Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Esma Dereboy

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Seramik sanatçısı Esma Dereboy’un kendi adını verdiği markası 2008 yılından beri yaşam alanlarını özgün sanat eserleriyle buluşturuyor. Rafine bir zevkin ürünü olan benzersiz parçalar yenilikten ve yaratıcılıktan taviz vermeyen tasarımcının zihin dünyasından izler taşıyor. Markanın ev ürünleri koleksiyonu sıra dışı formları, kaliteli malzemesi ve fonksiyonel özellikleriyle son dönemlerde popülaritesini artırmaya devam ediyor.

Modern, zarif ve minimal stilleriyle hayranlık uyandıran Esma Dereboy seramik ve porselen tasarımları en soluk atmosferlere dahi yaşam getiriyor. Markanın ev dekorasyonu ve sofra grubu ürünleri ilham verici ambiyanslar yaratırken kullanıcıların işlevsellik beklentisini de karşılamayı ihmal etmiyor. Hayatı estetik bir biçimde kolaylaştıran Esma Dereboy tasarımlarının esin kaynağı ise yaşamın ta kendisi.

Gelenek ve moderni kusursuz bir dengeyle buluşturan Esma Dereboy markasına ait ürünlere sahip olmak istiyorsanız, Beymen.com’un ayrıcalıklı seçkileri sizleri bekliyor.

Devamını Göster
  https://www.beymen.com/esma-dereboy-49223

Esma Dereboy Yemek Grubu Tasarımları ile Seçkin Sofralar

Modern dekoratif ögeleri eserlerine yansıtırken benzersiz bir yaklaşım sergileyen Esma Dereboy’un tasarım arşivinde olağanüstü parçalar yer alıyor. Özellikle sofra grubu ürünleriyle insanın ruhunun estetik algılarına hitap eden marka, el yapımı tabaklardan minimal bardak koleksiyonlarına kadar onlarca farklı alternatif sunuyor. Sofralarınıza ilham verici bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, Esma Dereboy yemek takımı tasarımlarından bardaklara kadar heyecan verici parçalar keşfedilmeyi bekliyor.

Tasarımcının kendi atölyesinde tasarladığı tamamen el yapımı tasarımlar kullanıcılara ayrıcalıklı hisler yaşatıyor. Çeşitli boyut alternatifleri sunan Esma Dereboy tabak koleksiyonu yuvarlak, oval, kare ve dikdörtgen gibi farklı formlarıyla herkesin beğenisini kazanıyor. Çoğunlukla pastel ve nötr renklere odaklanan marka özellikle içi parlak ve dışı mat tasarımlarıyla adından sıkça söz ettiriyor. İstiflenmeye uygun bir yapı sergileyen tasarımlar aynı zamanda olağanüstü dayanıklılığıyla da dikkat çekiyor. Esma Dereboy porselen tabak koleksiyonunda fildişi, buz, saman, siyah, taş, mercan ve daha pek çok farklı ton bulunuyor.

Keyifli Sohbetlere İlham Veren Esma Dereboy Kahve Fincanı Tasarımları

Esma Dereboy etkileyici tasarım fikirlerini hayata geçirirken alışılmışın dışında bir yaklaşım benimsiyor. Markanın tasarımları her ne kadar modern çizgilerle ortaya çıksa da gelenekten kopmayan otantik ögeler de içeriyor. Özellikle kahve fincanı tasarımlarında bu yaklaşımı açıkça görmek mümkün. Esma Dereboy kahve fincanı koleksiyonu hem renk seçimleri hem de desen ve motifleriyle geçmiş ve geleceği buluşturan çağdaş bir estetiği yansıtıyor. Kahve fincanları tamamen el yapımı olan markanın seramik ürünleri bulaşık makinesinde de yıkanabiliyor.

Esma Dereboy Kupa Koleksiyonu ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Seramik sanatını kendine özgü bir stille yeniden yorumlayan Esma Dereboy kurulduğu dönemde küçük bir atölye iken artık tasarımlarını dünyanın çeşitli bölgelerinde görmek mümkün. Başarısını sofistike detaylara ve zarif bir sadeliğe borçlu olan marka, kupa tasarımlarıyla da bu tavrını sürdürüyor. Sevdiklerinize mükemmel bir hediyelik eşya arıyorsanız, Esma Dereboy kupa tasarımlarına göz atabilirsiniz. Markanın porselen kupa çeşitleri konik, silindirik ve tüp formlu alternatifler sunarken taş, fildişi ve siyah renkleri öne çıkıyor.

Modern, Minimal ve Zamansız: Esma Dereboy Ev Dekorasyonu Ürünleri

Esma Dereboy trendlere uygun modern akımları hayata geçirirken kendi atölyesinde geleceğe miras bırakılmaya değer zamansız parçalar yaratıyor. Yalnızca bugünün estetiğini değil yarının zevklerini de yansıtan etkileyici tasarımların başında mumluklar geliyor. Çiçek desenli Esma Dereboy mumluk çeşitleri seramiğin lüks duruşuyla ortamları büyüleyici bir ışıltıyla kaplıyor. Ev dekorasyonu için daha fazla seçenek arıyorsanız, markanın dekoratif kase, vazo, kutu ve diğer obje tasarımlarına göz atabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}