Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Hogan

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Aramanızda sonuç bulunamadı

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

{{ item.displayText }}
{{ item.displayText }} ({{ item.docCount }} Ürün)
Tümünü Gör

Sportif fakat aynı zamanda stil sahibi gözükmek için tasarım otoritelerinin uzlaştığı bir nokta var; o da Hogan ayakkabılar. Günlük giyim stiline uygun, rahatlığı ve aynı zamanda elegan görüntüsü ile baştan çıkarıcı Hogan ayakkabılar; kadın, erkek, genç, yaşlı herkes düşünülerek tasarlanmış. İtalyan çekiciliğinin imzasını taşıyan Hogan marka ayakkabılar piyasaya çıkar çıkmaz yakaladığı başarı ile ürün segmentini hızlıca geliştirip deri modellerden çantalara uzanan bir tasarım harikasına dönüştü. 1986 senesinde kurulan Hogan markası, bugün sadece spor düşkünlerinin değil, rahatlığına önem verenlerin, aynı zamanda tasarım meraklılarının da favorilerinden. Spor salonu ve koşu parkurlarından sokağa sıçrayan Hogan çılgınlığı, toplantı odalarında bile kendine yer bulmuşken buna da çok şaşırmamak gerek.

Yıllar içinde formunun değişime uğradığı Hoganlar, güncel trendlere göre kendini yenileyip geliştirmeyi sürdürmekle kalmıyor, aynı zamanda trendlerin belirleyicisi rolünü de oynamayı sürdürüyor. Zamansız ayakkabıları ile her dönemin lüks göstergesi olan üst segment ayakkabı Hogan’ların en önemli özelliği ise, kullanılan materyalinden rengine, bağcıklarından taban kalitesine her detayının ince ince düşünülerek tasarlanmış olması. Kendinden emin ve başkaldıran tasarımlarıyla Hogan ayakkabıları Beymen mağazalarında keşfe çıkabilir; bu çılgınlığa siz de katılabilirsiniz. Beymen mağazaları, sezonun en hit Hogan tasarımlarıyla sizleri karşılıyor.

Devamını Göster
 

Sokak Stilinde Yeni Bir Soluk

İlhamını Avrupa sokaklarının sofistike ve asi ruhundan alan Hogan ayakkabılar, “Spor ayakkabı sadece spor yaparken giyilir” klişesinin yıkılmasının da en büyük sebeplerinden. Zira kullanıcısına rahatlık ve konfor sağlarken, gündelik yaşam içinde her türlü kıyafetle uyumlu Hogan, incelikli detayları ve zarif tasarımıyla bu konuda öncü isimlerden. Her sezonun kendine has trendlerinden nasibini alan tasarımlarıyla ayak sağlığınızı korurken stilinize de ruh ve canlılık katıyor. 90’lı yıllarla beraber bilhassa sneaker modelleriyle ön plana çıkmaya başlayan Hogan ayakkabılar, rafine bir asiliğin ve gösterişçi olmayan bir stilin muhteşem kombinasyonu gibi.

Oldukça geniş bir ürün skalasına sahip Hogan spor ayakkabıların kadınlar için olanlarında siyah, beyaz ve gri tonlar hakim olsa da aralara serpiştirilmiş renk ve desen detaylar da dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra metalik gri ve altın sarısı gibi iddialı modeller de Hogan koleksiyonları içinde kendine yer buluyor. Şerit detaylı ayakkabı tabanları ve yüksek topuklu tasarımları ile spor ve rahat olsa da feminen duruşundan ödün vermeyen kadınların ilk tercihlerinden Hogan, erkekler için de çok çeşitli alternatifler sunuyor. Özgürlüğüne düşkün ve kendi stilini yansıtmaktan çekinmeyen erkeklerin interaktif teknoloji ile zenginleştirilmiş ayakkabıları hem hafif hem de fonksiyonel olmaları sebebiyle sıkça tercih ediliyor. Klasikleşmiş siyah, beyaz ve gri tonlarının yanı sıra parlak sarı gibi çarpıcı seçeneklerin de olduğu Hogan erkek ayakkabılarının üç renkli versiyonları da mevcut. Tıpkı kadın ayakkabı modellerinde olduğu gibi erkek ayakkabı modellerinde de taban detaylarının dikkat çektiği Hogan ayakkabılar, rahatına düşkün ve çizgi sahibi erkeklerin vazgeçilmezi oldu bile.

İkonikleşen Özel Seriler

Her sezon tasarımlarına yenilerini ekleyerek zenginleşen Hogan ayakkabıların özel seri koleksiyonları da bir o kadar çarpıcı. Hogan sneakerlar dendiğinde en ikoniik tasarımlardan birisi haline gelmiş olan Maxi H 222 serisi göz alıcı bir modern sanat eseri gibi. Katman katman renkli şeritlerin üst üste dizildiği yüksek tabanı ile de bold bir hava taşıyor. En çok satan Hogan ürünleri arasında yer alan Focus Interactive’ler ise 1997’den bu yana markanın en çok sevilen ürünlerinden olmayı başardı. Modern ve sofistike bir çizgiye sahip Focus Interactive modelinin hem erkek hem kadınlar için üretilmiş versiyonları mevcut. 2004 senesinde gerçekleştirilen Atina Olimpiyatları şerefine tasarlanan Focus Olympia ise bir koşucunun ayak izlerinden ilhamını alan teknoloji ile uyumlu tasarımı ile enerji, hareket kabiliyeti ve güç dengesi imkanlarını bünyesinde topluyor. Hogan ayakkabılar hem rahat hem stilize özelliklerle tasarım dünyasındaki yerini her geçen yıl daha da sağlamlaştırıyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}