Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Celine

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Aramanızda sonuç bulunamadı

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

{{ item.displayText }}
{{ item.displayText }} ({{ item.docCount }} Ürün)
Tümünü Gör

Fransız Stilinin Formülü Celine

Fransız stili dendiğinde akla ilk gelen markalardan olan Celine hazır giyim ve deri tasarımları ile 1945 yılından bu yana sadece Avrupa’nın değil tüm dünyanın en önemli markalarından birisi. Celine ve Richard Vipiana tarafından kurulan Celine markası, başlangıçta çocuk ayakkabıları üretirken sonradan giyim alanına yöneldi. Kısa sürede beklenmedik bir başarı sağlayan ikili, deri çantaları ile Japonya’ya dek uzanan şöhretlerini yıllar içinde katlayarak sürdürüyor. Başlangıçta klasik tarzdaki gözlük, elbise ve çantalarıyla dikkat çeken Celine, gitgide gençleşen stiliyle her dönemin baş tacı olmayı başarıyor.

Kreatif direktörü Phoebe Philo’nun markanın 2000’lerle şekil değiştiren ve daha dinamik bir hava kazanan yeni yüzünde etkisi çok büyük. Hazırladığı yepyeni kadın silueti ile her daim ileri gitmeyi hedefleyen Celine’i adeta yeniden yaratan Philo, son olarak 2018 sonbahar/kış koleksiyonu ile on senelik bir maceranın ardından Celine’e veda edecek olsa da Celine markasının her sezon trendlerinin belirleyicisi olduğu yolculuğu hız kesmeden devam ediyor.

Devamını Göster
 

Celine En Yeni Tasarımlarıyla Beymen’de

Muazzam bir çizgiye sahip Celine’in zarif, minimal ve modern kadın imajıyla ön plana çıkıyor. Kadınları abartıdan kurtaran marka olarak da tanınan Celine; olgun, sade ama yanı zamanda feminen kadın profiliyle yeri doldurulamaz bir noktada. İkonik kıyafet ve aksesuarların yeniden yorumlayana en iddialı olduğu alansa çanta ve güneş gözlüğü. Kadınları çok iyi anlayan ve tasarımlarını onların ihtiyaçlarına göre şekillendiren Celine’in en yeni ve en çok tercih edilen tasarımlarını Beymen mağazalarında bulabilirsiniz. Çizgi sahibi kadınların en yakın arkadaşı Celine modelleri için Beymen mağazalarına davetlisiniz…

Ayakları Yere Basan Kadınların Tercihi

Stil sahibi, zarif, rahat ve kolay giyilebilir… Celine işte bu dört tanımın birleşiminden doğuyor. Yer yer maskülen havaya sahip tasarımlarına küçük dokunuşlarla bir anda feminenlik katan ve detayların ne denli önemli olduğunu ispatlayan elbiseleri, ceketleri, pantolon ve etekleri kadar aksesuarlarıyla da her daim baştan çıkarıcı Celine hem konforuna düşkün hem de stilinden ödün vermeyen kadınların favorileri arasında yer alıyor. 

Her yıl sunduğu yeni tasarımlarla beklentilerin çok daha fazlasını karşılayan Celine çantalar, ister şık bir restorana yemeğe gitmiş olun, ister kalabalık bir davette, ister çılgın bir eğlencede, ister sakin bir öğlen gezmesinde, her daim her ortama sizinle uyum sağlamakla kalmıyor; tüm gözleri de üzerinizde topluyor. Geniş hacimli ve patchwork detaylı çantalarının yanı sıra isim baskılı deri modeller de sıkça tercih ediliyor. Medium serisi ise hem rahat hem de çantasında fazla şey taşıyan kadınların tercihi. Omuzdan askılı deri buket çantaların ayarlanabilir askıları ve farklı renk alternatifleri hem dinamik hem de baştan çıkarıcı bir stil sunuyor. Deri malzemeden yapılma yarım daire formundaki geniş omuz çantaları ise çizgi ve fermuar detayları ile stilinize hareket katıyor. Çift renkli, zincir askılı dikdörtgen çantalar gece stilinizin tamamlayıcıları olurken yine deriden yapılma kutu şeklindeki zarif el çantaları ise sofistike duruşuyla kendine hayran bırakıyor. Artık ikon haline gelmiş timsah dersinden yapılma el çantaları ise şüphesiz Celine’in en çok sevilen modellerinden. El büyüklüğündeki cüzdan ve zarf çantalar ise hem gündelik hayatın koşturmacasında hem şık davetlerde zarafetiyle dikkat çekiyor.

Güneş Gözlüğünde Celine İmzası

Oldukça geniş bir ürün segmentine sahip olduğu çantaları kadar güneş gözlükleri ile de vazgeçilmezler arasında olan Celine, çerçeve detayları ve renkli camları ile stilinizin en baştan çıkarıcı detayı oluyor. Artık klasikleşmiş gözlük formlarının modern yorumlarla tekrar kimlik kazandığı Celine seçkisinde desenli kemik çerçeveli yeni nesil havacı gözlüklerinden oversized modellere, ikonikleşmiş cat eye gözlüklerin yepyeni varyasyonlarından yarım çerçevelere, kare ve yuvarlak modellerden rengarenk camlara sahip tasarımlara pek çok alternatif mevcut. Dayanıklı ve zarif çerçevelerin güneş ışınlarına karşı koruyucu güçlü camlarla birleştiği kaliteli materyalden üretilen Celine güneş gözlükleri sadece stilinizin değil sağlığınızın da her daim yanında.

Her Daim Baş Tacı

Yıllar geçse de kalitesinden ödün vermeden yoluna devam eden Celine bugün kadınların vazgeçilmezlerinden biri olduysa bunu zarafetinden ödün vermemesine ve çağdaş olana sırtını dönmemesine borçlu. Her sezon heyecanla beklenen yeni koleksiyonların tasarımcısı Celine, giyimden ayakkabıya, çantadan güneş gözlüğüne tüm alanlarda trendlerin de belirleyicisi olarak kabul ediliyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}