Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Givenchy

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Givenchy Sarı Logo Baskılı T-shirt

19.950 TL 13.995 TL Ek İndirimle 13.495 TL

Givenchy Siyah Logo Detaylı T-shirt

-%27 21.450 TL 15.795 TL 11.495 TL

Givenchy Beyaz Logo Nakışlı T-shirt

21.450 TL 12.795 TL Ek İndirimle 12.195 TL

Givenchy Siyah Logo Nakışlı T-shirt

-%23 21.450 TL 15.795 TL 12.195 TL

Givenchy Siyah Logo Baskılı T-shirt

17.750 TL 12.495 TL Ek İndirimle 11.995 TL

Givenchy Beyaz Logo Detaylı T-shirt

17.750 TL 14.195 TL Ek İndirimle 12.495 TL

Givenchy Koyu Mavi Logo Baskılı T-shirt

17.750 TL 12.495 TL Ek İndirimle 11.795 TL

Givenchy Kahverengi Logolu T-shirt

17.750 TL 13.195 TL Ek İndirimle 10.795 TL

Givenchy Pembe Logo Nakışlı T-shirt

-%24 21.450 TL 15.795 TL 11.995 TL

Givenchy Siyah Logo Desenli T-shirt

26.450 TL 19.495 TL Ek İndirimle 16.195 TL

Givenchy Kahverengi Kapüşonlu Logolu Sweatshirt

33.450 TL 19.995 TL Ek İndirimle 17.795 TL
Hubert de Givenchy çok genç yaşta, bir moda efsanesine yakışacak ikonik bir yaklaşımla Givenchy’i yarattığında, zamana karşı da büyük bir başarı elde etti. Mekânın sınırlarından kurtulmayı başaran Givenchy çizgisi, zamansızlığın felsefesini de benimseyerek bugün, elit tercihlerin himayesine giren bir marka oldu.  Devamını Göster

Yıllardır devam eden bu efsane, ilk etapta aristokrasinin seçkin zevkine hitap ederken, zamanla sadeliğin yolunu seçen minimalistler de başta olmak üzere birçok moda akımının dikkatini çekmeyi başardı. Haute couture klasiklerindeki yaratıcı dokunuşlardan, sokağın seçkin ayrıntılarına uzanan yolda Givenchy ismi sık sık tekrar edilmeye başladı.

Givenchy markası, isminin geçtiği her yerde, logosunun zarif siluetine yakışan bir saygıyı hak ediyor. Hubert de Givenchy genç ruhunun verdiği hırsla moda dünyasında güvenilir bir sığınak olarak inşa ettiği Givenchy Evi’nin, efsaneler arasında yer almasını sağladı. Kaderini tamamlayan yaratıcı döngü onu yıllar içerisinde elde ettiği konumunda haklı bir başarının da sahibi yapmayı başardı. 

Efsanelerin yaratıcısı Givenchy parfüm çeşitleri ile büyülüyor

Kendine güvenen tarzlara ilham veren Givenchy, kendi imzasını klasik tasarımları ile yarattı. Zarif ipek ayrıntılarla tasarlanan bluzlar, elegan çağrışımları bir kuğunun asaletindeki metafor ile canlandıran etekler, bu imzanın en önemli karakteristikleri olan eşsiz parçalar arasında yer alıyor.

Kadını, elegant güzellik kavramı ile buluşturmayı başaran Givenchy, aynı zamanda kalitenin de tanımını yeniden yaptı. Givenchy Absolutely Irresistible, Givenchy Gentleman ve Givenchy Pi efsanelerini yaratan, parfüm notalarında kendi bestesi ile senfonik bir etki yaratan marka, giyim kategorisindeki sarsılmaz tahtını da korumaya oldukça kararlı görünüyor. 

Işıkla uyum içindeki yansımalardan süzülen Givenchy parfümseçenekleri, seçkin olmayı yaşam tarzı olarak benimseyen ince zevklerin tercihi. Siyah beyaz bir filmin klasikler arasındaki konumunda Givenchy’nin şöhret sahibi kimliklerle dansının etkisini görmek mümkün. Küçük siyah bir elbisenin moda dünyasındaki fırtınası 21. yüzyılda da esmeye devam ederken, Audrey Hepburn’un zarafetini tamamlayan bu seçkin stil, bugün İngiliz monarşisinin simgeleri arasında yer alıyor. Beymen.com da bu seçkin zevkin adresi olarak Givenchy markasını size sunuyor. 

Givenchy’nin asil ruhu ile tanışma zamanı

Seçkin bir marka olmanın ötesinde, her bir koleksiyonun adeta klasikleşen bir öyküyü canlandırdığı Givenchy tasarımcılarının imzaları, tüm dünyada saygın bir imaja sahip. Farklı birçok moda akımının ötesinde, kendi özgün çizgisini yakalayan ve bunu yıllardır da büyük bir özenle koruyan Givenchy, sınırları aşmakla yetinmiyor. Bu sınırları kendi etki alanı içerisine alıyor. Kreatif yeteneğin yönün yol gösterdiği bu tasarımlar, hayal dünyasının erişeceği noktaların sınırsızlığı tartışmasını da yeniden alevlendiriyor.

Kalıplara sığmayan ve kendine özgü bir tarza sahip olan bu seçkin markanın tasarımcıları, yeteneklerini Givenchy ruhu ile buluşturduğunda tüm gözler onlara çevriliyor. Bu öyle bir tılsım ki 1960’ların nakışlı keten bluzları, gabardin etekleri, 2000’lerin ortalarına yaklaşırken bir Hip-Hop şarkıcısında da aynı sihirli dokunuşun uyandıracağı etkiyi yaratmasını biliyor.

Lüksün simgesi Givenchy çanta modelleri Beymen.com'da!

Bu eşsiz markaya sahip olmak için en doğru yerdesiniz. Beymen.com Givenchy çanta, aksesuar, giyimkoleksiyonunu size sunarak bu lüks serüvende size eşlik ediyor. Muhteşem deri dokusuyla Givenchy cüzdan, sırt çantası, cüzdan, sneaker, yün paltolar ve ceketler, ipek bluzlar ve daha bir çok ürün bu adreste seçiminiz için sizi bekliyor. Durgun renklerin basic çizimlerle tasarlandığı bu koleksiyonda ayrıca farklı dokular ve renklerle markanın güvenli alanından çıkmadan kendinizi çok farklı bir hikâyenin kahramanı olarak bulabilmeniz de mümkün. Beymen.com sizi bu tutkulu hikâyeye davet ediyor.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}