Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Barbara Bui

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Aramanızda sonuç bulunamadı

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

{{ item.displayText }}
{{ item.displayText }} ({{ item.docCount }} Ürün)
Tümünü Gör

Paris doğumlu Barbara Bui her ne kadar bir Fransız olsa da aslında iki kültürlü yapıda yetişmiş; Batılı bir anne ile Asyalı bir babanın çocuğu olarak büyümüş. Bui, markasının DNA’sında bu melezliğin büyük etkileri olduğunu dile getiriyor. Bugün tüm dünyada özgür ruhlu kadınların markası olarak kabul edilen Barbara Bui, çok kültürlülüğünün beraberinde getirdiği keşfetme arzusu ve meraktan besleniyor. Maskülen ile feminen detayların kesişiminden oluşan çarpıcı tasarımlarıyla da bu ikiliği ortaya koyan Bui tasarımlarından söz ederken şekiller, renkler ve çizgilerle bir hikaye anlatmak istediğini söylüyor.

Devamını Göster
 

Tatlı İsyankarlar…

İlk dönem tasarımlarında deri ve süet detayların ön plana çıktığı Bui, özellikle siyah rengin ağırlıkta olduğu ve alametifarikası detaylarında gizli modelleriyle farkını ortaya koymaya devam ediyor. Barbara Bui kadınlarını tatlı isyankarlar olarak tanımlıyor. Özgür ruhlu olduğu kadar duygu yüklü, son derece hassas Bui kadını erkeksi hatların kadınsı formlarla buluştuğu çizgisiyle ön plana çıkıyor. Çok farklı kültürlerden etkilenen, sofistike ve baştan çıkarıcı etkilerle güçlenen Bui tasarımlarının sahip olduğu romantik detaylar şehirli çekiciliğin anahtarlarından biri olarak kabul ediliyor.

Siz de özgür ruhlu Barbara Bui etiketli tasarımlardan edinerek kombinlerinize hoş bir hareket getirmek isterseniz Beymen mağazalarını ziyaret ederek keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Başına Buyruk ve Feminen

Güçlü duruşunun altında romantik bir kadın yaratmak için yola çıkan Barbara Bui tasarımları motivasyonunu rock’n roll ruhunun yüksek enerjisinden alıyor. Her ikisi de birbirinden beslenen iki farklı kadın fikriyle melezliğini tasarımlarına entegre eden Bui’nin en dikkat çeken ürünleri ise çanta ve ayakkabıları. Motorcu ceketlerinin sokağa inmiş tasarımları, saten detaylar içeren elbise modelleri ve koyun derisi örgülerin şehirli stille iç içe geçtiği kışlık tasarımlardan daracık deri pantolonlara pek çok ürünün yer aldığı Barbara Biu’nun en popüler ürünlerinin ayakkabı ve çanta olmasının ise kendine göre çok net bir açıklaması var.

Bui’ye göre bir kadının siluetini güçlü kılan temel parçalar aslında ayakkabı ve çantalar. Buradan hareketle ayakkabı ve çanta koleksiyonuna önem veren Bui markası, aksesuarların kıyafeti tamamladığı değil başlı başına bir stil yarattığı, çarpıcı tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Gece dışarı çıkarken ya da günlük hayatın bir parçası, nerede olursa olsun Barbara Bui tasarımlar her daim stilinize güç katmak için en büyük yardımcınız oluyor.

İnce ve kalın topukların yanı sıra çizmeler, topuksuz ayakkabılar, klasikleşmiş Oxfordlar, ince şeritlerle çevrili feminen modeller ve spor ayakkabılar… Oldukça geniş tasarım çeşitliliğine sahip Barbara Bui ayakkabıların ortak noktası ise iç içe geçmiş kadınsı ve erkeksiliğin getirdiği vurucu, aynı zamanda yumuşak detaylara sahip olmaları.

Tasarımlarında zımba ve leopar derisini de detaylarına ekleyen Bui ayakkabılar kadar çantalar da hayli kışkırtıcı. Piton derisinin çokça kullanıldığı Barbara Bui çantaların spor ile stili bir araya getiren modellerinin yanı sıra metal süslemeler ya da yazı detaylarıyla da kendine has çizgisini koruyor. Zincir askılı omuz çantalarından elde taşınabilir süet ve deri modellere, rahat ve geniş hacimli Bui’lerden fermuarlı saten tasarımlara, gece şıklığının tamamlayıcı piton derisi küçük çantalara farklı desen ve renklerde pek çok Bui, kadınların vazgeçilmezi aynı zamanda da en büyük tasarım müttefikleri arasında yer alıyor.

Bui’ler Beymen Mağazalarında

Güç ve hassasiyetinin tek bir potada eridiği koleksiyonlarıyla tasarım dünyasına yepyeni bir soluk getiren Barbara Bui, gücünü siyahın asaletinden alırken buna farklı renkler ekleme cesaretini de gösteriyor. Bir yanda Avrupalı alt yapısı diğer yanda buna eklenen Asya kültürü ve oryantalizme duyduğu merakla büyümesini sürdüren Barbara Bui’nin birbirinden çarpıcı ayakkabı ve çanta modelleriyle stilinize güç katmak niyetindeyseniz Beymen mağazalarına davetlisiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}