Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Bialetti

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Kahve birçok insanın vazgeçilmez tutkusu arasında yer alır. Kahveseverler günde bir kere de olsa sevdiği kahve çeşidini tüketerek yaşamlarına mutlu devam ederler. Kahveseverlerin muhakkak evinde bulundurduğu bir kahve makinesi mutlaka vardır. Kahveseverler için özel üretim yapan, uzun süre varlığını korumuş kahve makinesi üreten markalar ön plana çıkar. 1919 yılında faaliyete başlayan Bialetti markası 1933 yılında icat ettikleri kahve makinesiyle ün kazanır ve uzun yıllar boyunca günümüze kadar gelerek kahve alanında başarıya imza atar. Kahve makineleri üretiminin yanında çeşitli kahve, fincan, mug, termos, french press üreten marka kahve konusunda çığır açarak müşterilerin beğenisini kazanır. Çekirdek, kapsül, öğütülmüş seçenekleriyle Bialetti kahve birçok eve konuk olur.

Marka birçok çeşit Bialetti kahve makinesi üreterek kahve tutkunları için birçok seçenek oluşturur. Çelik, alüminyum, indüksiyon gibi farklı malzemelerden üretilen makineler değişik renk imkanlarıyla evlerde, iş yerlerinde hatta kamplardaki yerini alır. Özenle tasarladığı Moka Express, Brikka, Rainbow gibi birçok eşit modelleri ile kahve tiryakilerin gözdesi haline gelir. Kitty, Musa, Venüs gibi farklı tasarımlarıyla göze çarpan Bialetti her kahve severin ihtiyacına özel ürünler üreterek başarılarına imza atar.

Sütlü kahve sevenler için sütün köpürtülmesi ve kremamsı yapı oluşturması ayrı bir lezzet ve görsel şölen yaratır. Aynı zamanda bir kahve dükkanın da süt köpürtücüye sahip olması kahveyi daha hızlı ve güzel yapmasına yardımcı olur. Bialetti süt köpürtücü indüksiyon ocaklar haricinde tüm ocaklarda kullanılarak kahveleriniz için sütü köpürtmenizi sağlar. Paslanmaz çelik süzgeçlerden oluşan yapısıyla uzun süre kullanmanızı sağlar. Cappuccino ve latte tutkunları için ideal bu köpürtücü sütü hızlı ve pratik şekilde kremamsı bir hale getirir.

Devamını Göster
 

Kahve Tutkunları İçin Bialetti

Birçok çeşit kahve üretildiği gibi bu çeşitler için farklı kahve makineleri üretilir. Bialetti uzun yıllardır farklı kahve tutkusu olanlar için birçok çeşit makine üreterek adını listelere altın harflerle yazdırır. Bialetti espresso makinesi farklı renk ve modelleriyle evlerinizde kahve köşesi yerini alır. Espresso sevenler ortak derdi kendi kahvelerini evlerinde yapmaktı. Bialetti espresso makinelerine göz gezdirmek için Beymen.com’u ziyaret edebilirsiniz. Bialetti ürettiği espresso makinesi modelleriyle espresso sevenlerin gönlünde taht kurmaya devam eder. Yenilikçi tasarımlara açık olan Bialetti markası üretti mini 2 kişilik espresso makinesiyle kahve molalarınıza renk katar.

Birçok kahve tutkununun tercih ettiği Bialetti marka makinelerinin yanı sıra farklı ve renkli tasarımlarıyla fincan ve cuplar üreten marka kahveye dair her şeyi alanı içine alır. Cam ve porselen malzemeden üretilen bu ürünler tasarımlarıylarıyla göz doldurur. Espresso Bialetti fincan seti 6 farklı renkten oluşarak arkadaşlarınızla verdiğiniz kahve molalarında size eşlik eder. Sarı, kırmızı, turuncu, mavi, yeşil, lacivert renkleriyle Bialetti renkli seramik 6’lı espresso fincan seti kahve keyfinizi renklendirir.

Bialetti kahvelerinizi muhafaza edeceğiniz bir alan oluşturmak amacıyla termos üretir. Ürettiği Bialetti termos ile 500 ml hacminde olup 12 saat boyunca kahvenizi sıcak tutmaya yarar. Sıcak havalarda dışarı çıkarken ya da işe giderken içeceğiniz soğuk kahvenizi 24 saat korur ve %100 sızdırmaz özelliğiyle çantanızda güvenle koymanıza imkan sağlar.

Bialetti ile Bir Kahve Molası

Birçok kahve tiryakisinin evinde bulunan french press filtresiyle öğütülmüş kahveyi çekirdek artıklarından kurtararak lezzetli bir içim keyfi sunar. Bialetti french press kahve makinenizi yanınıza alamadığınız zamanlar evde, işte kullanacağınız bir üründür. Farklı renk seçenekleri ve 350 ml haznesiyle kahve saatlerinize ortak olur. Bialetti markası yıllardır kahve severlerin isteklerine karşılık vererek adını kahve makinesi üretme açısından listenin başına taşır. Bialetti moka pot farklı hacim ve tasarımlarıyla müşterilerin odak noktası haline gelir. Ateşli ocaklarda kullanılan bu ürünler indüksiyon ocaklar için de indüksiyon dönüştürücü üreten marka herkese ulaşmayı amaçlar.

Bialetti Türkiye satış noktalarından biri olan Beymen.com’dan dilediğiniz ürünü inceleyerek sahip olabilirsiniz. Marka 1933’ten beri ürettiği ilk kahve makinesinden bu yana yenilikçi tasarım anlayışıyla kahve saatlerinizde kahve ihtiyacınızı karşılar. 1, 2, 3, 4 ve 6 fincan hacimlik makineleriyle kahve tutkunlarının taleplerine karşılık verir. Marka ürettiği Bialetti kırmızı termal şişe modelleriyle okulda, işte, evde hayatınızın her anında yanınızda olur. 750 ml hacmi olan bu termal şişeler kahvelerinizin ısısını koruyarak sızdırmaz.

Bialetti çekirdek kahvenin hafif sert aromasıyla size İtalya’daymış hissi verir. Hava alması engellenen 500 g’lık paketi ile sizi Roma sokaklarına götürecek bu kahve %50 Roma, %50 Robusta, %50 Arabica çekirdeklerinin bir araya getirilmesinden oluşur. Sık kahve tüketen kahve severler için 1 kg ağırlığındaki paket seçeneği ile alternatif seçim oluşturur.

Lezzetli Kahve Durağı Bialetti

Bialetti markası uzun yıllar varlığını sürdürerek kahve severlerin isteklerini karşılayacak kahveler üretir. İlk kahve makinesi üretimiyle başarıya imza atan bu marka günümüzde yenilikçi tasarım anlayışıyla birlikte kahveye dair birçok ürün üreterek adını yaşatır. Bialetti fiyatları ürünün yapıldığı malzemeye, ürün farklılığına, ürünlerin hacmine göre farklılık gösterir. Farklı renk ve modellerde kahve makineleri, çekirdekli ve öğütülmüş kahveler, muglar ve fincanlar, french pressler, termoslar üreten marka her kahve tutkununun lezzet durağı haline gelir.

Kahve tutkunları için günde yapacağı bir kahve bile eşsiz bir tada sahip olmalıdır. Bialetti brikka yüksek basınç altında çalışan mokapotların en üst versiyonları olarak evlerdeki yerini alır. Alüminyum malzemeden üretilen bu ürünler 2 fincan ve 4 fincan seçenekleriyle alternatif bir seçim oluşturur. Bazı kahve tutkunları kendi kahveleri öğütücü makinelerle öğütmek isterler. Kahve öğütücülerin kahve çekirdekleri doğru bir şekilde öğütmesi kahveyi güzel kılan noktalardan biridir. Bialetti kahve makinelerinin yanında kendi kahve öğütücüsüne de üreten marka kahve yapmak için gerekli olan birçok malzemeyi ortaya koyar. Bialetti kahve öğütücü ile kahvelerinizi 1, 3, ve 6 fincanlık makineleriniz öğütebilir kahvenizin tadını çıkarabilirsiniz.

Yaklaşık 103 yılı aşkındır varlığını sürdüren Bialetti markası kahveye dair birçok ürünle karşımıza çıkarak kahve severlerin memnuniyeti sonucu hala adını korur. 3 farklı hazneden oluşan ateşli ocakta çalışan makineleriyle kamp alanlarında bile kullanım rahatlığı sağlar. Ateşli ocağa sahip olmayan kahve tiryakilerinin isteklerini karşılamak için indüksiyon dönüştürücü üreten marka dört bir yandan müşterisini memnun eder. Makine kulplarının ergonomik ve ısı geçirmez olması elleriniz yanmasını önleyerek kullanım kolaylığı sağlar. Bulaşık makinesinde yıkanılması önerilmeyen makinelerin temizliği su ile pratik bir şekilde yapılır. Çeşitli kahve ve makineye sahip olabileceğiniz Bialetti online alışveriş fırsatlarına Beymen.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}