Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Imaginarium

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Çocuk gelişiminde doğru oyuncak seçimi oldukça önemlidir. Çocuğunuzun gelişimini olumlu yönde etkileyen ve keyifle oynayacağı oyuncaklar arıyorsanız Imaginarium oyuncak modelleri sizleri bekliyor. Imaginarium ürünleri, zararsız materyallerden üretildiğinden çocuğunuzun sağlığı konusunda endişeye mahal vermez.Tüm ürünler pedagoglar tarafından özel olarak tasarlanır. Eğitici ve öğretici içerikleri sayesinde çocuğunuzun gelişiminde olumlu etkileri olur.

Devamını Göster
 

Oldukça yaratıcı ürünler çocuğunuzun dikkatini çekmeyi başarır. Oyuncak, çocuğun gelişim sürecinde çocuğun sosyal gelişimine yardımcı olan hayal gücünü arttıran, yeteneklerini ve yetkinliklerini keşfetmesini sağlayan oyun malzemeleridir. Oyuncakların çocuk gelişimine faydalı olabilmesi için eğitici ve öğretici olması önemlidir. Yalnızca eğiticilik de yeterli değildir, oyuncak çocuğun ilgisini çekmelidir. Oyuncak tasarımı bu noktada oldukça önemlidir. Tasarımı ilgi çekmeyen bir oyuncak çocuk tarafından değer görmez ve benimsenmez. Çocuklar için özel olarak tasarlanan Imaginarium oyuncaklarını çocuğunuz elinden bırakmak istemediğinde seçiminizde yanılmadığınızı anlarsınız.

Oyuncak seçimi, her ne kadar kolay gibi görünse de oldukça zorlu bir süreçtir. Seçim yaparken çocuğun yaş grubu göz önünde bulundurulur ve yaşa uygun oyuncaklar tercih edilir. Çocuğun becerileri ve yaratıcılığını geliştirebilecek, hayal gücünü artıracak modeller aranırken hijyene de dikkat edilir. Temizliği kolay, çocuğun sağlığına zarar vermeyecek oyuncak modelleri aranır. Çabuk kopabilen küçük parçalar çocuk için tehlike arz ettiğinden sağlam ve dayanıklı oyuncaklar tercih edilir. Metal parçalı oyuncaklar yerine ahşap materyallerden üretilmiş oyuncaklar tercih ederek hem hijyen hem de güvenlik açısından çocuğunuzu tehlikelerden koruyabilirsiniz. Imaginarium, oyuncak seçiminde aradığınız tüm kriterleri çocuklar için özel olarak tasarlanmış ürünleriyle bir araya getirir.

Çocuk Gelişiminde Yardımcınız Imaginarium

Imaginarium çocuğunuzun motor becerilerini geliştirmesinde de yardımcıdır. Motor becerileri belirli bir görevi yerine getirirken vücudun belli kaslarının işlevine denir. Bu be becerileri gerçekleştirmek için vücudun sinir sistemi, kasların ve beynin aynı anda çalışması gerekir. Yürüme, bisiklete binme, koşma, ayakta durma gibi faaliyetler motor becerilerine örnek gösterilebilir. Çocuğunuzun ayakta durmasında ve yürüyüşünde yanında olmaya hazır, ilk adımların eşlikçisi İmaginarium yürüteç modelleri ergonomik tasarımları ile çocuğunuzu rahat ve güvende hissettirir.

Bisiklet de çocuklar için bir tutkudur. Küçük yaşlarda kazanılmayan bisiklet becerilerinin yetişkinlikte kazanılması oldukça zordur. Bisikletin çocuk gelişiminde önemli etkileri bulunmaktadır. Imaginarium bisiklet modellerini inceleyerek çocuğunuz için en uygun bisikleti bulmanız mümkündür. Çocuklarda denge gelişimi oldukça önemli bir konudur. Denge hareket esnasında vücudun istenilen pozisyonu sağlayabilme yeteneğidir. Dengeli olmak kas iskelet sistemi yaralanmalarını azaltır, hızlı iyileşme sağlar, performans ve kas gücünü artırır.

Denge bütün hareketlerin temeli olduğundan çocuk gelişimi için de oldukça önemli bir konudur. Çocuğunuzun denge gelişimine katkıda bulunmak ve keyifli vakit geçirmesini sağlamak istiyorsanız İmaginarium denge bisikleti modellerinin sizler için tasarlandığı söylenebilir. Imaginarium scooter modelleri de çocuğunuzun denge gelişimine katkı sağlarken bir yandan da çocuğunuzu eğlendirir. İmaginarium sallanan at çocuğunuzun ilk aracı olmaya aday olup, eğlendirirken denge gelişimine katkı sağlar. Hem eğlendiren, hem öğreten hem de gelişim için önemli katkıları olan benzersiz oyuncaklar Imaginarium tarafından sizlere sunuluyor.

Imaginarium ile Mutlu Çocuklar

Çocukların ilgisini çekmek kimi zaman oldukça zordur. Çocukların fikirlerini önemseyerek onların da tercihlerine saygı duymak gerekir. Çocuğunuzu, ilgisini çekmeyen oyuncaklar ile oynamaya zorlamak yerine onu mutlu edecek oyuncakları bulmak çocuğunuzun daha mutlu olmasını sağlar. Çocuklar tarafından en sevilen oyuncaklardan olan legolar, çocuğun renkleri ve dokuları tanımasında ilk yardımcılardandır.

Lego ve benzeri oyuncaklar kasların ve el ve kol koordinasyonunun gelişmesine olanak sağlayarak çocuk gelişiminde önemli rol oynar. Çocuklar legolar ile yaratıcılıklarını ve becerilerini artırır, hayal güçlerini geliştirirler. Bu aşamada lego seçimi yapılırken çocuğun ilgisini çeken, üretiminde zararlı materyal kullanılmamış ürünler tercih edilmelidir. Imaginarium lego modelleri çocuğunuzun gelişimine katkılı sağlarken çocuğunuzun mutluluğunu görmek sizleri de son derece mutlu eder. Legolar birden fazla çocuğun birlikte oyun oynaması için ideal ürünlerdir. Bu yönüyle paylaşma duygusunun çocuğa aşılanması ve çocukların bir arada keyifle oyun oynaması mümkündür.

Imaginarium ürünleri oldukça çeşitlidir. Çocuğunuzun mutluluğu ve gelişimi için yüzlerce seçeneğe ulaşabilirsiniz. Oyuncaklar çeşitli meslek gruplarını çocuklara tanıtma konusunda da etkilidir. İmaginarium doktor seti bu oyuncaklara en güzel örneklerden biridir. Imaginarium makyaj seti de özellikle kız çocuklarının gözdesi olup, sanki güzellik salonu işletmecisi edasıyla oyunlar oynamaları için oldukça idealdir. Makyaj dendiğinde akla zararlı ürünler gelse de imaginarium makyaj seti içerisindeki ürünler paraben ve zararlı herhangi bir madde içermeyip çocuklar için uygundur. Çocukların ilk müzik aletleri de oyuncaklardır. Müziğe ilgisi olan çocuklar İmaginarium piyano ile keyifli vakit geçirebilirler. İmaginarium bateri ile de ritim becerisi gelişen mutlu çocuklar görülür. Markanın müzik oyuncakları ile çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.Çocukları en mutlu eden aktivitelerden biri de top havuzunda oyun oynamaktır. Cıvıl cıvıl renkli toplar arasında keyifle oyun oynayan çocuklar görmek istiyorsanız İmaginarium top havuzu modellerini inceleyebilirsiniz. Evcilik adlı oyunun çocuklar arasında sıklıkla oynandığı görülür. İmaginarium bebek evi modelleri ile çocuğunuzun oyun keyfini katlayabilirsiniz. Çocuğunuzun ilk aracını alarak onu mutlu etmek isterseniz Imaginarium araba modelleri de sizler için sunuluyor. Imaginarium mutfak modelleri çocuğunuzun yaratıcılığını ön plana çıkarırken mutfak gereçlerini öğrenmesi de kaçınılmazdır. Hem öğretici hem eğlendiren yönüyle birçok bebek aktivite oyuncakları sizleri bekliyor.

Hem Çocuklara Hem Büyüklere Uygun İmaginarium Ürünleri

Imaginarium dendiğinde akla ilk olarak oyuncak gelse de çocuk gelişimi için gerekli birçok ürün Imaginarium tarafından kullanıcılara sunulur. Örneğin bebek arabası ebeveynlerin sıklıkla kullandığı araçlardandır. Bu araçlar, her ne kadar çocuk için üretildiği düşünülse de ebeveynlerin de üstün yararı gözetilerek üretilir. Çocuk için konforlu rahat bir alan yaratır aynı zamanda ebeveynlere taşıma rahatlığı sağlar. Hem çocuğunuzun konforu, hem kendi konforunuz için Imaginarium bebek arabası modellerini inceleyebilirsiniz.

Her ebeveyn bilir ki, çocuğunuz varsa çantasız dışarıya çıkmak neredeyse imkansızdır. Özellikle tatillerde plaja gidilirken çocuğunuzun eşyaları, yedek kıyafetleri derken geniş ve konforlu çantalara ihtiyaç duyulur. Imaginarium plaj çantası modelleri bu gibi durumlarda kurtarıcınız olur. Imaginarium aracılığıyla çocuklarınız için de çizim çantası, oyun çantası gibi modellere rastlayabilirsiniz. Çocuklarınızın keyifle aktivite yapabileceği alanlar olması sizleri de rahatlatır. Evin her alanında aktivite yapılmasındansa bir aktivite masası bulundurulması faydalı olur. İmaginarium aktivite masası ile hem sizler hem çocuğunuz mutlu olur. Çocuğa tuvalet eğitimi vermek de ebeveynler için oldukça zor bir süreçtir. Bu sürece katkıda bulunacak İmaginarium lazımlık modelleri de ergonomik tasarımlarıyla çocuğunuzu rahatsız etmez, sizlere de kolaylık sağlar. Bir İspanyol markası olan Imaginarium Türkiye’de yoğun ilgi görür. Imaginarium fiyat konusunda sıklıkla araştırılan markalardandır. Ürünlerin fiyatları kullanılan materyal ve ürün çeşidine göre değişiklik gösterse de fiyat ve performans dengesinin oldukça başarılı olduğu görülür.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}