Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr
Sidney’in eşsiz güzellikteki plajlarında, estetik bir arayış neticesinde doğan Camilla markası, güzelliğini içindeki çılgın çocukla yansıtmayı seven kadınların seçimi. Her daim genç ve özgür olanın adeta temsili haline gelen bu seçkin koleksiyon renklerle gerçekleştirdiği uyumu, muhteşem desenleriyle size sunuyor. Sanatçı Camilla Franks’in dokunuşlarıyla gerçeğe dönen bu hayal, aradığını bulan bir çok kadının da mutluluk kaynağı olmayı başarıyor. Devamını Göster

Kaliteyi seven seçimlerin adresi olarak, plaj giyiminde önemli bir konum elde eden Camilla etiketi, Sidney’in Bondi Plajı’ndan çıktığı yolu Amerika kıtasına kadar uzanan macera dolu bir yolculukla sürdürmüş. Sevgi dolu bir bakışın ipek kumaşlar üzerinde kurduğu renkli bir hayal gibi Camilla desenleri size aşkı, yaz mevsiminin ılık meltemlerini, neşeli kahkahaları çağrıştırıyor. Bir sanatçının ruhunun gizli köşelerinde kalan tüm çılgınlıkları Camilla tasarımlarında görmeniz mümkün.

Camilla’nın Harikalar Diyarı Bohem Yaşamın Tasasız Mutluluklarını Çağırıyor

Camilla plaj elbisesi koleksiyonunda ilk etapta dikkati çeken bohem dokunuşlar, bu yaşam tarzının izlediği yolda keyifle yürümenizi sağlıyor. Her bir ayrıntısında canlılığı yansıtan Camilla koleksiyonu harikalar diyarındaki küçük kız çocuğu olmanıza ve hayallerinizin peşinde yorulmadan koşmanıza yardım ediyor. Bohem tarzın entelektüel birikiminin ve felsefi ruhunun farklı bir şekilde dizaynını Camilla stilinde bulmanız mümkün. Bu tasarımlarda özgürlüğünüzü doyasıya yaşamanızı amaçlayan rahat kesimler, kristal işlemelerle etnik unsurlara bir gönderme yapıyor.

Seyahat sevgisini Avustralya kıyılarındaki misyonunu tamamladıktan sonra tüm dünyayı keşfetmek için yola çıkarak yaşayan Camilla, her gittiği şehirde kalbini de bırakıyor. Gördükleri, yaşadıkları ona ilham verirken, beklenmedik dünyaların gizemli masalları da Camilla plaj elbisesi çizgilerinde size anlatılıyor. Beymen.com’un kaliteli markaları bir araya getiren sayfalarında keşfedebileceğiniz bu özel parçalar, size yazın çağrısını yapıyor. Aradığınız neşeli, masalsı çizgiler bu koleksiyon ile canlanıyor.

El Yapımı Camilla Plaj Elbiselerinde Lüks İpek Doku Öne Çıkıyor

Hassas dokunuşlarla kesilen, pırıltılı kristallerin tek tek eklendiği Camilla plaj elbisesi çizgilerinde, ipek dokunuşlar da sizi cezbetmeye yetiyor. Taş işlemelerle ve metal aksesuarlarla hareketlendirilen bu tasarımlar eşsiz çiçek desenleri ile yaz mevsiminin tüm kıpırtısını içinizde yaşayacağınız sıcacık günlerin habercisi oluyor. Transparan detaylar ile stilindeki gizemleri de vurgulayan Camilla, kaftanlar, ipek bluzlar ve mini tulumlarla tüm plajda sizin adınızı kumlara yazmaya hazır. Denizin mavi dalgalarını, gün batımının ufukta beliren ekru yansımalarını Camilla plaj elbisesi koleksiyonunda keşfedebilirsiniz. 

Beymen’in lüks, kaliteli ve seçkin çizgisini bilenlerin, bu adreste bulabileceği Camilla, her yaştan kadının duru, masum, renkli ruhunu çiçeklerle taçlandırmış tasarımlara sahip. Yaşamın her anını neşeyle kucaklamayı vizyonu olarak belirleyen Camilla Franks, imzasını attığı bu göz alıcı koleksiyon ile herkesin özgürlüğü tatması gerektiğinin altını çiziyor.

Camilla Keşfettiği Kültürlerden Aldığı İlhamı Tasarımlarına Aktarıyor

Camilla Franks’in yılın belirli zamanlarında yeni dünyaları keşfetmek için çıktığı yolculuk, sonunda farklı kültürlerin, eşsiz güzelliklerin yansıtıldığı Camilla plaj koleksiyonunun yaratılmasını sağlıyor. Her bir durakta topladığı hazine sandıklarını eve dönüşte açan Camilla, yeni bir sanat eserinin ortaya çıkma sürecinde olduğu gibi tüm sevgisini, ilgisini ve dikkatini koleksiyonuna veriyor. Camilla plaj elbisesi, ısmarlama bir sanat eseri gibi her vücuda uygun bir duruşa sahip oluyor. 

Yazın sıcacık günlerinde, çiçek baskıların kristal taşlarla aydınlandığı bir göz alıcı stil için Camilla sizi Beymen.com'da bekliyor. İpek elbiselerin baskılarında her bir seyahatten iz bulabiliceğiniz Camilla koleksiyonu için siz de şimdi Beymen.com'dan farklı dünyaların masallarını Avustralya’nın eşsiz plajlarından gelen bu tasarımları inceleyebilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}