Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Bluemint

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Bluemint, Londra menşeili olsa da Türkiye’de üretilen ve kurucusu Türk olan bir marka. Markanın arkasında özgün enerjisi, yaratıcılığı ve çalışkanlığıyla dikkat çeken bir isim var: Doğu Türkmen. Çocukluğundan beri özgürlük duygusu ağır basan ve her zaman bu duyguyu takip eden Türkmen, tam bir yelken aşığı. Keşfedilmemiş güzellikteki sahillerin peşinde dünyanın dört bir yanını geziyor. Seyahatin verdiği özgürlük duygusunu ise hiçbir şeye değişmiyor. Devamını Göster
 

Londra’daki Kings College’dan mezun olduktan sonra Türkmen, kumaş üzerine çalışan bir aile şirketinde genel müdür olarak çalıştı. Uzun yılların ardından en sonunda kendi markasını kurmaya karar verdi. Kişiliğindeki özgürlüğü ve enerjiyi tasarımlarına yansıtmayı hedefleyen Türkmen, markaya Bluemint ismini verdi ve 2013 yılında resmi olarak faaliyete geçti. Bluemint’i “renkli, eğlenceli ve zamansız” olarak tanımlayan Türkmen, piyasaya sürdüğü tasarımlarla bu düşüncelerini en iyi şekilde destekliyor. Bu üç özelliği aynı anda taşıyan tasarımlar gardıroplara ve kombinlere özgürlük katıyor.

En yeni ve en renkli Bluemint tasarımlarına Beymen.com’dan ulaşabilir; özgün ve özgür stilinize yeni alternatifler katabilirsiniz

Yaşamdan Alınan Ilham

Bir tasarımcı için ilham kaynağı önemli bir konudur. Bazıları için bir sözdür, bazıları için bir şarkı; kimisi tanıdığı bir insan etkilenir üretirken kimisi de doğanın ta kendisinden… Bluemint’in ilham kaynağı ise fotoğraf, seyahat ve sanat. Seyahatseverlerin ihtiyaçlarını düşünerek üretilen tasarımlar, eşsiz olmalarının yanı sıra, kaliteli işçilik ve materyalleriyle de dikkat çekiyor. Elegan ve sofistike mayolar renklerle ve desenlerle buluşunca, ortaya karşı koyamayacağınız Bluemint tasarımları çıkıyor. Zeki, özgür ve centilmen erkekler için üretilen bu çok özel tasarımlar, plajlarda dikkatleri üzerinize çekiyor.

Bluemint’in Renkli Dünyası

Bluemint dendiğinde şüphesiz ki akla öncelikle mayo şortlar geliyor. Her sezon birbirinden iddialı tasarımlara imza atan marka, çizgisinden ödün vermeden plajları renklendirmeye devam ediyor. Neredeyse her renkte ve her desende bir Bluemint mayo bulmak mümkün. Mavi, yeşil, pembe, sarı… Pek çok rengin birçok tonunu görebileceğiniz markada eğlenceli baskılara sahip modelleri de es geçmemek gerekiyor. Klasik bir stile sahip beylerin tercihi ise düz ve daha pastel tonlardan yana oluyor. Herkesten farklı olmak ve tüm gözleri üzerinize çekmek için Beymen.com’da yer alan onlarca Bluemint mayodan stilinize uygun olanları seçebilirsiniz.

Bir Yaşam Tarzı Olarak Bluemint

Bluemint’i yalnızca mayo şortlarla sınırlandırmak, büyük haksızlık olur. Nitekim zamanla mayo dışında giyim ürünleriyle dikkat çeken marka, renk renk t-shirtler ve gömlekleriyle de gardıroplardaki yerini alıyor. Bu tasarımlar adeta bir ada havasına bürünüp iddialı gözükmenize, dahası rahat olarak kendinizi en iyi şekilde yansıtmanıza olanak tanıyor.

Erkek giyimde yakaladığı bu muazzam başarıyı bir adım öteye taşımak isteyen Bluemint, kısa bir süre önce kadın giyimine de adım attı. Kalite ve stil sahibi bir görünüşün mükemmel birleşimi olan Bluemint tasarımlar, artık kadınların kombinlerine de renk katıyor. Özel kumaşlardan üretilen mayolar, deniz şortları, t-shirtler, gömlekler ve elbiseler… Kadınlar için pek çok ürün grubunda üretim yapan marka, sahip olduğu çizgiden taviz vermeden kendini geliştirmeye devam ediyor.

Tamamen astarlı mayolar, yumuşak dokular, bedene güzelce oturan kesimler, elastik bantlar, kontrast detaylar ve çok daha fazlası… Yerinde saymadan sürekli yenilik peşinde koşan Bluemint tasarımlar her yeni sezonda farklı bir özellikle karşımıza çıkıyor.  

Siz de kalitenizden ödün vermeyip hem rahat etmek hem de elegan görünmek istiyorsanız, Bluemint’in zamansız ve iddialı tasarımlarına bakabilir, Beymen.com’un sunduğu tüm ayrıcalıklardan yararlanarak alışverişlerinizi yapabilirsiniz. 
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}