Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Golden Goose

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Milenyumun başlarında iki genç tasarımcı tarafından Venedik’te kurulan Golden Goose, rafine ve modern bir stili İtalyan terzi geleneğinin klasik hissiyle birleştiriyor. Lüks spor ayakkabı tasarımlarıyla bilinen marka; Venedik’te başlayan yolculuğunu Los Angeles’ın paten parklarına dahi taşıyor. Golden Goose her keşfi bir ilham ve her ilhamı somut formlara bürünen bir hayal olarak tanımlıyor. Dünyanın farklı yerlerinden topladığı anıları yaratıcı fikirlere dönüştürerek yüksek stil duygusunu kullanıcıların ayağına taşıyor.

Güney Kaliforniya’nın kaykay kültüründen ve İtalyan el sanatlarının kaliteli işçiliğinden esinlenen Golden Goose, eskitilmiş spor ayakkabı tasarımlarında “kusursuz kusur” mantrasını benimsiyor. El yapımı Golden Goose sneakers modelleri nostaljik bir estetik yaratmak için zanaatkarlar tarafından özenle eskitiliyor. Otantik bir “hayat dokunuşu” hissi veren bu küçük izler, kullanıcılara aşina oldukları doğal ayakkabı görünümünü sunuyor. Her sezon yeni stil denemeleri ve yüzey işlemeleri sunan Golden Goose’un en seçkin koleksiyonlarına Beymen.com ayrıcalıklarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Gerçekçi Bir Stil Deneyimi

Golden Goose klasik ve modernin harmanlandığı gerçekçi bir stili İtalyan zanaat geleneğinin filtresinden geçirerek retro esintili görünümlere imza atıyor. Parlatılmış vaketa derisinin kasten hırpalanmasıyla kusursuz bir vintage hissi yaratan erkek sneakers koleksiyonlarında marka karakteristiğini yansıtan birçok detay yer alıyor. Aşınmış bir efektle detaylandırılan spor ayakkabı modellerinin hemen hepsinde bir yıldız motifi ve altın tonlu bir folyo logosu dikkat çekiyor. Üst düzey stili kentli bir tavırla birleştiren Golden Goose, geniş ürün yelpazesiyle hiçbir çaba gerektirmeden canlı bir görünüm sunuyor.

Haute couture’un bilinen paradigmalarına karşı bir tür isyan olarak ortaya çıkan Golden Goose, İtalyan zanaatının karakteristik özellikleri olan nitelikli materyal ve yüksek işçilikten asla ödün vermiyor. Markanın her yeni sezon için sınırlı sayıda ürün sunmasının ardında üretim sürecindeki insan dokunuşu yatıyor. Yine de yerleşik kurallara başkaldıran özgür ruhu, sıradan kalıplara sığmayan özgün tasarımları ve ayırt edici pürüzlü görünümü sayesinde gerçekçi bir stil deneyiminin izini süren erkek ve kadınları cömertçe karşılayan zengin koleksiyonlar sunuyor.

Hem Rahat Hem Estetik: Golden Goose Ayakkabı Tasarımları

Golden Goose sneakers tasarımları dikkat çeken ikonik görünümünün yanı sıra yüksek konfor özellikleriyle de öne çıkıyor. Ortalama bir ayakkabının rahat bir şekilde kullanılabilmesi ve ayak anatomisine uyum sağlaması için birkaç kez giyilmesi gerekiyor; ancak Golden Goose, tasarımlarını teslimata hazır hale getirmeden önce doğal hava şartlarına maruz bırakarak bu alışma sürecini denklemden çıkarıyor. Markanın patentli konfor yöntemleri sayesinde ayakkabılar daha esnek ve giyime hazır hale geliyor.

Estetik görünümü göz önüne alındığında markanın herhangi bir tasarımını yılın her döneminde uyumlu bir şekilde kullanmak mümkün. Golden Goose erkek ayakkabı koleksiyonundaki rahat modeller; jogger eşofman, jean pantolon veya bermuda seçenekleriyle kusursuz bir şekilde eşleşebiliyor. Golden Goose Superstar serisindeki yüksek tabanlı seçenekler sokak stilinin son trendlerine uyum sağlamak isteyenler için benzersiz stil fırsatları sunuyor. Beyzbol ayakkabılarından ilham alan marka, yuvarlak burun stiline yeni bir yorum getiriyor. Klasik yuvarlak tasarımların hantal görünümünü ortadan kaldırmak için bazı modellerinde sivriltilmiş detaylar kullanıyor.

Golden Goose kadın ayakkabı koleksiyonlarında marka karakterinden ödün vermeyen fakat zengin ayrıntılarla öne çıkan özgün tasarımlar yer alıyor. Eskitilmiş yaldızlı taban, sim dokulu saya ve yazı baskılı tasarımlar başta olmak üzere farklı stil algılarını yansıtan geniş seçenekler bulunuyor. Beyaz renk alternatifleriyle öne çıkan Golden Goose Hi Star serisi spor giyim ürünleriyle mükemmel bir uyum yakalayarak rahatlığıyla dikkat çeken günlük kombinlere ilham veriyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}