Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Bir Kadın Tarafından Yaratılan İlk Makyaj Artisti Markası Olma Özelliğine Sahip Bobbi Brown, Sağlıkla Işıldayan Doğal Görünüm Tutkusunu Yüksek Performanslı Ürünleri Ve Makyaj Sanatçılığı İle Müşterilerine Sunuyor.

Bobbi Brown

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Her kadının içindeki benliği dilediğince dışa vurarak hayata katılması gerektiğine inanan Bobbi Brown, pozitif enerjisiyle insanları kendine bağlayan renkli ve özgün bir makyaj artisti. Tutkusunu koleksiyonlarına taşıyan Brown, 90’lı yılların çılgın rüzgarları arasında kadının duru güzelliğini ortaya çıkaracak tılsımlı dokunuşlarla kendine kozmetik dünyasında farklı bir yer buldu. Tüm kadınların doğru ürünlerle buluşan tende yaratılabilecek mucizelere tanık olmasını sağlayan Bobbi Brown, doğal tonların hakim olduğu makyaj trendlerinin öncüsü. Devamını Göster

Makyajın örtücü yönünü vurgulayan geleneksel anlayışın aksine kadının içindeki ışığı yüzüne yansıtan serilerle piyasaya damga vuran markanın vizyonu, her tende başka anlamlar bulan güzellik tanımının sınırlarını yıkmak. Bobbi Brown stick formunda sunduğu fondötenler, eşitlik ilkesini baz alarak oluşturulan emsalsiz renk skalasıyla donatılan parçalar, dudakları yücelten rujlar ve makyaj ritüelini bağımsız kılan tüm ürünleriyle Beymen.com’da sizler için sergileniyor. 

Tazelikle Parlayan Bir Ten İçin: Bobbi Brown Fondöten

Cildi ağırlaştıran kapatıcı ürünlerin konforsuz hislerinden rahatsız olan kadınların imdadına yetişen Bobbi Brown, sunduğu farklı uygulama seçenekleri ve açıktan koyuya doğru ince aralıklarla ilerleyen renk kartelasıyla beğenileri topluyor. Markanın yıllar boyunca yenilikçi ruhunun ateşiyle geliştirdiği serileri, tende nitelikli ürünlerle tinsel dokunuşlar yaratmak isteyen kadınların favorisi.

Bobbi Brown fondöten çeşitleri yüzde bir maske oluşturmadan tenin doğal parlaklığını bulmasını sağlayan özel pigmentler içeriyor. Transparan bazlı formülleriyle ipek yumuşaklığında hafif bir uygulama deneyimi yaşatan ürünler, cilt tonunu eşitleyen mikro bileşenler taşıyor. Ciltteki kusurları kendini belli etmeden kapatan formülüyle övgüleri toplayan fondötenler, stick formun sağladığı pratiklik sayesinde her an kullanıma hazır. 

Bobbi Brown acımasızca geçen zamanla savaşta her daim kadınların yanında. Markanın muhteşem kapatıcıları, göz çevrelerinde berrak denizlerin ışıltılı yüzeyini andıran aydınlık bir tene kavuşmanızı sağlıyor. Cildi hem nemlendiren hem de yüzün her noktasını aynı tonda buluşturan Bobbi Brown bb krem serileri kullanıcısını güneş ışınlarının yakıcı etkilerinden korumayı da ihmal etmiyor.

Beymen lüksü ilke edinmiş anlayışının ışığında kozmetik dünyasının kaliteli ismi Bobby Brown ürünlerini sizler için bir araya getiriyor. Beymen.com’dan erişebileceğiniz koleksiyonlarla kurallarını sizin koyduğunuz özgün dünyanızın renklerini tene taşıyabilir, yaratıcı benliğinizi nitelikli malzemelerle özgürleştirebilirsiniz.

Çekici Dudaklara Çarpıcı Vurgular: Bobbi Brown Ruj

Alımlı fakat doğal, özenli ama zahmetsiz makyajın sırlarını hayranlarına cömertçe sunan Bobbi Brown, kendini ilk olarak natürel tonların yalın dünyasını taşıyan rujlarıyla tanıttı. Dudağın kendine özgü rengini zengin içeriklerle yükselten Bobbi Brown ruj serileri, bugün lüksü her zerresinde hissetmek isteyen birçok kadının yanından ayırmadığı parçalar arasında. 

Bobbi Brown ruj pürüzsüz formuyla dudakta akıp giderken sunduğu deneyim hafızalara kazınıyor. Işıltılı tozlar ve saf pigmentler içeren parçaların mat tonların davetkâr aurasıyla buluştuğu koleksiyonlar, gözün görebileceği sonsuz renkleri dudakların sofistike çizgileriyle buluşturuyor.

Ruhunu ismine yansıtan Luxe serisinin tek bir dokunuşta yarattığı çarpıcı etki muazzam. Luxe, dudaklardaki ince çizgilerin görüntüsünü ortadan kaldırırken daha yumuşak ve pürüzsüz bir ten için ihtiyaç duyduğunuz nemi de sağlar. Crushed koleksiyonunun asla solmayan renklerine eşlik eden vitaminler dudaklara hayat verirken, size de her dokunuşta farklı hazlar yaşayacağınız eşsiz tecrübelerin keyfini çıkarmak kalır. Bobbi Brown allık çeşitleriyle tamamlayabileceğiniz kombinler, gün boyu size eşlik ederken hafif dokuları ve natürel enerjileri bütün benliğinizi sarsın.

Bobbi Brown ile makyajın büyülü dünyasını kendi mistikauranızla yeniden yorumlayabilirsiniz. Yaratmak istediğiniz her karakter, yaşamak istediğiniz her benlik icin farklı segmentlerdeki lüks markaları bir araya getiren Beymen, firmanın geniş ürün yelpazesini Beymen.com ile parmaklarınızın ucuna taşıyor. İstediğiniz zaman keşfe çıkabileceğiniz Bobbi Brown evreni de seçkin alışverişin adresi Beymen.com’da tüm ihtişamıyla sizi bekliyor.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}