Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Bilimin ışığında geliştirilmiş doğru ürünler ve düzenli bakım rutini ile mükemmel bir cilde sahip olmak ve dönüşüm mümkündür. Clinique kurulduğu 1967 yılından bugüne mükemmel görünen ciltler yaratabilmek için her cilt tipine ve cilt endişesine özel cilt bakım ve makyaj ürünleri geliştirerek, son teknoloji dermatolojik çözümler sunmaya devam etmektedir. Dermatologlar tarafından geliştirilen tüm formüller, alerji testinden geçmiş ve %100 parfümsüzdür.

Clinique

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Clinique, Amerika’da kozmetikle cazibeyi aynı potada buluşturan efsanevi marka Estee Lauder bünyesinde kuruldu. 1967 yılında kozmetik dünyasına giriş yaptığı anda dönemin moda ve güzellik dergilerinde adından söz ettirmeye başlayan marka, cilde ihtiyaç duyduğu bileşenleri sunan muhteşem ürünlere sahip. Devamını Göster

Marka her kadının içindeki güzelliği dışarıya çıkarmanın yolunun sağlıklı bir ciltten geçtiğini savunan bir vizyon taşıyor. Bünyesinde yer aldığı markanın mottosunu kendi yoluna da işleyen kozmetik devi cildin yapıtaşlarını onararak çok daha sağlıklı hale getiren ürünler sunuyor.

Clinique krem ailesinde her cilt tipine ve problemine uygun formüllerle donatılmış ürünler var. Yüzü ince işlemelerle donatan makyaj koleksiyonu teni pürüzsüzlükle tanıştıracak çok özel bileşenler içeriyor. Marka; baş döndüren notalarıyla tenle muhteşem bir ahenk yakalayan parfümleri, aydınlık ve canlı bir cildin anahtarı olan krem setleri ve kusursuz makyaj ürünleriyle tanışmak isteyenleri Beymen’in ayrıcalıklı dünyasına davet ediyor

Clinique Cilt Bakım Setleri

Clinique set koleksiyonları, cildin ihtiyaç duyduğu bileşenlerle donatılmış ve farklı hedef bölgelerine odaklanan ürünlerden oluşuyor. Setlerde, geçip giden zamanın yıpratıcı etkisi sebebiyle elastik ve parlak formunu kaybeden ciltleri sağlıkla saran formüller bir araya geliyor.

Clinique Moisture Surge setinde yağ içermeyen, jel formu karışımlarla cilde ihtiyaç duyduğu nem miktarını sunan kremler var. Su moleküllerinin tende yarattığı mucizevi etkiyle kuruluk problemine çözüm getiren ürünler cildin kaybettiği ışıltıyı geri kazanmasını sağlıyor. Farklı koleksiyonlardaki Clinique göz kremi, nemlendirici ve yüz bakım formüllerini tek bir potada buluşturan setlerde yumuşak dokusuyla dikkat çeken makyaj malzemelerine de yer veriliyor. Clinique güneş kremi formülizasyonunu kırışıklık karşıtı bileşenlerle güçlendirdiği setleriyle donuk görünümlü ciltleri gençliğin parlak enerjisiyle sarmalıyor.

En İyi Cilt Nemlendirici Seçenekleri Clinique'te

Cildin natürel haline pürüzsüz ve ışıltılı bir form kazandırmak isteyenleri kendine çeken Clinique nemlendirici hedef bölgesini besleyen pigmentler içeriyor. Kullanıcısına en iyi çözümü sunma hedefi doğrultusunda geliştirilen ürünler cildi canlandıran, büyülü moleküllerle bezeli. Cildin renk tonunu dengelerken nemlendirmeyi ihmal etmeyen Clinique CC krem koleksiyonu güne ışık katıyor. Yoğun makyaj ritüellerinden kaçınmak isteyen kadınları kendine hayran bırakan Clinique BB krem cildin deforme olan kısımlarını kusursuz bir şekilde kapatırken teni nem bileşenleriyle sarmalıyor.

Clinique All About Eyes göz kremi kozmetik dünyasının kültleşmiş formüllerinden. Zengin içeriğiyle göz çevresindeki koyu halka görünümüne son veren krem, bölgede oluşan kırışıklıkların içini doldurarak daha canlı ve etkileyici bakışlar sunuyor. Clinique fondöten çeşitleri bir yandan teni porselen pürüzsüzlüğü ile buluştururken diğer yandan cildin esnek yapısını destekleyecek moleküllerle teni besliyor. Markanın cildi lüksle bezeyen ürünleri nitelikli alışverişin adresi Beymen.com’da sizlerle tanışmayı bekliyor.

Her Cilt Tipine Uygun Ürünler

Hedef bölgenin ihtiyaçları belirleyerek formülize edilen Clinique cilt bakım setleri farklı cilt tiplerinin kendine has yapısını da göz önünde bulunduruyor. Kişiselleştirilmiş cilt bakımı ritüellerini günlük hayata adapte eden Clinique Id sisteminde her biri belirli bir soruna odaklanan farklı segmentlerdeki ürünler mevcut. Clinique Anti Blemish serisinin hem sivilce karşıtı formüllerinde hem de fondöten çeşitlerinde tenin kişiden kişiye değişiklik gösteren parametreleri ön planda tutuluyor. Her zaman markanın adıyla anılan ikonik Clinique Even Better makyaj ve bakım koleksiyonu yağlı, kuru ve karma ciltleri birbirinden ayrı düşünerek kullanıcısına kusursuz sonuçlar sunuyor.

Her ürünüyle değerini artıran marka, kullanıcısının tenini kalite ve sağlıkla buluşturmaya devam ediyor. Cilt bakımı ve makyaj koleksiyonlarını Clinique Happy Heart gibi akılları baştan alan egzotik notalarla tamamlayan marka tenin enerjisini yükseltiyor. Siz de Beymen’in prestiji ilke edinen anlayışı doğrultusunda hizmet veren Beymen.com’dan markanın koleksiyonlarıyla tanışabilir, teninizi lüks dokunuşlarla yüceltebilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}