Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Chado

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Aramanızda sonuç bulunamadı

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

{{ item.displayText }}
{{ item.displayText }} ({{ item.docCount }} Ürün)
Tümünü Gör

Binlerce yıllık kültürlerin merkezinde yer alan çay içeceği Chado markasının artizan harmanlarıyla yeniden yorumlanıyor. 2007 yılından bugüne kadar farklı coğrafyaların çay lezzetlerini Türkiye’deki tüketicilerle buluşturan Chado, çayın anavatanı olan Uzakdoğu felsefesinden izler taşıyor. Geleneksel çay ritüellerini modern zaman deneyimlerine dönüştüren Chado matcha, yeşil çay ve daha pek çok ürün çeşidiyle biliniyor. Günün her saatinde tüketebileceğiniz doğal, sağlıklı ve lezzetli Chado Tea ürünlerine Beymen.com ayrıcalıklarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Sabahlar İçin Klasik Bir Başlangıç: Chado Siyah Çay Harmanları

Güçlü, gövdeli karakteri ve kafeinli içeriğiyle bilinen siyah çaylar, Chado Tea markasının lezzetli harmanlarıyla yeni özellikler kazanıyor. Sabahları güne diri başlamak için lezzetli bir siyah çaya ihtiyaç duyanları benzersiz bir karışımla karşılayan Chado, Wake Up koleksiyonu ile zindeliğin formülünü sunuyor. Canlılık veren etkisini zengin tatlarla destekleyen bu siyah çay ürünü kahve çekirdeği, kakao parçaları ve portakal yağı aromaları taşıyor.

Chado siyah çay ürünleri Türk kültüründen izler taşıyan özel seçenekler de sunuyor. İstanbul manzaralarından izler taşıyan kutu tasarımıyla dikkat çeken siyah çay serileri farklı zevklere hitap eden seçeneklerden oluşuyor. Gül aromasının rahatlatıcı etkisini siyah çayın doğal aromasıyla birleştiren İstanbul No.1 serisi markanın en popüler ürünleri arasında yer alıyor. Bergamot yağı, ebegümeci ve lavanta esintileriyle öne çıkan Chado İstanbul No.2 koleksiyonu nostaljik tramvay çizimli kutu tasarımıyla hediyelik olarak da tercih edilebiliyor.

En Doğal Çay Deneyimi: Chado Beyaz Çay Çeşitleri

Çin’in küçük bir bölgesine özgü olan beyaz çaylar tüm çaylar arasında en nadide ve en az işlenmiş olanı temsil ediyor. Serinletici etkisiyle özellikle yaz aylarına neşeli bir dokunuş yapan Chado beyaz çay çeşitleri hafif ve hassas aromalarıyla ayırt edici özellikler sunuyor. Bitki yaprakları henüz tomurcuk açmadan toplandığı için antioksidan içeriğini kaybetmeyen beyaz çaylar özellikle sabah ve akşam saatlerinde tüketildiğinde önemli faydalar sağlıyor.

Chado Tea Ürünleri İle Gurme Çay Kültürüne Adım Atın

Çay tutkunlarını olağanüstü aromaların keşfine davet eden Chado farklı kültürlerin sofistike tatlarını gurme çay koleksiyonları ile sunuyor. Chado Milk Oolong çayı pürüzsüz ve hafif tadıyla son dönemlerin en çok tercih edilen lezzetleri arasında yer alıyor. Kurutulmuş çay yapraklarının süt buharıyla demlendirilmesi sonucu elde edilen bu sıra dışı lezzet Tayvan bölgesine özgü bitkilerle hazırlanıyor. Kendine has tadını kaybetmeden birçok kez demlenebilen Oolong çayı çiçek notalarıyla ferahlatan bir deneyim yaşatırken hafif altın rengindeki berrak tonuyla şeffaf bardaklarda hoş bir görünüm sunuyor.

Çay tüketimini günlük bir alışkanlık olmaktan çıkarıp keyif verici bir deneyime dönüştüren Chado, zihinleri uyaran özel çay koleksiyonlarıyla lezzet şöleni yaşatıyor. Geleneksel demleme tekniklerinden farklı bir yöntemle içmeye hazır hale gelen nitelikli Chado çay çeşitleri arasında dikkat çekenlerden bir diğerini ise Rooibos Vanilla çayı temsil ediyor. 250 ml suya bir çay kaşığı eklenerek 5-7 dakika boyunca demlenen bu özel harman Güney Afrika’da yetişen Rooibos bitkisi ile vanilya parçacıklarının mükemmel uyumunu taşıyor.

Çay Severlere Sürpriz için Chado Tea Hediye Setleri

Beş çayı sohbetleri yapmaktan keyif alıyorsanız, bir sonraki ziyaretinizi Chado Tea hediye seti ürünleriyle yaparak sevdiklerinizi premium çay deneyimiyle tanıştırabilirsiniz. Doğal, rahatlatıcı ve sağlıklı bir çay keyfi için dört farklı aromadan oluşan Well Being serisi iyi bir tercih olabilir. Markanın özel olarak harmanladığı bu tadım koleksiyonundaki benzersiz lezzetler tabiatın güzel armağanlarıyla oluşturuluyor. Chado harmanlarını hoş görünümlü bir çay fincanı ile demleyerek hem damak zevkinize hem de stil anlayışınıza hitap eden bir çay saati yaşayabilirsiniz.

{{customPopupTitle}}