Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Kahve yalnızca bir meta değil, aynı zamanda kendine ait kültürü ve endüstrisi olan köklü bir uzmanlık alanı. Tüm dünyayı etkisi altına alan üçüncü dalga kahve kültürüyle birlikte bu uzmanlık alanının sınırları da değişiyor. Hario ise yeni nesil kahve kültürünün en ikonik sembollerinden biri olan V60’ın yaratıcısı olarak bu değişimin öncülüğünü yapıyor. 1921 yılında Japonya’da kurulan marka bir zamanlar laboratuvarların cam ekipmanlarını üretirken, şimdilerde kahvenin modern yolculuğuna yön veren öğütücü, sürahi, soğutucu, pres ve demlik gibi fonksiyonel ürünlere imza atıyor.

Devamını Göster
 

Hario usta baristaların ve kahve tiryakilerinin vazgeçilmezi olan V60’ı 80’li yıllarda icat etmiş olmasına rağmen, bu pratik kahve demleme ekipmanı yakın bir zamanda popülerlik kazanıyor. Önce seramik ve cam, ardından plastik ve metal materyallerle tanıtılan Hario V60, yüzlerce tasarım ödülü aldı. Marka, küresel şöhretini bu devrimsel demleme metodunun icadına borçlu olsa da keşfedilmeyi bekleyen başka tasarımları da var. Kahve zevkinizi Japon stilinin pratik eserleriyle zenginleştirmek istiyorsanız, Hario markalı ürünlere Beymen.com’un ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Hario V60 Serisi ile Kahve Keyfinizi Katlayın

Adını 60 derecelik açıya sahip konik şeklinden alan Hario V60 demleme kiti farklı su akışı yoğunluklarına olanak tanıyarak kahvenin tam, orta veya hafif gövdeli şekilde demlenmesini sağlıyor. Hario tarafından icat edilen bu benzersiz metot öğütülmüş taze çekirdeklerin hazzını inanılmaz bir düzeye taşıyor. Kahve meraklılarının ve baristaların vazgeçilmezi olan Hario V60 Dripper suyun akış hızını kontrol etmekle kalmayıp spiralli yapısı sayesinde sıcaklığın kontrolüne de yardımcı oluyor. Ölçü kaşığıyla birlikte gelen bu demleme ekipmanı aynı zamanda son derece dayanıklı ve sağlıklı seramik materyallerle üretiliyor.

Hario’nun V60 serisinde kahve demlemek için en gerekli ekipmanlardan biri olan demlikler de bulunuyor. Markanın V60 serisi için özel olarak tasarlanan V60 Drip Kettle 1,2 litre su kapasitesiyle aynı anda çok kişilik kahve servislerine olanak tanıyor. Markanın ikonik demlik tasarımı ile kahveyi yalnızca içerken değil, demlerken de keyifli bir deneyime dönüştürebilirsiniz. Lezzetli bir kahve için demleme ekipmanları kadar kullanılan filtre kağıdının kalitesi de önem taşıyor. Tadı damağınızda kalan kahveler hazırlamak istiyorsanız, üst düzey malzemeler kullanılarak Japonya’da üretilen Hario V60 filtre kağıdı ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Hario Soğuk Demleme Sürahisi ile Ferahlatıcı Yaz Kahveleri

Geleneksel demleme yöntemlerinin dışına çıkarak özellikle sıcak havalarda sıra dışı bir kahve lezzetinin izini sürmek istiyorsanız, Hario cold brew şişeleriyle aradığınız deneyimi elde edebilirsiniz. Markanın soğuk demleme ekipmanlarını kahvenin yanı sıra tüm soğuk demleme ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Kendine ait filtresi sayesinde öğütülmüş kahvelerden benzersiz tatlar elde edebileceğiniz Hario soğuk demleme sürahisi ile aynı anda beş fincanlık servis hazırlayabilirsiniz. Üstelik bu pratik demleme metodunun uygulanması da oldukça basit. Daha az asidik, zengin ve son derece lezzetli bir soğuk içecek için en sevdiğiniz kahveyi ve suyu sürahiye ekledikten sonra 8 saat boyunca buzdolabında bekletmeniz yeterli.

Zarif Tasarım ve Pratik Kullanım Bir Arada: Hario French Press Çeşitleri

Çay ve kahve demleme yöntemleri arasında epey popüler bir yöntem olan French press, hem evde hem de ofiste pratik bir deneyim sunuyor. Isıya dayanıklı cam haznesi, ergonomik tutacağı ve siyah renkli klasik tasarımıyla Hario French press makinesiyle mükemmel lezzetlere imza atabilirsiniz. Dört fincana kadar çay veya kahve demleyebilen bu kullanışlı ekipman, aynı zamanda yıllara meydan okuyan paslanmaz çelikten üretiliyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}