Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Fornasetti

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Fornasetti Farfalle e Balaustra Oda Spreyi

10.450 TL 6.495 TL Ek İndirimle 5.195 TL

Fornasetti Desenli 50x50 Kaşmir Dekoratif Yastık

62.950 TL 39.195 TL Ek İndirimle 31.495 TL

Daha logosunu görmeden ayırt edilebilen çok az marka var; İtalyan estetiğinin ikonik simgelerinden biri olan Fornasetti de bunlardan biri. Marka, sanat ve tasarımın iç içe geçtiği bir evrende hayal gücüne ilham veren ev dekorasyonu ve mobilya ürünleriyle biliniyor. 20. Yüzyılın en üretken figürleri arasında gösterilen Piero Fornasetti tarafından kurulan bu tasarım evinde çok yönlü, eklektik ve sıra dışı kreasyonlara hayat veriliyor. Zamansız tasarımlarıyla dünya çapında bir fenomene dönüşen Fornasetti duvar tabağı, mumluk, vazo, tablo ve aklınıza gelebilecek tüm dekoratif ögelere sofistike bir yorum ekliyor.

Çağdaş tasarımlarıyla yaşam alanlarını sanatsal bir atmosfere dönüştüren Fornasetti, estetik mirasını ise kurucusunun yaratıcı dehasına borçlu. Resimden heykele, oymacılıktan iç mimariye kadar birçok alanda kreatif çalışmalar yapan Piero Fornasetti’nin dokunuşları hala hissediliyor. İster mobilya serisi ister ev aksesuarları olsun, entrikalarla dolup taşmayan bir Fornasetti kreasyonuna rastlamak mümkün değil. Sanatçının kendisinin de dediği gibi markanın benzersiz kreasyonları “pratik bir delilik”. Rafine zevk sahiplerini hem lüks hem de estetik bir serüvene davet eden Fornasetti markasına ait en seçkin koleksiyonlar Beymen.com’da keşfedilmeyi bekliyor.

Devamını Göster
 

Olağanüstü İşçilik ve Sonsuz Temalar: Fornasetti Ev Dekorasyonu Koleksiyonu

Sanatın dönüştürücü gücünü her fırsatta vurgulayan Fornasetti ev dekorasyonunda çarpıcı temaları rakipsiz bir işçilikle taçlandırıyor. Markanın kreasyonları sıradan bir nesnenin işlevsel bir yaratıcılığa dönüşümünü simgeliyor. Ardında büyüleyici hikayeler ve benzersiz duygular barındıran Fornasetti tabak koleksiyonları ise markanın en popülerleri arasında yer alıyor. İkonik bir kadın yüzüyle ayırt edilen bu tematik tabaklarda ünlü opera sanatçısı Lina Cavalieri’nin yüz hatlarının farklı varyasyonları var. Kimi zaman müstehcen kimi zaman da gizemli ve şaşkın bir ifadeyle canlanan insan yüzü teması, Fornasetti poetikasının simgesi haline gelen bir ikon.

Manyetik bir varlık olarak tanımlanan Fornasetti dekoratif yastık tasarımları yaratıcı desenleri ve malzeme kalitesiyle oturma alanlarına artistik bir perspektif kazandırıyor. Dikkatleri üzerine çekme konusunda oldukça kabiliyetli olan bu sıra dışı tasarımların farklı boyut seçenekleri mevcut. İster tesadüfen yerleştirilmiş ister takım halinde özenle düzenlenmiş olsun, Fornasetti yastık modelleri bulunduğu her yerde ikonik manzaralar yaratıyor. Kare formlu, yüz desenli, yılan motifli ve daha pek çok stille göz kamaştıran dekoratif kreasyonlarda keten, pamuk ve ipek gibi değerli iplikler kullanılıyor.

Fornasetti duvar kağıdı, vazo ve daha pek çok dekoratif ögeyle yaşam alanlarını yeniden tanımlama fırsatı sunuyor. İster ofiste ister evde kullanılıyor olsun, konuklarını davetkar ve ilham verici bir atmosferle karşılamak isteyenler için markanın koleksiyonlarında çok sayıda ikonik nesne bulunuyor. Hayvan figürleri ve sanatsal baskılarla görsel duyulara festival havası yaşatan Fornasetti tepsi tasarımları da bunların başında geliyor. Markanın ahşap ve porselen tepsi tasarımları zamansız ve çağdaş bir estetiğin yansımalarını sunarken farklı boyut seçenekleriyle ön plana çıkıyor.

Çok Yönlü Bir Duyusal Patlama: Fornasetti Mum Koleksiyonu

Fornasetti dünyasında güzellik sadece gözler için değil. Markanın oda kokusu ve mum koleksiyonu estetik değerlerinin yanı sıra mükemmel koku dengesi ile baştan çıkarıcı bir deneyim yaşatıyor. İkonik süslemelerle bezenmiş seramik mumluklarda sunulan bitkisel kokular birden fazla duyuyu harekete geçirmeye yetiyor. Farklı notalarla ferah ve keyifli ambiyanslar yaratan Fornasetti mum çeşitleri uzun yanma süreleriyle bu hazzı kalıcı hale getiriyor. Yatak odası, salon veya banyo fark etmeksizin, dilediğiniz yere yerleştirebileceğiniz mum tasarımlarını Fornasetti vazo, tablo ve kül tablası gibi dekoratif ögelerle desteklemek istiyorsanız, Beymen.com’un seçkin koleksiyonları sizleri bekliyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}