Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Bvlgari

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Köklü DNA’sının derinliklerinde antik Yunan tanrılarının tarifsiz estetik anlayışını taşıyan Bvlgari, hayat damarını modanın kalbi İtalya’da buldu. Narin tenleri süsleyecek değerli taşlara fevkalade formlar vererek ortaya çıkardığı mücevherlerle görenlerini içini eriten marka, zamanla stillerin hakimi kreasyonların yaratıcısı haline geldi. Modaya yön veren parçaları lüksün ve kalitenin temsilcisi olarak görülen marka, seçkin hayatlarda sarsılmaz bir yere sahip. Devamını Göster

Tarzıyla çığır açan dizaynlarını dünyanın üst düzey ailelerine ve önde gelen Hollywood yıldızlarına sunan Bvlgari, kreasyonlarına lüksü kullanıcısına farklı açılardan tattıran parçalar ekleyerek globalleşen dünyada sağlam adımlar attı. Bvlgari saat ve mücevher serilerine eklenen kozmetik, aksesuar ve gözlüklerle tarzı baştan sonra kaliteyle donatabilecek parçalar sunan firma, Beymen’de sizleri bekliyor. Beymen.com’un yüksek segment ürünleri yanı başınıza taşıyan anlayışı sayesinde Bvlgari ateşini tecrübe edebilir, star ışığı taşıyan kişiliği zevkli tasarımlarla ödüllendirebilirsiniz.

Enfes çehreleri lüksle buluşturan dizaynlar: Bvlgari gözlük

Tarzını net bir şekilde ortaya koyarken ruhundaki isyanı ve cesareti yansıtmak isteyenlerin markası Alexander Wang, kalite anlayışının en üst düzeyde yaşandığı Beymen’de sizlerle buluşmaya hazır.

Cool ve Benzersiz Çizgilerle Bezeli Koleksiyonlar

Her aksesuar stilin bir nüansıdır, varlığın derin noktalarını ele veren ipuçları içerir. Bvlgari gözlükmodelleri ise tarzı yansıtan ayrıntılardan ziyade benliğin bir parçası olmak, kullananların karakteriyle bütünleşmek için tasarlandı. Bakışların kaçamak aurasını çekici çerçevelerin arkasına gizleyen gözlükler, görenleri arzuların gizemli dünyasına davet ediyor. Yüz hatlarıyla adeta iletişime geçerek her bedenle harika bir uyum yakalayan gözlükler, feminen ruhların tutkularını açığa çıkarıyor. 

Markanın cat-eye formlu koleksiyonları ateşli ve cüretkâr. Hülyalı bakışların arkasındaki şehvetli ışıltıyı yansıtan gözlükler, leopar desenin vahşi ruhuyla kendini ele veriyor. Cool stillerin vazgeçilmez ögeleri altıgen kesimler, Bvlgari evreninde yeniden yorumlanıyor. Metal sapların degrade camlarda kareografi oluşturduğu parçalar özgünlüğün tanımı niteliğinde. Soft tonların egzotik aurasıyla canlanan gözlükler, sokak trendlerinin favori modellerinden. Sportif duruşlarıyla zamana cesurca meydan okuyan pilot stil parçaların da yer aldığı Bvlgari gözlük kreasyonları ise, lüksün tarzın her detayına işlendiği benzersiz ürünlerden oluşuyor. Çehrelerin anlamını tamamlayan bu seriler, yüksek benliklerin alışveriş rotası Beymen’de beğenilerinize sunuluyor. 

Varlığı Yücelten Nefis Detaylar

Mücevherin ışığı kullananları sararken benliğin yüksek ruhu değerli taşların enerjisiyle bütünleşir. Nitelikli madenlerin maharetli ellerde hayat bulduğu takılar, kadını tamamlarken ondan bir parça haline geliyor. 

Markanın muazzam takılarının dışında mücevherat yapımında kullanılan nitelikli taşları her kreasyona entegre ettiğini görmek mümkün. Yüzün hatlarını ortaya çıkaran eşsiz Bvlgari gözlük modellerinde camların yüzeyleri ve çerçeve kenarları kristal, swarovski gibi taşlarla yükseltiyor. Tutkulu aşkların ölümsüz sembolleri evlilik yüzükleri ise Bvlgari alyans koleksiyonlarının ihtişamıyla yeni boyutlara taşınıyor.

Bedenin Işıltısını Tamamlayan Lezzetli Notalar

Marka eşsiz güzellik anlayışını ve kusursuzluğu ön plana koyduğu vizyonunu muhteşem armonilere dönüştürerek hayranlarına sunuyor. Kozmetik dünyasına lanse edildiği günden beri karakterini ortaya koyan parfümler, stilleri özgür coğrafyaların esanslarıyla bir araya getiriyor.

Hayattan ne istediğini bilen karakterli erkeklerin baş döndüren kokusu Bvlgari Man markanın en ikonik parfümü. Farklı aromalarla notaları genişletilen seri de klasik karışımın egzotik varyasyonu olarak görülen Bvlgari Man in Black de büyük ilgi topluyor. Turunçların odunsu nüanslarla yeniden yorumlandığı Bvlgari Aqva, akuatik notaların serin ve ağırbaşlı ruhunu taşırken, açılışında tatlı bir kır esintisini andıran Bvlgari Jasmin Noir, yoğunlasan floral notalarıyla kapanışta vurucu bir etki bırakıyor. Markanın en sakin esansları Bvlgari Omnia ve Bvlgari Goldea ise tende terapi etkisi yaratan taze ve hafif kokuların lezzetli temsilcileri. 

Beymen, kalitenin vücut bulduğu markanın kreasyonlarını sizlerle paylaşmaya hazır. Beymen.com ile konforlu ve ayrıcalıklı alışverişin tadını her an her yerde çıkarabilir, markanın emsalsiz tasarımlarıyla dilediğiniz zaman buluşabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}