Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Boga

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Boga, kısa zaman önce çıktığı yolda lüksün detaylarda yaşatıldığı dizaynlara imza atarak sesini moda dünyasına duyurdu. Değerli taşları doğadan ilham alan dokunuşlarla hayata döndüren marka, aksesuar tasarımının yeni ikonlarından. Kişiye özel stilin olmazsa olmaz tamamlayıcıları aksesuarlar, Boga tasarımlarının farklı enerjileriyle bütünleşerek sembolizmin nefis örnekleri haline gelen serilere dönüşüyor. Devamını Göster

Çizgisini, insanın iç güdülerini lüksle harmanlayarak yansıtan aksesuarlar yaratmak üzerine kuran Boga, hayvan figürlerinin cesurca sergilendiği koleksiyonlara sahip. Derinin farklı versiyonlarının ustaca kullanıldığı takı tasarımları benliğin gizli noktalarını açığa çıkarmayı sevenleri de kaliteyle buluşturdu.

Madenlerin sert ve kural tanımaz ruhunu ehlileştiren marka, takıların yansıtıcı gücünü stilinde yaşatmak isteyen erkeklerin tercihleri arasında. Beymen farklı dünyaların cüretkar dışa vurumlarını bir araya getiren bu Boga koleksiyonlarını Beymen.com`da sergiliyor.

El işçiliğinin lezzetli formlarıyla buluşun

Boga takıtasarımında el isçiliğini ön plana çıkaran vizyonuyla özel üretim parçalara tutkun kişileri baştan çıkarıyor. Bilek ve boyunda taşınan benzersiz dünyalar kullananların ruhunu yansıtan mistik enerjileriyle bulundukları ortamı ele geçiriyor.

Gücün simgesi bilekleri cüretkar formlarıyla saran Boga bilezik tasarımları ustaca işleyen zanaatkarların ellerinden çıkma. Boga takı koleksiyonlarında kullanılan boncuklar, camın kendine has formuna şekil veren marifetli parmakların eseri. Atölyelerde sedef, fildişi ve boynuz gibi sert materyaller de farklı teknikler kullanılarak yeniden yorumlanıyor.

Örgü dokunun sportif ve zamansız çizgilerle bütünleşerek taban oluşturduğu tasarımların her birinde benliği yansıtan özgün sembollere rastlamak mümkün. Gotik rüzgarın çekici detaylarının göz alıcı formlara dönüştüğü Boga takı tasarımları, asi ruhu tarzın ince noktalarından gün yüzüne çıkarıyor. Benliğin gizemli yönlerini sanatla buluşturan Boga koleksiyonları, stilin her zerrede yaşandığı Beymen.com`da.

Tarzı değerli madenlerin lüks enerjisiyle yükseltin

Koleksiyonlarını kalitesi duruşundan belli parçalardan oluşturan Boga, tasarımlarında gümüşün parlak ve yüksek enerjisinden faydalanıyor. Zaman zaman altın kaplamanın göz alıcı ışıltısının da görülebildiği dizaynlar, lükse tutkun ruhların favorileri arasında.

Gümüş, aksesuar modasının zamana hükmeden eşsiz malzemesi olarak Boga tasarımlarının da temelinde. Yumuşak derinin envai çeşidini madenlerin sert doğasıyla buluşturan marka, zıtlıklardan oluşturduğu mükemmel koleksiyonlarla çizgisini ortaya koyuyor.

Doğal silver rengin sadeliğin ışıltısını yansıttığı tasarımlar, gökyüzünün hakimi mavinin enfes varyasyonlarıyla bir arada. Toprak tonlarının karakterli duruşlarıyla bezenen parçalar, cool tarzların sofistike tamamlayıcıları. İsyankar ruhun asil rengi siyah ise, vazgeçilmez dizaynların başrolündeki renk. Varlığın eşsiz dokunuşlarla hayat bulduğu Boga tasarımları, Beymen’in maceraperest dünyasında sizleri bekliyor.

Tende hayat bulan doğayı hissedin

İnsanın doğa tutkusu ve özleminin her geçen gün arttığı çağdaş dünyada organik malzemelerin kullanıldığı tasarımlar başrollerde. Tenin ve ruhun vahşi yaşama duyduğu hasret de, Boga takılarında kullanılan cesur materyallerle dizginleniyor. Stilin ince noktalarında çarpıcı etkiler yaratan aksesuarlar, benliğin özel ihtiyaçlarını karşılarken tende yarattıkları benzersiz nüanslar bedene de hayat veriyor.

Metalin, gücün timsali hayvan siluetleriyle buluştuğu Boga kolye ve bileklikler serilerin kült parçaları. At, kurt, boğa ve kobra figürleri markanın tasarımlarında yeniden can buluyor. Gotik tarzın ikonik simgesi kuru kafa formların da sıkça görüldüğü koleksiyonlar, kural tanımaz kişilerle bütünleşen tasarımlardan.

Vahşi dünyanın tanıkları hayvan derileri ve dişleri, Boga takı tasarımlarının özgün materyalleri olarak karşımızda. Yılan, timsah ve köpekbalığı derilerinin maskulen çizgilerle harmanlandığı bileklik ve kolye koleksiyonları oldukça cesur parçalar içeriyor.

Boga, iç dünyasını aksesuarlarında yaşatmak isteyenleri lüks tasarımlarla buluşturan üst düzey bir marka. Beymen de ruhunu modern çizgileri ve özgür dizaynlarında sembolizmin gücünden esinlenen Boga koleksiyonlarıyla doyurmak isteyenleri Beymen.com'da ağırlıyor.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}