Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Hälsa

({{filteredProducts.total}} Ürün)

İsveç halkının doğaya duyduğu saygıdan ilham alan Hälsa, İskandinav tasarım anlayışını her ürününe ustaca yansıtır. Konforu ve şıklığı bir arada sunan marka, el işçiliği ürünleriyle de fark yaratır.

Hälsa ürünlerinin yapımında doğal kaynaklardan elde edilen özel malzemeler kullanılır. Sade bir şıklık sunan ürünlerin tartışılmaz konforu da bu malzemelerden gelir. Sertifikalı doğal malzemelerle tasarlanan bu ürünlerle benzersiz bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Hälsa ürünlerinin sağlığa dost olduğunu Oeko-Tex sertifikasıyla kanıtlar. Markanın ürünlerini hem kendiniz için tercih edebilir hem de bebeklerinizin konforlu bir uykuya dalmaları için Beymen.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Hälsa uyku denince aklınıza gelebilecek her detayı özenle hazırlar. Yatak modelleri markanın en büyük ürün grubunu oluştursa da baza ve başlıklar ile yastık, yorgan, alez gibi seçenekler de sunar. Beymen.com’da bulabileceğiniz bu nadide ürünlerle daha önce hiç tatmadığınız kadar tatlı bir uykuya dalabilirsiniz. Konforun beraberinde getirdiği huzur sayesinde güne daha dinç ve enerjik başlayabilirsiniz.

Hälsa ürünlerinin her birinin farklı bir hikayesi vardır. Üretimlerinde kullanılan malzeme yapısına göre şekillenen bu hikayeler kendinizi özel hissetmeniz için de bir neden sunar. El değmemiş doğal güzellikleri ile ün yapan İsveç ve bu güzelliklere büyük bir saygı gösteren İsveç halkının yaşama bakış açısını da yansıtan tasarım detayları, kaliteli üretim anlayışı ile birleşince ortaya kusursuz sonuçlar çıkarır.

Hälsa’nın bazı ürünlerinde deve tüyü kullanılır. Doğaya ve hayvan haklarına sonsuz saygı gösteren marka bu tüylerin temini için develere zarar vermeyen yöntemler kullanır. Kırpma yöntemiyle toplanan tüyler yastık ve yorgan üretiminde başrolü oynuyor. Doğal bir iklimlendirme sağlayan deve tüyünden oluşan Hälsa ürünlerini özellikle bebeklerinizin konforu için tercih edebilirsiniz.

Devamını Göster
 

İsveç Uyku Uzmanlığını Hälsa ile Evinize Taşıyın!

Sağlıklı bir uykunun tüm yaşam kalitesini etkileyeceği tartışmasız bir gerçektir. Derin ve deliksiz bir uyku süreci için konforlu bir yatak ve tekstil ürünlerinin yeri doldurulamaz. Gece ve gündüz süreleri arasında büyük farklılıklar bulunması uykuya dalma konusunda çeşitli zorluklar çıkarabilir.

Kuzey kutup noktasına yakın bir coğrafyada bulunan İsveç bu konumu nedeniyle çok uzun süren gecelere ve gündüzlere maruz kalıyor. İsveç halkı bu süreleri en verimli geçirebilecekleri konforu sağlamak için gerekli tüm yatırımı yapmaktadır.

İsveç uyku uzmanları bu işi bir nevi sanata dönüştürür. Hälsa yatakları da bu sanatın en güzel örnekleridir. Sadelik ve işlevsellik mottosundan hareketle dizayn edilen Hälse yataklar insan fizyolojisine en uygun biçimde karşınıza çıkar. Uzman tasarımcıların ellerinden çıkan bu ürünler özel kumaş dokuları, benzersiz yay sistemleri ve sertlik dereceleri ile göz doldurur.

Marka, çift ve tek kişilik ölçülere göre dizayn edilen modeller kadar bebeklerin de rahatlıkla uyuyabileceği yatak modellerine imza atar. Hälsa bebek yatağı, minik bedenleri için en uygun uyku postürünü bulmalarına yardımcı olur. Beymen.com’da sizlere sunulan Hälse yatak modellerini tercih ederek eşsiz İsveç uyku uzmanlığını evinizde deneyimleme şansı elde edebilirsiniz.

 

Deliksiz Uykunun Anahtarı Hälsa Uyku Tekstili Ürünleri

Uyku tekstili ürünleri işlevleri kadar dekoratif anlamlarıyla da değişkenlik gösterir. Hälsa yatak ürünleri her durumda kaliteli yapılarıyla öne çıkar. Doğal pamuktan, deve ve kaz tüylerinden, at kılından imal edilen bu ürünler doğanın izlerini yatağınıza taşır. Yastıktan yorgana, battaniyeden alezlere kadar her bir ürün incelikli bir üretim sürecinden geçerek sizlere ulaşır. Markanın konfor yüklü ürünlerini birbirinden şık nevresim takımı çeşitleriyle kombinleyerek yatak odalarınıza ışıltı katabilirsiniz.

Hälsa yorgan modelleri doğal pamuktan yapılan dış kaplamaları kadar dolgularıyla da adından söz ettirir. Avusturya ve İngiliz yünlerini içeren bu dolgular hafif yapılarına rağmen en soğuk kış günlerinde bile sıcacık bir uyku deneyimi yaşamanız için özenle tasarlanır. Klarälven, Svartån gibi serilerler karşınıza çıkan Hälse yorganlarla keyif dolu bir kış mevsimi geçirebilirsiniz.

Hälsa yastık tasarımları, baş ve boyun bölgesinin anatomisine uyum sağlayan yapıdadır. Baş boşluğunu kusursuz biçimde doldurarak deliksiz bir uykunun kapılarını aralar. Tıpkı yorgan modellerinde olduğu gibi yastık seçenekleri de farklı dolgu türleriyle karşınıza çıkar. Alışkanlıklarınızı göz önüne alarak Beymen.com’daki Hälsa yastık modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Uyku tekstilinin olmazsa olmazlarından biri de alezler. Yatağın yapısını koruyan bu işlevsel ürünler konforunuza da büyük katkı sunar. Hälsa markalı alez modelleri tamamen pamuktan üretilir. Sıvı geçirmez yapıdaki bu ürünler terlemenize de yol açmaz. Çarşafların yatak üzerinde daha düzgün ve sabit durmasına da katkı sağlar. Yataklarınızı ilk günkü kalitesinden ödün vermeden kullanmaya devam etmek isterseniz Hälsa alezlerden edinebilirsiniz. Hälsa kalitesi ile sunulan uyku tekstili ürünlerini bir arada kullanmak isterseniz Beymen.com’daki alternatiflere göz atabilirsiniz.

El İşçiliği Hälsa Mobilyalarla Evinze Değer Katın!

Evinizi nasıl dekore ettiğiniz, hangi parçaları bir araya getirdiğiniz hayata bakışınızla ilgili önemli ipuçları verir. Sadelikten ve konfordan ödün vermeden kaliteli ürünleri yaşam alanlarınıza dahil etmek istiyorsanız Hälsa mobilya tasarımlarından destek alabilirsiniz. Modern, neoklasik, endüstriyel ve klasik tarzda karşınıza çıkan bu ürünler arasından evinizin karakterini en iyi yansıtaları seçebilirsiniz. Baza, başlık ve kanepe tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran marka, özel üretim tasarımlarını özenli bir el işçiliği ile sizlerin beğenisine sunuyor.

Hälsa karyola çeşitleri dayanıklı iskeletleri ile uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Sandıksız baza olarak sunulan bu ürünler sağlığa zararlı herhangi bir katkı maddesi içermeden üretiliyor. Aileniz ve küçük çocuklarınız için güvenli bir uyku ortamı yaratmaya ihtiyacınız varsa ilk tercihleriniz arasına Hälsa mobilyalarını ekleyebilirsiniz.

Hälsa baza modellerinin tasarımı tamamen kişiye özel yapılır. Dilediğiniz ölçüye göre sipariş edebileceğiniz bu ürünlerle tam da hayalinizdeki ortamı oluşturabilirsiniz. Sandıklı bazaların kapakları yüksek güvenlik önlemleri kapsamında 9 adet profille güçlendirilir. Kapaklarda kullanılan kalın sıkıştırılmış suntalam titreşimsiz kullanım imkanı yaratır.

Hälsa bazaları çevreleyen kumaşlar Belçika Bekaert ya da kadife olarak tercih edilebilir. Silinebilir özellikteki bu kumaşlar görünüm olarak da üst seviyededir. Yumuşak dokusu ve görüntüsüyle yatak odalarınıza huzur katar. Markanın bazaları 120x200 cm ölçüye kadar tek parça, bu ölçüden sonra çift parça olarak tasarlanır. Çift parça olan modeller kauçuk vidalarla birbirine bağlanır. Dilerseniz parçaları ayırarak bazaları farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Eve girdiğinizde kendinizi yumuşak bir kanepeye bırakıp doyasıya dinlenmek isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Hälsa kanepe tasarımlarına göz atmak. L, açılabilir ve yataklı, üç kişilik, dinlenme koltuğu şeklinde karşınıza çıkan bu ürünlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

El işçiliği ile tasarlanan Hälsa Türkiye mobilya tasarımlarını evinizin en güzel köşelerine yerleştirebilirsiniz. Markanın doğal içerikli ürünleriyle de birleştirerek benzersiz bir uyku deneyiminin kollarına kendinizi bırakabilirsiniz. Hälsa fiyat aralıklarını incelemek ve bu benzersiz ürünleri sipariş etmek için Beymen.com’a göz atabilirsiniz.

Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}