Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Eastpak

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Eastpak Dog Pak'r Siyah Sırt Çantası

-%31 1.299 TL 899 TL
2 ve üzeri 519,60 TL

Eastpak X Pleasures Gerys Skeleton Erkek Sırt Çantası

-%30 5.750 TL 4.049 TL
2 ve üzeri 2.300 TL
Vizyonu, modern dünyanın sportif yanına tutkun kişilerin beklentilerini kalite ve lüksle karşılamak olan Eastpak, yıllara meydan okuyan ürünleriyle günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında. Kullanım konforu ve malzeme kalitesinin çekiciliğini cool çizgilerin tamamladığı ürünler, her zaman enerji ve hayat dolu hissetmek isteyenlerin bir numaralı tercihi. Devamını Göster

Eastpak, yoğun şehir yaşamında, hareketli seyahat rotalarında ve huzurlu doğa ortamlarında her zaman sizinle. Valiz modelleri dar hacimlerde yarattığı büyük alanlarla konforu, kolaylık ve düzenle bir araya getiriyor. Sırt ve bel çantalarının yansıttığı sportif ruh modunuzu yükseltirken, elegan kombinleri cool dokunuşlarla tamamlayın.

Beymen, ruhundaki lüksü sportif aksesuarlarına da yansıtmak isteyenleri, modern tasarımların kaliteyle buluştuğu Eastçak parçalarıyla bir araya gelmeye davet ediyor.

Cool, estetik ve modern çizgilerin buluşması: Eastpak çanta

Kullanımı pratik, görüntüsü estetik ve ruhu zamansız Eastpak çanta modelleriyle tanışın. Her modun tamamlayıcısı Eastpak çantalar, kaliteli ve çeşitli materyalleriyle kombinlerin en konforlu tamamlayıcıları arasında. Çapraz kullanıma uygun ayarlanabilir bel çantalarının heyecanlı ve renkli logo baskıları size yaşam enerjisi katacak. Deri ve süetin ağırlıklı kullanıldığı elegan serilerde ise sportif çizgilerin lüksle tanışmasına şahit olacaksınız.

Tek parça aksesuarın konforunu sunan portföy modelleri, günün kurtarıcısı keyifli bel çantaları ve sportif dünyanın cool tasarımları, ayrıcalıklı alışveriş rotası Beymen’de sizleri bekliyor.

Özgür, cesur ve maceraperest: Eastpak sırt çantası

Tutkunlarının vazgeçemediği Eastpak sırt çantası modelleri, yıllara meydan okuyan dayanıklı materyalleri ve ergonomik tasarımlarıyla sizinle her maceraya atılmaya hazır. Sadık bir yol arkadaşı olan sırt çantaları, ayarlanabilir ve kaymaz askıları sayesinde varlığını hissettirmez, sizi yarı yolda bırakmaz. Geniş iç hacmin estetikle buluştuğu çantalar, elegan dokunuşların cool çizgilerle tamamlandığı tasarımları ve soft, yuvarlak hatlarıyla da markanın beğenileri toplayan serileri arasında.

Şeffaf modeller modern, sofistike ve heyecanlı ruhları, dinamik ve göz önünde bir hayata davet eden iddialı tasarımlardan. Pastel renklerin ilham veren desenlerle buluştuğu sırt çantaları ve Eastpak kalemlik çeşitleri, kişiliğin renkli ve hareketli yönünü ortaya koyuyor. Sportif çizgilerin eleganlığını monokrom renkler ve lüks materyallerle tamamlamak isteyenlere özel üretilen deri ve süet parçalar ise göz alıyor.

Eastpak parçaları, yoğun günlerin ve temposu yüksek iş hayatının en büyük yardımcısı laptop bölmeli sırt çantası modelleri, vegan kumaşların dikkat çektiği özel serileri, elegan ve kişilikli tasarımlarıyla, lüks alışverişin kalbi Beymen.com’da.

Seyahat rotalarının kahramanı: Eastpak valiz

Seyahat ritüellerinde konforu lüksle bir araya getirmek isteyenlere özel tasarlanan Eastpak valiz modelleri, geniş iç hacimleri ve farklı kullanımlara özel bölmeleriyle kullananları hayran bırakıyor. Modern dünyanın yoğun temposundan arta kalan zamanın değerini bilen kişilerin tercihi Eastpak valiz, değişebilen kullanım şekilleriyle maksimum konfor sunuyor. Kaliteli materyallerin cool ve snob çizgilerle bezendiği tasarımlar, seyahatlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

Yüksek korumalı laptop bölmelerinin dikkat çektiği valizler, tek parça ile seyahat etmenin rahatlığını yaşatan parçalardan. Darbeye dayanıklı, sıvı geçirmez ve kalitenin yansıması özel materyaller, yolculuk boyunca yaşanabilecek aksaklıkları önler ve size sadece seyahatin tadını çıkarmak kalır. Ergonomik çekme mekanizmaları sayesinde ağırlığını hissetmeyeceğiniz valizler, cool duruşları, keyifli renkleri ve farklı desenleriyle size eşlik etmeye hazır.

Eastpak, sportif çizgileri lüksle buluşturan ürünlerinin yanında, müşteri memnuniyetine verdiği önemle de beğenileri toplayan, özgün bir marka. Spor aksesuarda konfor ve lüksü arayan kullanıcılarına sunduğu garanti hizmeti ise övgüleri hak ediyor.

Modern dünyanın karmaşasını cool çizgilerinde eriten modelleri, kişiliğin sportif yanını kaliteyle yansıtan serileriyle Eastpak, her modunda lüks detaylar tercih edenler için Beymen.com’da.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}