Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Hippi

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Aramanızda sonuç bulunamadı

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

{{ item.displayText }}
{{ item.displayText }} ({{ item.docCount }} Ürün)
Tümünü Gör

Teknoloji ürünleri çağını aşan yeniliklerle hayatın her alanına nüfuz ediyor. Her gün yeni bir tasarımla karşınıza çıkan telefon modelleri, yüksek teknolojilerle üretilerek kullanıcıların arzu ettiği fonksiyonları karşılamayı hedefliyor. Kullandığınız telefon modellerini desteklemek ya da mevcut özelliklerini daha da geliştirmek için tercih ettiğiniz çeşitli telefon aksesuarları, dilediğiniz kaliteyi ve tasarım algısını sizlerle buluşturuyor.

Devamını Göster

Estetik görünümü, ürün kalitesi ve marjinal tasarımlarıyla öne çıkan Hippi markası; telefon aksesuarları kategorisine kazandırdığı el yapımı ürünlerle birlikte kullanıcılara pratik ve etkileyici bir deneyim sunuyor. Markanın sahip olduğu vizyon sayesinde düşük gelirli kadınlar hayata atılıyor ve böylece ürettikleri el örgüsü ürünlerle kadın ekonomisine katkı sağlanıyor. Siz de markanın desteklediği bu güzel düşünceyi ilerletmek ve birbirinden özgün telefon aksesuarlarına sahip olmak istiyorsanız, Beymen.com’un ayrıcalıklı fırsatları sizleri bekliyor.

Hippi Şarj Kablosu Çeşitleri ile Kolayca Bozulan Şarj Aletlerine Son

Binlerce kez şarj kablonuzu değiştirip her seferinde hayal kırıklığına uğramaktan sıkıldıysanız, Hippi markasının büyük titizlikle seçtiği dayanıklı data ve şarj kablosu koleksiyonları tam da sizin için. Markanın geliştirmiş olduğu el örgüsü tekniğiyle birlikte kısa sürede kırılan ya da düğümlenen şarj kabloları, kaliteli ipliklerle sıkıca sarılarak daha dayanıklı ve uzun ömürlü hale getiriliyor.

Hippi 1m type C şarj kablosu tasarımı sayesinde 2,4 A hızında veri aktarımı ve hızlı şarj imkanıyla değerli vaktinizden ödün vermenize gerek kalmıyor. Bu üstün hız kalitesi yanı sıra 1m kablo uzunluğuyla kullanıcılara şarj sırasında özgür hareket imkanı tanıyan Hippi şarj kablosu çeşitleri, karakteristik tasarımlarıyla birçok kullanıcının gözdesi haline geliyor. Çantanıza kolayca atıp çıkabileceğiniz Hippi Apple lightning şarj kablosu tasarımları, dayanıklı iplik detayları sayesinde olası kablo hasarlarına ve inatçı düğümlere karşı meydan okuyarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Lisanslı ve orijinal ürünleriyle birlikte kullanıcı güvenilirliğini profesyonel bir şekilde karşılayan marka; fark yaratan tasarımları ile birçok şarj kablosu arasından öne çıkarak kendi kablonuzu kısa sürede seçebilmenizi sağlıyor.

Hippi Earpods Kulaklık Tasarımlarıyla Benzersiz Bir Deneyim

Telefon aksesuarları arasında özgür ruhuyla dikkat çeken Hippi el yapımı earpods kulaklık koleksiyonları, her zevke hitap eden tasarım çeşitliliğiyle kullanıcılara eşsiz bir müzik deneyimi sunuyor. Müziği hayatının merkezine koyan ve attığı her adımda eğlenceli notaları beraberinde götüren kullanıcılara net ve doğal yüksek ses kalitesi eşliğinde kusursuz bir deneyim sağlayan marka, aynı zamanda çıkardığı neşeli koleksiyonlarla da gününüzü aydınlatıyor.

Markanın adından ilham alınarak tasarlanan aksesuarlar sabit kalıpları ve tek düze tasarımları aşarak özgün modellerle karşınıza çıkıyor. Teknoloji ürünleri arasında devrim yaratan akıllı kabloları sayesinde birçok kullanıcıya ulaşan tasarımları sadece kullanıcı rahatlığı değil, aynı zamanda stil bir görünümünde garantisini veriyor. Kulaklık kategorisinden seçeceğiniz hippi earpods kulaklık tasarımlarıyla birlikte o günkü görünümünüzü son derece şık ve yaratıcı bir dokunuş yaparak farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Her mevsime uygun renkleriyle hayatınıza tat katan Hippi markalı telefon aksesuarları sayesinde siz de ortamın en havalısı haline gelebilirsiniz.

Hem kullanım rahatlığı hem de dayanıklılık açısından son derece başarılı bir tercih olan Hippi markalı ürünlerin kullanım fonksiyonlarından siz de yararlanabilirsiniz. Hippi stilinin doğadan ilham alan canlı ve parlak renkleriyle yola çıkan marka, el yapımı ürünleri sayesinde kullanıcıların hayal gücünü yansıtan tasarımlara imza atarken aynı zamanda kaliteli ipliklerle uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor. Bu deneyime siz de katılmak ve birbirinden yaratıcı tasarımlara sahip olmak istiyorsanız, Hippi markalı ürünler Beymen.com’da sizleri bekliyor.

Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}