı fırsatlarıyla sizleri bekliyor.

Devamını Göster
 

Initio Parfüm Tasarımları ile Stilinizi Teninize Yansıtın

Initio markası Fransız parfümeri dünyasının geleneklerini modern zamanın teknikleriyle buluşturarak çarpıcı kokulara imza atıyor. Henüz genç bir marka olmasına rağmen rakipsiz kokularıyla şöhretini katlamaya devam ediyor. Doğadan aldıklarına karşın derin ve içten bir teşekkürü esirgemeyen Initio, bu anlamda Oud for Greatness parfüm tasarımıyla tabiata olan bağlılığını yineliyor. Lavanta, Hindistan cevizi ve safran notalarıyla zenginleştirilen bu eşsiz parfüm markanın en özel serileri arasında yer alıyor.

Kokuların insan karakterini ve özünü en açık şekilde yansıttığına inanan Initio, sıradan aromalardan sıkılan, özgür ruhlu bireyleri Side Effect parfüm koleksiyonu ile karşılıyor. Initio Side Effect kokusu tütün, rom, tarçın ve vanilya ile inanılmaz bir çekim alanı yaratırken, şişe tasarımıyla da övgüyü hak ediyor. İkonik kokularla girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız, Initio imzası taşıyan özel harmanları keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Initio Psychedelic Love Parfüm Koleksiyonu ile Yeni Hayallere Davet

Initio Carnal Blend koleksiyonunun bir parçası olan Psychedelic Love parfüm tasarımı zengin, sıcak ve bağımlılık yaratan aromasıyla adeta modern bir fenomen. Randevu gecelerinin vazgeçilmezi olan bu eşsiz harman, özellikle genç ve kendini genç hissedenlerin favorisi. İnsanın kendisiyle ve başkalarıyla kurduğu duygusal etkileşimi farklı bir boyuta taşıyan Initio Psychedelic Love parfümü hem şişe tasarımı hem de sofistike aromasıyla hayranlık uyandırıyor. Tatlı reçineli bir çiçek esintisiyle açılarak devamında ylang-ylang ile harmanlanmış bir mür patlaması yaşatıyor. Erkek ve kadın parfüm olarak kullanılabilen Psychedelic Love rom ve tarçın notalarıyla özellikle kış sezonunda sıcacık bir deneyim yaşatıyor.

Initio Atomic Rose Parfüm Tasarımı ile Çekim Alanınızı Genişletin

Kadın ve erkek parfüm tasarımlarını nitelikli malzemeler, ince işçilik ve modern bir vizyonla hayata geçiren Initio, belki de en özel formülünü Atomic Rose için uyguluyor. Adından da anlaşılacağı üzere Türk ve Bulgar güllerinin eşsiz bir karışımını barındıran Initio Atomic Rose parfüm tasarımı Carnal Blend koleksiyonunda yer alıyor. Duyguları harekete geçiren zengin esansları sayesinde cazibe alanını genişleterek erkek ve kadınları karşı konulmaz hislere davet ediyor. Hafif feminen karakteriyle baş döndüren kalıcı bir parfüm arıyorsanız, Initio imzası taşıyan Atomic Rose parfümü tam olarak arzuladığınız deneyimi sunuyor. Yasemin, manolya, bergamot ve çeşitli narenciyeler içeren bu lüks harmanı yılın her döneminde kullanabilirsiniz.

Kusursuz Bir Doğu-Batı Sentezi: Initio Blessed Baraka Parfüm Koleksiyonu

Kendine güvenen, cesur ve ne istediğini bilen bireylerin tercih ettiği Blessed Baraka parfüm koleksiyonu Initio markasının en popüler formülleri arasında yer alıyor. Kadın-erkek, genç-yaşlı demeden herkesi kendine bağlayan bu güçlü harman odunsu ve baharatlı kokuları vurguluyor. Ortadoğu coğrafyasının sıcak atmosferini zarif tenlere taşıyarak uzun süreli kalıcılık gösteriyor. Tenle buluşunca adeta parıldayan Initio Blessed Baraka parfüm tasarımı misk, sandal ağacı ve amberin mükemmel uyumunu simgeliyor. Şansın gücünü, pozitif hisleri ve iyiliği kışkırtmak için kutsal bir gücü harekete geçiren bu ikonik kokuyla vakit kaybetmeden tanışabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}