Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Atelier Rebul

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Atelier Rebul Pera Hediye Seti

2.800 TL
Sepette 1.400 TL

Levantenlerin Rue de Pera’sı olan İstiklal Caddesi’nde filizlenen Atelier Rebul, bir asrı deviren koca bir çınar olarak yaşamına devam ediyor. 1895 yılında eczane olarak kurulan bir markanın 21. yüzyıl kozmetik dünyasına yön vereceğini kim bilebilirdi ki? Görünüşe bakılırsa, lavanta kolonyası formülüyle dönemine damga vuran Mösyö Jean Cesar Reboul bundan oldukça emindi. Doğadan aldığı ilhamı farmakolojiyle birleştiren Rebul, neredeyse yüzyıllık özel formülleriyle mirasını sürdürüyor.

Devamını Göster
 

Parizyen Bir Serüvenin Başlangıç Noktası: Atelier Rebul Kolonya Ürünleri

Atelier Rebul’un hikayesi kokusuyla hayranlık uyandıran kolonya ürünleriyle başlıyor. Çiçek açan tomurcukların büyüleyici etkisini nesiller boyu sürdüren kolonya tasarımları her zevke hitap eden zengin bir çeşitlilik sunuyor. Estetik şişe tasarımıyla da dikkat çeken Atelier Rebul Pera kolonya koleksiyonu çiçek ve baharat kokularıyla markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Erguvan, yeşil çay, amber, lavanta ve gül aromalarını evinize taşımak istiyorsanız, Atelier Rebul kolonya ürünlerine Beymen.com ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

Eski İstanbul’a Mistik Bir Yolculuk: Atelier Rebul Parfüm Tasarımları

Etkileyici bir ilk izlenimin yolu her seferinde farklı hisler uyandıran benzersiz kokulardan geçiyor. Atelier Rebul’un zengin koleksiyonlarında toprak aromasından narenciye esintilerine, çiçeksi notalardan odunsu kokulara kadar aradığınız parfümü bulabilirsiniz. Kokusuyla dikkat çekmek isteyenlere zarafetin tendeki yansımalarını sunan Atelier Rebul kadın parfüm seçenekleri karşı konulamaz bir etki yaratıyor. Doğunun oryantal dokusundan ilham alan Cologne Absolue kadın parfüm tasarımı; safran, bergamot, sedir ağacı ve tütsü notalarıyla şehvetin anahtarını elinde tutuyor.

Atelier Rebul erkek parfüm tasarımlarının uzun süre kalıcı etkisi değerli anılara, gizemli duygulara ve aşk hikayelerine ilham vermeye devam ediyor. 1895’ten bu yana Rebul Eczanesi’nde kullanılan bitkilerden esinlenen Atelier Rebul 1895 koleksiyonu, mitolojik simgeler içeren şişe tasarımı ve ferahlatıcı meyve notalarıyla festival havasında bir mutluluk yaşatıyor. Tarçın, karanfil ve safran izleri aromaları taşıyan baharatlı kokusuyla erkek cazibesini yeniden tanımlayan Atelier Rebul İstanbul parfümü ise kentin mistik doğasını yansıtıyor.

Atelier Rebul ile Ambiyans Değişimlerine Hazır Olun

Atelier Rebul oda kokusu ve çubuklu kokularıyla yaşam alanlarına da dokunuyor. Markanın yüzyılı aşan koku mirasını evinize taşıyarak soluduğunuz atmosferi tamamen değiştirmek istiyorsanız, çubuklu oda kokularıyla yoğun bir aromatik performans elde edebilirsiniz. Dekoratif bir obje olarak da kullanılan koku yayıcı çubuklar, her biri farklı aromalara sahip zengin koleksiyonlardan oluşuyor. Atelier Rebul Pera koleksiyonundaki karışımlar; kakule, zencefil ve sandal ağacı gibi otantik kokular içeriyor. Evinizi narenciye ferahlığıyla süslemek istiyorsanız, misk etkisiyle duyuları harekete geçiren Flower Fusion serisini deneyebilirsiniz.

Atelier Rebul’un özel koku harmanları uzun seyahatlerde de sizi yalnız bırakmıyor. Doğadan aldığı ilhamı bilimsel formüllerde kullanan marka; araba spreyi ürünlerinin anti-bakteriyel özelliği sayesinde maksimum hijyen sağlarken, doğal içerikli aromalarıyla arabanızın atmosferine benzersiz bir dokunuş yapıyor. Uçucu yağların rahatlatıcı etkisini sprey kolaylığıyla yaşamak istiyorsanız, oda spreyi ürünleriyle lavanta ve nane esintilerini evinizin her yerine taşıyabilirsiniz.

Güzelliğinize Saygı Duruşu: Atelier Rebul Cilt Bakım Ürünleri

Kişisel zevklerinizi yansıtan özgün bir koku seçimi çekiciliğinizi artırabilir; ancak güzelliği açığa çıkarmanın başka yolları da var. Atelier Rebul cilt bakım ürünleriyle pürüzsüz bir cildin formülünü sunuyor. Pera ve İstanbul koleksiyonlarının özel kokularını taşıyan parfümlü vücut losyonu ve el kremi ürünleri cilt bariyerini destekleyerek sağlıklı bir görünümün kazanılmasına yardımcı oluyor. Vücut bakım & banyo ürünleriyle de öne çıkan marka; duş jeli, sıvı sabun ve doğal vücut deodorantlarıyla vücudunuza hak ettiği ayrıcalığı yaşatıyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}