Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Eataly

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Aramanızda sonuç bulunamadı

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

{{ item.displayText }}
{{ item.displayText }} ({{ item.docCount }} Ürün)
Tümünü Gör
Eataly Akdeniz’in en keyifli ülkelerinden biri olan İtalya’nın kendine has lezzetlerini dünyanın dört bir yanına ulaştırarak seçkin sofralara renk katan muazzam bir marka. Yaşamı güzelleştiren marka eski işlerinin tekdüzeliğinden bunalarak kendini insanların mutluluk seviyesini artıran nefis tatların kollarına bırakan İtalyan girişimci Oscar Farinette tarafından 2010’da kuruldu. Devamını Göster

Eataly Zorlu Center bünyesine açtığı restoran ile yaşamın keyfini çıkarmak isteyenlerin kalbini çaldı. Özel şefler tarafından hazırlanan enfes menülerin sırlarını Eataly Workshop çalışmalarıyla kullanıcısına açan marka benzersiz ürünlerini evlere taşıma imkanı da tanıyor.

İtalya’dan özel olarak getirilen makarna, zeytinyağı ve özel sosların ağırlıktan olduğu Eataly gıda ürünleri Akdeniz lezzetlerinden vazgeçemeyenleri Beymen.com’da bekliyor. Siz de Eataly İstanbul mağazasını parmaklarınızın ucuna getiren Beymen ile lüksü ve lezzeti sofralara taşıyabilirsiniz.

İtalyan mutfağı evinize gelsin

Eataly menü dahilinde görebileceğiniz lezzetlerin büyük bir çoğunluğunu market ürünleri olarak da kullanıcısına sunuyor. İtalya’nın dört bir yanından gelen ve damak çatlatan lezzetleri seçkin sofralarla buluşturan marka her bir parçayı özenle seçiyor.

Zorlu Center Eataly ve Beymen aracılığıyla evlere taşınan her bir Akdeniz lezzetinin üreticisi alanının en iyisi. İtalya’nın 20 farklı bölgesindeki yerli üreticilerle görüşerek markanın kalite standartlarına uygun ürünleri bir araya getiren Eataly pizza, makarna ve diğer yiyecek çeşitlerinin niteliğinden son derece emin. Prestijli kimliklerin karşısına niteliğinden kuşku duyulacak hiçbir ürünü çıkarmayan marka yemek ritüellerine sınıf atlatmaya devam ediyor.

Siz de Eataly mutfak atölyesi ile daha yakından tanıyabileceğiniz İtalyan lezzetlerinin enfes malzemelerine Beymen.com’dan ulaşabilirsiniz. Özel geceleri ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz yemek saatlerini İtalya’nın sıcak ve egzotik enerjisiyle buluşturabilirsiniz.

Eataly ürünleriyle lezzet yolculuğuna çıkın

Eataly yemek kursu, restoran ve market sistemleri aracılığıyla sunduğu lezzetlerle kullanıcısını düşsel yolculuklara davet ediyor. Tat ve koku duyusunun hafızada yarattığı unutulmaz izleri lüks ve kaliteyle buluşturan marka lezzeti günün her anı için ulaşılabilir kılıyor.

İtalya’nın farklı bölgelerine özel aromaları bir araya getirerek seçkin bir menü yaratan Eataly keyfine düşkünlerin yemek ritüellerini yükseltmeye hazır. Makarnanın anavatanı Güney İtalya’nın en özenli yerel üreticileri tarafından hazırlanan ürünler aile yadigarı tarifleri sofralara getiriyor. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız malzemeleri yılların getirdiği tecrübe ve kültürle harmanlayarak benzersiz lezzetlere dönüştüren üreticiler Eataly ile dünyanın dört bir yanına yayılıyor. Akdeniz’in özel zeytinyağları da sağlıklı bileşenleri ve damakta bıraktığı aromatik esanslarıyla sofraların vazgeçilmezleri arasında. Beymen dilediği her an İtalyan esintileriyle buluşmak isteyenleri Beymen.com’un sınırsız dünyasına davet ediyor.

Eataly makarna, zeytinyağı ve daha fazlası…

Eataly kahvaltı saatlerini damakları şenlendiren ürünlerle bezeyerek sabahların enerjisini yükseltiyor. Gün içerisinde keyif dozu yüksek bir yemek tecrübesiyle kendini ödüllendirmek isteyenlerin ilk tercihi ise Eataly makarna. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen farklı şekillerdeki makarnaları bambaşka bir boyuta taşıyan soslar tadanların hafızalarında yer ediyor. Hafif ve serin formlarıyla bedeni rahatlatan salatalar kokusuyla İtalya’nın güneşli kumsallarını anımsatan Eataly zeytinyağları ile süsleniyor. Marka, kullanıcısına dokunduğu her şeyin tadına özgün bir esans katan balzamik sirke, mis kokulu domatesleri evlere getiren tatlar ve insanın aklını başından alan Akdeniz lezzetlerini de sunmayı ihmal etmiyor.

Beymen, yaşamın her dakikasına kaliteyi entegre etmek isteyenleri kusursuz ürünlerle tanıştırmaya devam ediyor. Kalitenin tanımını yapan markaları tek bir çatı altına toplayarak ayrıcalıklı kullanıcısına her şeyin en iyisini aynı anda sunan Beymen.com ile Eataly market dünyasını keşfe çıkabilir, sofistike tatların damakta ve hafızalarda bıraktığı etkiyle dilediğiniz an tanışabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}