Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Fiolas

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Fiolas Oriental - Dry Oil

1.250 TL
Doğaya Sevgi

Fiolas Marzipan Dry Oil

1.250 TL
Doğaya Sevgi

Fiolas kullanıcıların hafızasında güzel izler bırakmayı hedefleyen, koku ekseninde kurulmuş bir yaşam stili markası. Girişimci Fulya Gündoğdu’nun ellerinde büyüyen bu yaratıcı marka 2012 yılından beri hem bedenleri hem de yaşam alanlarını benzersiz kokularla süslüyor. Kurulduktan kısa bir süre sonra yurt dışına açılarak başarılı işlere imza atan Fiolas insana ve doğaya saygılı tasarımlarıyla sorumlu bir üretim gerçekleştiriyor. Doğal içerikli kokularıyla kozmetik dünyasına yeni bir soluk getiren marka oda kokusundan güneş losyonuna kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Mitolojide güç ve ışık anlamına gelen marka adıyla oldukça ilgi toplayan Fiolas bu vitrinin ardında ise heyecan verici bir dünya barındırıyor. Rafine zevkleri tamamı organik materyaller kullanılarak üretilen tasarımlarla ödüllendiriyor. Kokuya olan aşk ve tutkusunu ise ürünlerinin şişe tasarımlarına ve ambalajlarına yansıtıyor. Yeryüzündeki geleneksel kokuları modern tekniklerle bir araya getiren Fiolas deodorant, parfüm ve kolonya gibi ürünlerin yanı sıra etkili formüllerden oluşan zengin bir kişisel bakım koleksiyonu da sunuyor.

Yerelden başlayarak küresel bir popülarite elde etme yolunda hız kesmeden ilerleyen Fiolas hem erkek hem de kadınlara etkileyici bir dünyanın kapılarını aralıyor. Siz de Fiolas markalı ürünlerle ev dekorasyonu ve kişisel bakım koleksiyonunuzu yenilemek istiyorsanız, Beymen.com’un ayrıcalıklarla dolu özel seçkileri sizi bekliyor.

Devamını Göster
 

Eridikçe Kreme Dönüşen Fiolas Mum Tasarımları

Koku dünyasına organik bir ev kozmetiğinin mümkün olduğunu kanıtlayan Fiolas mum tasarımlarıyla ilham verici atmosferler yaratıyor. Bir zamanlar basit bir ışıklandırma gereci olarak kullanılan mumları eşsiz kokularla bütünleştiren markanın mumluk tasarımları da bir o kadar göz alıcı. İster evde ister ofiste olsun, bulunduğunuz ambiyansa değer kazandırmak istiyorsanız Fiolas oda kokusu ve mum tasarımlarının sıra dışı özelliklerini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Fiolas’ın organik dokunuşu mumların karakterini değiştirmeyi de ihmal etmiyor. Eridiğinde krem olarak kullanılabilen işlevsel formüller hediyelik eşya arayanlara mükemmel fırsatlar sunuyor. Kokusuyla baş döndüren mum koleksiyonunda India, Cuba, Morocco, Beirut ve farklı coğrafyaların adını taşıyan daha pek çok tasarım yer alıyor. Türkiye’nin geleneksel çiçekleriyle duyusal bir şölen yaşamak istiyorsanız, Fiolas Bosphorus’un gül, süsen ve baharatlarla zenginleştirilmiş aromasını deneyebilirsiniz.

Fiolas Kolonya Kokuları ile Hiç Bitmeyen Ferahlık

Fiolas markalar için ürettiği kurumsal kokularıyla şöhretine şöhret katmaya devam ederken aynı zamanda bireysel kullanıcıları da ödüllendiriyor. Özellikle erkek parfüm olarak da kullanılabilen kolonya tasarımları markanın en popüler ürünleri arasında yer alıyor. Tenle temas ettikten sonra uzun bir süre boyunca orada kalmayı başaran Fiolas koku çeşitleri hiç bitmeyen bir ferahlık yaşatıyor. Yılın her döneminde kullanılmaya uygun aromalardan oluşan kolonya formülleri gül, nar, greyfurt, misket limonu ve Akdeniz çiçekleri gibi zengin özlerden elde ediliyor.

Fiolas Kişisel Bakım Ürünleri ile Cildinizi Doğallıkla Tanıştırın

Fiolas’ın kişisel bakım koleksiyonu cildine önem verenleri banyo ve duş ürünlerinden el ayak bakımına kadar geniş bir ürün yelpazesiyle karşılıyor. Tabiatın insanlara bahşettiği bitki özlerini etkili bakım ürünleri oluşturmak için kullanan marka, özellikle el kremi formülleriyle ipeksi pürüzsüzlük deneyimi yaşatıyor. Fiolas el, göz ve dudak bakım ürünlerinde yer alan vitamin, mineral ve diğer faydalı özlerle cildinizin ihtiyaç duyduğu bakım rutinini gerçekleştirebilirsiniz.

Tıpkı diğer tasarımlarında olduğu gibi güneş sonrası bakım ürünlerinde de doğallığın izini süren Fiolas cildini korumak isteyenleri etkili ve sağlıklı formüllerle tanıştırıyor. İster yaz ister kış olsun, zararlı güneş ışınlarının cildinize zarar vermesini önlemek için Fiolas güneş losyonu ürünlerini kullanabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}