Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Her gün pürüzsüz bir cilt... Daily Milkfoliant

Dermalogica

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Farklı cilt tipine sahip olan her insanın cildini temizleyip taze tutmak ve aydınlatmak için bakım yapması cildin sağlığı için önemlidir. Cilt tipine uygun olmayan ürünler cilde zarar vererek akne ve sivilce oluşmasına neden olabilir. 1986’dan beri Dermalogica herkesin sağlıklı bir cilde ulaşmasını amaç edinerek cilt terapistlerini eğitir. Her insanın farklı cilt yapılarına sahip olması nedeniyle müşterileri için kişisel bakım imkanı sunan marka ürettiği birçok ürünle başarıdan başarıya imza atar. 3 ürün hariç diğer ürünlerde vegan sertifikasına sahip Dermalogica ürünleri vegan toplulukların ve hayvan hakları savunucularının desteğini kazanır.

Ürün içeriğinde alkol, paraben, suni kokular ve suni renklendiriciler barındırmayan Dermalogica en iyi ürünleri olarak bütün ürünleri sıralayabiliriz. Çevre dostu yönüyle başarıdan başarıya koşan marka cilt bakımı uzmanlarıyla çalışarak kendini sürekli olarak geliştirir. İnsan cilt sağlığına zarar vermeyecek yeni ürünler yaratmak için sıklıkla çalışan marka müşterilerin ilgi odağı haline gelir. Dermalogica temizleyici jel cildi tazelemek için paraben ve alkol içermeyen formülüyle tüm ciltleri için uygundur. Oğul otunun sakinleştirici özelliği ve lavanta özleriyle buluşan jel hafif yapısıyla her gün kullanım için uygundur.

Özellikle yaz aylarında güneşe fazla maruz kalan ciltler deri katmanındaki elastin denilen lifin zarar görmesine ve cildin yaşlanmasına neden olur. Aynı zamanda koruyucu kremler sürmeden aşırı güneşte kalmak ciltte çil gibi lekeler oluşmasına sebep olur. Dermalogica güneş kremi tüm cilt tiplerine uyum sağlayarak cildi çevresel faktörlere ve mavi ışığa karşı korur. Cildin aydınlanmaya ve sıkılaşmaya ihtiyacı dışarıdaki faktörlerden kaynaklı sürekli ihtiyacı vardır. Cildin yaşlanmasını oluşmadan engelleyen C vitamini formüllü Dermalogica serum cilde zarar veren maddelere engel olarak kırışıklık görünümünü aza indirir. Güneşe ve hava kirliliğine maruz kalan ciltlerde zamanla koyu renkli lekeler oluşmaya başlar. Her gün kullanıma uygun olan Powerbright Dark Spot Serum ile cilt lekelerinizi azaltabilir ve cilt tonunuzu eşitleyebilirsiniz.

Devamını Göster
 

Dermalogica İle Cildinizi Taze Tutun

Uzun yıllardır cilt uzmanlarıyla yeni ürünler üreten Dermalogica kullananlar ciltlerine uygun ürünlerlerle cilt sağlıklarını korurlar. Tüm cilt tipleri nemlendiriciye ihtiyaç duyar. Yağlı ciltler az ve yağlı olmayan nemlendiricilere ihtiyaç duyarken kurucu ciltler daha fazla nemlendiriciye ihtiyaç duyarlar. Antioksidan formülüyle üretilen cildin nem seviyesini dengeleyen Dermalogica nemlendirici günde iki kez cildin ihtiyacını karşılayacak miktarda uygulanır. Erken yaşlanan ciltler için cildin yaşlanma görünümü geciktiren nemlendiricisiyle marka müşteriler tarafından desteklenir.

Cildin sağlıklı bir yapıya kavuşmasını amaç edinen marka nemlendirici, cilt temizleyicileri, kremler, maskeler, tonikler üretir. Dermalogica ürünlerine göz gezdirmek için Beymen.com’dan ürünleri inceleyebilirsiniz. Uykusuzluk, stres, dış faktörler, genetik faktörler, susuzluk, yaşlanma gibi nedenlerden dolayı göz altında oluşan koyu halkalara göz altı morlukları deriz. Göz altı morluklarının görünmesini istemeyenler çeşitli kapatıcılarla gözlerini kapatmaya çalışsa da bu sadece günü kurtaran bir çözümdür. Ürettiği göz altı kremleri ile göz altı halkalarını azaltmaya yardımcı olur. Dermalogica göz kremi cildi pürüzsüzleştirerek nemlendirir.

Ciltte detoks etkisi sağlayan maske cildi sivilcelerden kurtarmaya yardımcı olur. Dermalogica maske sadece T bölgesinde de kullanılabilir. Haftada üç kez kullanılması önerilen bu ürün cildi arındırarak cildin nefes almasını sağlar. Cildi sıkılaştırıp ferahlatan tonik antioksidan etkili formülü ile kolay bir kullanıma sahiptir. Dermalogica tonik nemlendirici etkisi ile kuruluktan kaynaklı oluşan ince çizgileri azaltmanıza olanak sağlar.

Dermalogica ile Sağlıklı Ciltler

Dermalogica yorumları olumlu yönde olup kullanıcıların beğenisini topladığını kanıtlar. Müşterilerin taleplerine uygun ürünler üreten marka yıllardır adını koruyarak bu günlere ulaşır. Cildi tazeleyen ve cilt sağlığına uygun formüllü içeriklerikleri ile marka yeni ürünler yaratmak için cilt uzmanlarıyla çalışır. Dermalogica peeling cildi ölü hücrelerden arındırarak cildi canlandırır. Aydınlandırıcı etkisiyle peeling gözenekleri açar cildin nefes almasına yardımcı olur. Yenileyici yapısıyla cildi güçlendiren bu ürün cildi yağlardan arındırıp taze bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Dermalogica Türkiye satış noktalarından biri olan Beymen.com üzerinden alacağınız ürünlerle cildinizi koruyup sağlıklı yapıya kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Cildin her gün aydınlanması ve ferahlaması için bakıma gerek duyulur. Dermalogica daily microfoliant ile günlük aydınlatıcı cilt bakımınızı yapabilir cildinize ferah bir nefes aldırabilirsiniz. Pirinç yapılı toz formüllü bu ürünü masaj yaparak uyguladığınızda cildiniz ölü derilerinden sıyrılır ve cilt tonu sabitlenir. Marka bakım kremi, maske, tonik, nemlendirici üretiminin yanı sıra yüzü makyajdan arındıran makyaj temizleme yağı ile hem cildinizin temizlenmesine sağlar hem de cildinizi besler. Dermalogica yüz yıkama jeli cildi makyaj, kir ve ölü deri derilerden arındırırarak canlı bir görünümü ortaya çıkartır.

Her farklı cilt cilt tipine farklı ürünler kullanıldığı gibi cildin farklı bölgelerine de farklı bakım uygulanır. Dermalogica kremi farklı çeşitleriyle müşterilerin taleplerine uygun üretilir. Göz çevresi bakımı, dudak ve dudak çevresi bakımı, boyun bakımı gibi birçok krem çeşidiyle marka vücudun tüm bölgelerine ulaşır. Gece kremiyle cildin gece kendini yenilemesine yardımcı olarak sağlıklı bir cilt oluşumuna destek olur. Dermalogica hydrablur primer her cilt tipi ile uyumlu gözenek karşıtı bakım kremidir. Nem seviyesini dengede tutarak cildin gözenekli yapısını aza indirir. Cilt yaş ilerledikçe, güneş ve çevresel faktörler, yağlı ciltler, siyah noktalar, genetik etmenler gözeneklerin oluşmasına sebep olur. Gözenekli bir cilt yapısı olanlar gözeneklerinin sıkılaşması için çeşitli yöntemler denerler. Dermalogica gözenek sıkılaştırıcı oluşan gözenekleri en aza indirerek cildin güzel görünmesine yardımcı olur.

Genç Bir Cilt İçin Dermalogica

 

Dermalogica yıllardır sağlıklı bir cilde kavuşulması için ürettiği ürünlerle adını listelerin başına taşır. Dermalogica fiyatları ürünlerin yapısına ve miktarına göre farklılık gösterir. Çevre ve hayvan dostu olan marka insan cildine zarar verecek maddeleri ürün içeriklerinde bulundurmayarak doğal yöntemleri bularak yeni ürünler üretmetmeye için sürekli çabalar.

Dermalogica indirimleri özel indirim günleri ve farklı zaman dilimlerinde gerçekleşir. Sağlıksız görünen bir ciltten herkes etkilenir. Cildin daha genç ve taze görünmesi sağlayan uzmanlar tarafından üretilen ürünler güne başlayıp tamamlamanızı sağlayarak psikolojinizi de olumlu yönde etkiler. Dermalogica kampanya ve fırsatlarına sahip olmak için Beymen.com üzerinden ürünleri takip edebilirsiniz. Ürünler zengin içerikli formülleriyle cilt sorununuzdaki ihtiyacınıza yanıt verir.

Dermalogica ürettiği ürünlerle cildi tazeler ve farklı cilt tipleri üzerine çalışarak ürün skalasını genişletir. Ürettiği göz nemlendiricisi, cilt nemlendiricisi cildinizin nem seviyesini ayarlamanıza olanak sağlar. Cildin yaşlanmasını geciktiren C vitaminli formülleri ile cildinize sıkı bir görünüm kazandırır. Genç ve sağlıklı ciltler için uzun süre çalışan uzmanlar tarafından hazırlanan bu ürünler insan cildine zarar verecek alkol, paraben gibi maddeler içermeyerek sizlerin güvenini kazanır. Siz de cildinizin sağlıklı bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız Dermalogica online satış imkanı sunan Beymen.com’dan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}