Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Har

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Tarihin tozlu sayfalarından günümüze uyarlanan eşsiz tasarımlarıyla Har markalı ev ürünleri, sofranızın baş tacı haline geliyor. Asya’nın kalbinde başlayıp büyüleyici etkisiyle Anadolu’yu saran markanın şanı Avrupa’ya kadar uzanıyor. Türk usulünü ve medeniyetlerden kalma eşsiz mirasları tasarımlarına büyük bir incelikle uyarlayan Har koleksiyonlarında çini işlemeler, bakır detaylar ve küpeli tasarımlar öne çıkıyor. Klasik ve çağdaş figürleri bir araya getiren markanın özenle tasarladığı fincan takımları, şerbetlik, sürahi modelleri ve daha fazlası için Beymen.com’un sayfaları arasında dolaşabilir, keyifli sofraların sırrına siz de ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster

Har Porselen Fincan Seti ile Kırk Yıllık Hatır

Osmanlı döneminden günümüze kadar uzanan Türk kahvesi kültürü; kendine has tadı, kokusu, telvesi ve özel sunumuyla Türk kültürünün olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Türk kahvesinin kırk yıllık hatırı sadece tadıyla da sınırlı kalmıyor. Uzun kahve sohbetleri ve ihtişamlı sunumlarla renklenerek tutkunlarına vazgeçemeyecekleri anlar yaşatıyor.

Selçuk mimarisinden esinlenerek tasarlanan Har porselen fincan seti koleksiyonları, %100 el yapımı oldukları için kullanıcılara özel bir deneyim sunuyor. Fincan takımı setlerinde porselen tercih edilmesi dayanıklılığı artırırken altın kaplama pirinç detaylar ise fincanlara şıklık katıyor. Osmanlı kültürünü simgeleyen altın işlemeli detaylar ve varaklı tasarımlarla zenginleşen porselen Türk kahvesi fincan seti koleksiyonları, kahve severlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Dilerseniz vav porselen türk kahvesi fincan seti ile iki adet fincan, iki adet tabak ve iki adet su bardağından oluşan tasarımlara yönelebilir ya da siyah sırlı porselen fincan seti alternatifleriyle kahvenin kadim geleneğine şık ama mütevazi bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kahve tutkusunu ihtişamlı sunumlara taşıyan kahve severlerin bir numaralı tercihi Simurg porselen Türk kahvesi fincan seti, sofra grubu koleksiyonlarının aranan yüzü haline geliyor. Mavi ve altın renklerinin muhteşem uyumuyla bir araya getirilen Simurg fincan seti adını Pers mitolojisine dayanan, diğer adıyla Zümrüdüanka olarak bilinen mitolojik bir figürden alıyor. Kuşların hükümdarı olarak tarihe geçen Zümrüdüanka tüm zarafetiyle Har markasının fincan takımı koleksiyonlarına konuyor. Simurg fincan takımı serisi, estetik görünümü ve markanın kimliğini oluşturan figürleriyle geleneksel değerlere sahip çıkıyor. Simurg’un efsanevi hikayesine ortak olmak ve kahvenizden aldığınız her yudumda geçmişin gizemli sayfalarına dönmek istiyorsanız, Beymen.com’dan eşsiz Har koleksiyonlarına göz atabilirsiniz.

Lüksün ve Modernliğin Kusursuz Birleşimi

Har markası gıdaya temas edebilen ürünleri ve başarılı tasarımlarıyla yalnızca sofra grubunda değil, aynı zamanda ev dekorasyonu kategorisinde de oldukça iddialı koleksiyonlara imza atıyor. Retro tasarımlarıyla tarihin tozlu kapılarını aralayan marka, ejderha figürleri ve çini desenli seramik kase tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Zengin bir kültürel mirasla yola çıkan marka, çıktığı bu yolda her gün geliştirdiği yaratıcı tasarımlarla fark yaratan bir stil anlayışı uyandırıyor.

Gümüş obje, çini kase, mihrimah mum vb. dekorasyon ürünleri tasarlayan marka, ezber bozan detaylarıyla evinize sofistike bir hava katıyor. Har ejder detaylı bakır koleksiyonları, tıpkı Osmanlı sofralarının sembolü haline gelen görkemli sunumları günümüz sofralarına taşıyor. Tamamen el işçiliğiyle üretilen ejder kulplu sürahi modelleri ve bakır servis tabağı modelleri, kalaylanmış bakır sayesinde sağlığınızı güvence altına alırken aynı zamanda estetik değeri yüksek bakır dekoratif ürünler ile sofralarınızda Selçuklu dönemi izlerini yeniden alevlendiriyor.

Markanın yola çıktığı sanatsal anlayış ve kültürel mirasa olan saygıyla üretilen tasarımları deneyerek siz de sofralarınızı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Kaliteli materyalleriyle dikkat çeken Har koleksiyonları, Beymen.com’da tasarım konusunda hassas davranan kullanıcılarını bekliyor.

Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}