Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Brooks Brothers

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Brooks Brothers, prestijinizi girdiğiniz her ortamda kanıtlayan ve herkesin hayranlıkla sizi takip etmesini sağlayan son derece seçkin bir marka. 19. yüzyılın ilk dönemlerinde başlayan ve günümüze kadar uzanan süreçte, bu isim her zaman üst düzey bir yaklaşımla birlikte anılmış. ABD’de Beyaz Saray’ın koridorlarında bu seçkin markaya ait izlere rastlamak mümkün. Amerikan başkanlarının imajında güçlü bir imza haline gelen Brooks Brothers ismi, elitist bakış açısını moda ile bütünleştirmeyi başaran önemli bir gösterge aynı zamanda. Devamını Göster

Üst düzey tercihlerin adresi olan Brooks Brothers, tarzı ile yaşam stilini bütünleştirmeyi bilen isimlerin aradığı ve seçtiği bir marka. Seçkin marka, plazalar içerisindeki ağır gölgelerin taşıdığı, dokunulmazlık felsefesini stili ile yansıtan önemli bir imza. Liderlerin karizmatik duruşunu gösterdiği kadar devasa caddelerin göz alıcı ışıklarının altındaki çekici silüetlerin de temsilini gerçekleştiriyor.

Brooks Brothers aksesuarlarıyla seçkin görünüm

Maskülen tarza prestiji temsil eden farklı bir yorum getiren Brooks Brothers, diplomatik görünümü seçkin aksesuarları ile tamamlıyor. Brooks Brothers şemsiye bu aksesuarlar arasında, markaya yönelik seçkin algı ile bütünleşiyor. Beymen.com’da Brooks Brothers aksesuar seçeneklerini ve markanın imzasını taşıyan seçkin ürünleri bulabilirsiniz. Asil desenleri ile ipek kravatlar, aristokrat tarzınıza uygun mendiller, süet ve deri kemerler, klasik stilde yün kaşkoller, deri detaylı pantolon askıları Beymen kalitesi ile tercihinize sunulmuş. Giymeyi tercih ettiğiniz her kıyafeti çok farklı bir dokunuşla bütünleyecek olan bu aksesuarlar, kaliteli duruşunuzda önemli bir rol üstlenecek.

Kumaş dokusu, kesimleri, formları ile ABD’nin ilk hazır giyim markalarından biri olarak oldukça başarılı bir gelişim seyri izleyen Brooks Brothers, Henry Sands Brooks’un bu yolda attığı ilk adımlar sonrası kendi duruşunu tüm dünyaya kabul ettirmeyi başarmış. New York’un gösterişli caddelerinden yayılan bu moda akımında, erkek giyimi kendine çok özel bir yön verebilmiş. Bugün dünyanın farklı bölgelerinde yönetimi meslek edinen, diplomatik ve karizmatik tarzı benimseyen birçok isim gardırobunda Brooks Brother imzasına, sahip oldukları statünün de bir göstergesi olarak mutlaka yer veriyor.

Brooks Brothers bir markadan çok daha fazlası

Henry Sands’in girişimleri sonrası 200 yıla yakın bir süre moda dünyasında stilini korumayı ve erişilmez yapmayı başaran marka, Amerikan tarihi içerisinde çok güçlü bir yere sahip. Sands’in oğulları Brooks Brothers olarak yollarına devam ederken, New York’taki ilk mağazada yer verilen ürünler efsane haline geliyor. Lincoln’den Roosevelt’e kadar başkanlık koltuğunda oturan birçok ismin büyük beğenisini kazanan tasarımlar aynı çizgide kalite ile üretilmeye devam ediyor.

Aynı geleneklerin ve değerlerin korunarak tasarlandığı Brooks Brothers gömlek kesimi ve kumaş seçimi ile dikkat çekerken Brooks Brothers ayakkabı modelleri de yine kalitesi ile özel isimlerin olmazsa olmaz tercihleri haline geliyor.

Jazz müziğin efsanevi ritimlerinde Brooks Brothers silüeti

Amerikan tarihi boyunca adım adım kuruluş öyküsünü tamamlayan marka, bu süreçte gerçekleşen tüm olayların da şahidi olmuş. New York Times ilk baskısını yaparken, bu seçkin marka da ilk üretim için atölyesinde kaliteli kumaşlarıyla gerçekleştirdiği dansına başlamış. Jazz müziğin ritminin duyulmaya başladığı New York caddelerinde Brooks Brothers mont ile gelen seçkin dinleyiciler, bu tarzın profilindeki ayrıcalıklı dokunuşu gerçekleştirmişler.

Bu ayrıcalığı daha yakından incelemek, koleksiyonun kalitesini tecrübe etmek için Beymen.com hemen yanınızda! Birçok seçkin ismin tercihi olan Brooks Brothers koleksiyonu, keşfetmeniz ve vazgeçilmezleriniz arasına almanız için Beymen.com'da sizi bekliyor. Siz de kendi stil imzanızı, seçkin harflerle atın.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}