Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Bond No 9, 2003 yılında, Laurice Rahme tarafından kurulan, Wall Street ve Manhattan’dan, Brooklyn ve Central Park’a kadar şehrin değişik bölümlerinden ilham alan benzersiz bir parfüm koleksiyonudur. New York’un tüm özelliklerini, çeşitliliğini, kültürünü ve tarzını bir arada görebileceğiniz; şehrin, kendisi gibi modern ve sınırsız parfümleriyle seyahat tutkunuzu ve parfüme olan ilginizle takip etmeye ve imza kokunuzu keşfe davetlisiniz.

Fransız parfümeri ustası Laurice Rahme tarafından 2003 yılında kurulan Bond No. 9 parfüm evi, uyumayan şehir New York’a saygı duruşu niteliğindeki eşsiz kokularıyla biliniyor. New York’un enerjisi, dinamizmi, muazzam çeşitliliği ve ünlü parfümörün kente olan sevgisi ikonik şişelere gizleniyor. Kent merkezinden banliyölere, Wall Street’ten Central Park’a kadar şehrin ruhunu yansıtan Bond No. 9 parfümleri modern zamanın en lüks deneyimini yaşatıyor. Farklılıklarla zenginleşen özgün aromalar rafine zevk tutkunlarının teniyle buluştuğunda kalabalıklardan sıyrılan ayırt edici bir özellik kazandırıyor.

Bond No. 9 New York mahallelerinden esinlenerek oluşturduğu ilk parfümlerine eklektik unsurlar içeren yeni temalar ekleyerek erkek ve kadınlar için çok zengin bir koleksiyon sunuyor. Şişeden çıkan çarpıcı aromalar insan teninde bitmek bilmeyen bir dansa tutuşarak mükemmel kalıcılığın nasıl bir his olduğunu yaşatıyor. Hemen hemen herkesin övgüyle bahsettiği Bond No. 9 parfüm tasarımları ister yaz mevsiminin sıcak günleri ister soğuk kış atmosferi olsun, yılın her döneminde kullanılmaya uygun çok yönlü bir duruş sergiliyor. Siz de Bond No. 9 erkek ve kadın parfüm çeşitleriyle koleksiyonunuza çağdaş bir dokunuş eklemek istiyorsanız, markanın en seçkin tasarımları Beymen.com ayrıcalıklarıyla sizleri bekliyor.

Devamını Göster
 

Bond No. 9 Kadın Parfümleri ile New York Sokaklarında Kısa Bir Gezinti

Parfüm sanatının inceliklerini modern tekniklerle harmanlayan Bond No. 9, bir parfüm markasının ötesinde lüks kozmetik dünyasının dikkate alınması gereken güçlerinden birini temsil ediyor. Baş döndürücü formüllerle kendini geliştirmekten vazgeçmeyen marka, özellikle kadın parfüm koleksiyonundaki dikkat çekici tasarımlarla dillerden düşmeyen bir fenomen yaratıyor. Bond No. 9 kadınları zarif bedenlerin imza kokusu haline gelen ikonik New York serisinin seçkin formülleriyle ödüllendiriyor. Arap gecelerini NoHo’ya taşıyan Bond No. 9 New York Signature kadın parfümü tonka fasulyesi, karamel, misk ve bademin dengeli birleşimini büyük bir gururla sunuyor.

Bond No. 9 kadın kokusu çeşitleri New York serisiyle sınırlı değil. Kent sokaklarında gezmekten keyif alan her bireyi olağanüstü aromalarla tanıştıran marka, Çin mahallesine kısa bir gezintiye çıkarmayı da ihmal etmiyor. Bond No. 9 Chinatown parfümü Çin mitolojisinin büyüleyici iksirlerini çiçeklerle dolu bir şişe tasarımının içine gizleyerek keşfedilmeyi bekleyen bir serüvenin ipuçlarını veriyor. New York’un kaotik caddelerinde usulca süzülmek istiyorsanız, Bond No. 9 Madison Avenue parfümü stil tutkunlarını dünyaca ünlü butiklerin merkezine götürüyor. Enerjik aromasıyla kalabalıklar içinde kendini fark ettiren bu özel formül odunsu ve yosunlu notalarıyla büyüleyici bir deneyim vadediyor.

Zarif ve Dinamik Kokular Bond No. 9 Erkek Parfüm Koleksiyonunda!

Bond No. 9 erkek koleksiyonundaki her bir parfüm, temsil ettiği yerin özel karakterini üstlendiğinden yaşam stilini kokularla yansıtmanın en etkili yolunu sunuyor. Yorucu bir günün ağırlığını gece eğlencelerinin hazzıyla hafifletmek istiyorsanız, Bond No 9. New York Nights ışıltılı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Kentin birbiriyle çarpışan ışıklarını şişe tasarımına da yansıtan bu özel koku markanın en popüler tasarımları arasında yer alıyor. Çiçek notalarından odunsu ve tatlı aromalara kadar farklı esintiler içeren Bond No. 9 New York parfüm ailesinin bu üyesi, kozmetik dünyasına yeni bir soluk getiriyor.

Geçmiş ve gelecek arasında köprü olan modern dünyanın yaşanmışlıkları Bond No. 9 erkek parfüm şişelerine bir sır gibi gizlenirken ruhunu özgürleştirmek isteyenler tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Markanın koku arşivindeki eşsiz kompozisyonların her biri modern klasikler arasında yerini şimdiden almış durumda. Lüks, zarafet ve iyimserliğin formülünü arayanlar için geliştirilen Bond No. 9 Off Broadway erkek parfümü de bunların başında geliyor. Yaratıcılıktan taviz vermeyen marka, bu sıra dışı aromayı gürültülü ve coşkulu olarak tanımlarken, erkekler için dinamik bir alternatif yaratıyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}