Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Diesel

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Diesel DZ4329 Füme Erkek Kol Saati

15.910 TL
Sepette 14.319 TL

Diesel DZ4586 Füme Erkek Kol Saati

14.920 TL
Sepette 13.428 TL

Diesel DZ2193 Siyah Erkek Kol Saati

19.180 TL
Sepette 17.262 TL

Diesel DZ4318 Siyah Erkek Kol Saati

15.910 TL
Sepette 14.319 TL

Diesel DZ4617 Siyah Erkek Kol Saati

15.950 TL
Sepette 14.355 TL

Diesel DZ4634 Siyah Erkek Kol Saati

15.910 TL
Sepette 14.319 TL

Diesel markasının çıkış hikayesi diğer markalardan biraz farklı. Çünkü markanın başarısının arkasında şans veya zorluklarla dolu bir mücadele yok; çok yerinde uygulanan bir iletişim ve pazarlama stratejisi var.

1978 yılında Adriano Goldschmied ve Renzo Rosso tarafından kurulan Diesel S.p.A, sıradan bir tasarım markası olarak değil bir yaşam tarzı üretmek adına doğdu. İtalya menşei marka, 18-35 yaş arasındaki genç nüfusu hedef alıyordu ve onların dinamizmine ayak uyduracak tasarımlarla piyasaya çıkmak istedi. Öyle de oldu. Diesel bugün, dünyanın en yenilikçi, en özgür ruhlu markalarından biri olarak gösteriliyor. Tasarımlarıyla trendlere de yön veren marka, dünyanın dört bir yanından gençler tarafından büyük ilgi görüyor.

Diesel’in en popüler tasarımlarını Beymen.com fırsatlarından yararlanarak satın alabilir; yapacağınız seçimlerle kombinlerinizi özgürleştirebilirsiniz.

Devamını Göster
 

Kendi Yolunu Çizen Tasarımlar

Diesel, her ayrıntısı incelikle düşünülen bir marka. Öyle ki Diesel ismini alması bile bir tesadüf değil; bütün dillerde aynı şekilde telaffuz edilmesi, akılda kalıcı olması, oluşturmak istenen yaşam stilini yansıtması gibi nedenlerden dolayı kurucular bu isim üzerinde uzlaştı.

Markanın en önemli misyonlarından biri kendi yolunu takip eden insanlar için alternatif bir stil yaratmak ve piyasaya çıkardığı tasarımlarla onların kendilerini ifade etmelerini sağlamak. Müşterilerde bir aidiyet hissi yaratmak isteyen Diesel, bunu başarabilmek için şimdiye dek tasarım dünyasında devrim olarak nitelendirilebilecek pek çok yeniliğe imza attı. Özellikle de jean modelleriyle kuralları yıkan ve tasarımlarına isyankar bir ruh kazandıran marka, “Sadece cesur” sloganıyla her yeni sezonda bambaşka cesaret örnekleri sergiledi.

Başarılı Bir Yaşam İçin Diesel

Markanın kurucularından Rosso, Diesel’in tasarımlarını “Punk-rock esintisi taşıyan tasarımlar” olarak tanımlıyor. Rosso’nun tanımından anlayabileceğiniz üzere oldukça güçlü ve iddialı bir kişiliğe sahip marka, görür görmez tanıyabileceğiniz tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Diesel tasarımlarını kullanıcıların hayatlarına dokunabilmek için bir iletişim ürünü olarak gören Diesel, “Başarılı yaşam için” sloganıyla da farkını net bir şekilde ortaya koyuyor. Bugün dünya çapında 200’den fazla mağazası olan ve milyar euro’luk satışlara ulaşan Diesel, yalnızca yenilikçi tasarımlarıyla değil, oluşturduğu yaşam felsefesiyle de rakiplerinden ayrılıyor.

Tasarım Değil, Yaşam Tarzı

Diesel’in tutkulu olduğu bir diğer konu da benzer türde tasarımlar üretmektense her yeni sezonda farklı bir türü ürün çeşitliliğine eklemek. Markanın en iddialı olduğu alan şüphesiz jeanler; ancak bunun yanı sıra kazaktan t-shirte, ceketten ayakkabılara, aksesuardan parfüme aradığınız pek çok şeyi Diesel’de bulabilirsiniz. Öyle ki marka, yalnızca yetişkinler için değil, çocuklar için de tasarımlar yapıyor. Hem kaliteli hem rahat hem de stil sahibi olan bu parçalar, daha küçük yaştan çocuklarınızın Diesel ruhunu benimsemelerini sağlıyor. Kaliteli materyalleri ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Diesel, kendini özgür hissetmek isteyen herkesin kombinlerine hareket ve asi bir ruh getiriyor.

Diesel jeanler yıkamalı tasarımlarıyla pek çok kişinin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Farklı kesim ve modellerde karşımıza çıkan jeanler, markanın ruhunu en iyi yansıtan parçalar arasında. Diesel ceketler ise artık en az jeanler kadar popüler. Hem erkek hem de kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen bu ceketler, sportif ve havalı görünümleriyle size hoş bir hava katıyor; kendinizi daha özgür hissetmenizi sağlıyor. Marka yalnızca giysilerle değil, parfümleriyle de ön plana çıkıyor. Diesel parfümler, markanın ruhuna yakışacak iddialı ve çarpıcı kokularıyla zihinlerde unutulmaz bir iz bırakıyor.

Siz de en güncel Diesel tasarımlarını Beymen.com’dan takip edebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}