Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Fitbit

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Aramanızda sonuç bulunamadı

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

{{ item.displayText }}
{{ item.displayText }} ({{ item.docCount }} Ürün)
Tümünü Gör
Globalleşen dünyada modern insan her geçen gün dijital platformlara daha çok ihtiyaç duyar hale geldi. Bilgiye ulaşmanın çok hızlı ve kolay olduğu bu çağda artık bedenle iletişim kurmak bile mümkün. Çağdaş insanın tüm isteklerine saygı duyarak onu en kaliteli ürünlerle buluşturmak isteyen Fitbit, vücudu yakından takip eden sistemler ve günlük hareketleri rakamlara döken yazılımlar içeren saatleriyle dikkatleri çeken bir firma.

Kendini sürekli geliştiren yenilikçi vizyonu ve göze hitap eden ürünleri sayesinde Fitbit, hedefe ulaşmanın verdiği hazzı kombinlerin tamamlayıcısı çizgilerle buluşturdu. Markanın asla ödün vermediği prensipleri ise en gerçekçi sonuçları yüksek kalitedeki materyallerden yaratılan saatlerle kullanıcısına sunmak. Hedefinden şaşmadan ilerleyen Fitbit, her segmentte lüksün temsilcisi Beymen aracılığıyla sizlerle buluşmaya hazır. Sağlığınızı düşünen ve her an yanınızda zevkle taşıyacağınız bu küçük asistanlarla Beymen.com’da buluşabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Fitbit Saat İle Hayatın Ritmini Tutun

Eskiden hayal bile edilemeyecek birçok teknolojik sistem artık hayatların vazgeçilmez unsurları. Fitbit saat serileri de kullanmaya başladıktan sonra asla yanınızdan ayıramayacağınız kalifiyelikte parçalardan oluşuyor. Sadece bir etkinlik izleyici olmanın çok ötesindeki yazılımıyla Fitbit saat, zamanla bedenin bir parçası haline geliyor.

Günlük rutinleri yakından izlemek, aktivitelerinizde belirli hedeflere ulaştığınızdan emin olmak istiyor ve bunun için size her an bilgi verecek bir ekipmana, bir motivasyon kaynağına ihtiyaç duyuyorsanız, Fitbit tam size göre. Saatlerin hassas sensörleri sayesinde topladığı veriler, hayatın ritmini tutmanızı sağlar. Pedometre fonksiyonuyla sağlıklı bir yaşam için tamamlamanız gereken günlük hedefe kalan mesafeyi takip edebilir, spor esnasında kalp ritminizdeki değişimleri gözlemleyebilirsiniz.

Saatler yaşam kalitesini belirleyen en önemli etkenlerden biri olan uyku düzenini de sizin için kaydediyor. Uyku aşamalarını takip ederek sağlıklı bir hayat ve enerji dolu günler için ihtiyaç duyulan parametreleri belirleyen ürünler, seçkin benliklerin hayatlarına dokunuyor. Bu giyilebilir teknolojileri akıllı telefona bağlayarak kişisel asistanlara dönüştürmek de mümkün. Fitbit uygulaması sayesinde telefonla senkronize olan parçalar, tek dokunuşla istediğiniz bilgileri size sunmaya hazır. Telefon, mesaj ve e-mail takibini kolaylıkla yapabileceğiniz ürünleri kişiselleştirerek sık kullandığınız uygulamaları bileklerinizde taşıyabilirsiniz. 

Metropol yaşamının karmaşası ve yoğun günlerin akıp giden zamanı içinde sizi en çok düşünen yol arkadaşınız Fitbit saatler, elegan çizgileriyle tüm kombinlere uyum sağlayabilecek nitelikte. Ekranın yuvarlatılmış formlardaki hatları, esnek ve kaliteli malzemesiyle dikkat çeken kordonlarla buluşuyor. Hafif yapılarıyla bilekleri yormadan tarzınızı tamamlayan kişisel yardımcınız Fitbit, hayatlarında lüksten ödün vermeden yaşayan kişileri Beymen.com’da bekliyor.

Fitbit Türkiye Pazarında Beymen Kalitesiyle Buluştu

Giyilebilir teknolojiyi yanınızda zevkle taşıyacağınız formlarla buluşturan parçalar tüm dünyada ses getiren ürünler arasında. Fitbit Türkiye pazarında da üst segment markaları bir araya getiren konsept mağaza anlayışını her platformda kaliteyle harmanlayarak sunan Beymen.com’la buluşuyor. Ayrıcalıklı alışverişin hızlı ve konforlu rotası Fitbit, bedenin ihtiyaçlarını en doğru şekliyle sizinle paylaşırken, anların modunu yükselten detaylarla kullanıcısını motive etmeyi de ihmal etmiyor. Aktivitelerde yaşanabilecek aksaklıklar sonrasında sizi uyaran işletim sistemi, hedefe olan uzaklığı aşmanız için gerekli mental desteği sağlıyor.

Serilerin en sevilen noktalarından biri de Bluetooth aracılığıyla ses sistemlerine bağlanabilen yazılımlara sahip olması. Saatlerin veri tabanına kaydedilebilen müzik listeleri, kablosuz bağlantının konforu sayesinde her an yanınızda. Özellikle spor ritüellerinde size eşlik etmesini istediğiniz melodilere ulaşmayı kolaylaştıran bu sistem, az ekipmanla ihtiyacınız olan her şeyi size sunuyor. Uzun şarj ömürleri ve suya dayanıklı materyalleri sayesinde Fitbit saatler, yaşam boyu sizi düşünen sadık destekçileriniz olmaya hazır. Beymen.com ile inovatif dünyanın modern insana sunduğu tüm imkanlardan faydalanabilir, Fitbit saatleriyle vücudunuzu daha yakından tanımanın tadını çıkarabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}