Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Art Puzzle

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Eğlenceli aktivitelerden biri olan puzzle, büyük küçük herkesin çok sevdiği bir oyuncak çeşididir. Art puzzle 1980 yılından bu yana oyuncak kategorisinde kendini ispatlamış markalardan biridir. Zihin geliştirici ve eğitici oyuncaklar arasında bulunan puzzle çeşitlerinin üretiminde büyük başarı yakalamış olan marka, hem yurtiçi hem de yurt dışında tanınır. Sınırsız ürün seçeneği ile öne çıkan kaliteli marka, puzzle çeşitlerinde farklı parça sayılarına sahip olan modelleriyle karşınıza çıkar. Art puzzle 1000 parça puzzle, monoblok bıçaklarla kesilerek hazırlanır. Her puzzle parçası farklı bir kesime sahiptir. Art Puzzle hobi ve eğlence ürünleri arasında bulunan 2000 parçalık puzzle modelleri ile harika tablolar yapabilirsiniz. Art puzzle 2000 parça olan modeller 2 mm mavi kartona el değmeden baskı yapılarak üretilir. Puzzle parçalarının her biri farklı kesime sahip olmakla birlikte, hiçbir parça aynı yere yerleşemez. Aynı şekilde Art Puzzle 1500 parçaya sahip olan modeller de monoblok bıçaklarla kesilerek üretilir. Kusursuz kesim özelliği ile her parça tam olarak oturur ve ortaya muhteşem tasarımlar çıkar. Sevdiklerinizle harika bir aktivite alternatifi olan Art Puzzle 3000 parçalık modeller, bağlarınızın güçlenmesine katkı sağlayabilir. Hem keyifli hem de eğitici özelliklere sahip olan puzzle çeşitleri, zihninizin her daim zinde kalmasına destek sağlar. Art puzzle 500 parça gibi pek çok ürün seçeneğini Beymen.com’dan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Devamını Göster
 

Art Puzzle Modelleri ile Muhteşem Tablolara Ne Dersiniz?

Art Puzzle modelleri çok çeşitli olmakla birlikte, her biri hoş vakit geçirmenize imkan sunar. Modeller arasında bulunan Art puzzle 260 parça ürünler, az sayıda parçası olması nedeniyle çocuklar için uygun olabilir. Puzzle çocukların el becerisini geliştirmekle birlikte, sabretmeyi öğrenmeleri için de fayda sağlar. Ayrıca büyük ve karmaşık sorunları çözme yeteneğini geliştirebilir. Çoklu parça sayısına sahip olan modellerden biri olan Art Puzzle dünya haritası, hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından yapılabilir. Hatta birlikte tamamlayarak, kaliteli zaman geçirilebilir. Dünya haritasını oluştururken hangi ülkenin nerede olduğunu daha iyi öğrenmek de mümkün olur. Art Puzzle eski dünya haritası, Babillilere ait olan harita tasarımından oluşur. Bu haritanın en önemli özelliği üzerinde çivi yazısıyla yazılmış olan bir metin bulunmasıdır. Art Puzzle Türkiye haritası ise 123 parçadan oluşmakla birlikte 4 yaş ve üzeri çocuklar için ideal özelliklere sahiptir. Puzzle modelinde her şehir kendi sınırlarına göre kesilir. Çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlayan modellerden biridir. Art Puzzle museum serisinde bulunan tüm modeller tamamlandığında ortaya muhteşem tablolar çıkar. Bu modelleri evinizin ya da ofisinizin en güzel yerinde sergileyebilirsiniz. Bir başka yoğun ilgi gören model ise Art Puzzle nostalji köşesi tasarımlarıdır. 1000 parçadan oluşan bu modellerin ana teması çiçeklerdir. Art Puzzle panorama İstanbul tasarımlı olan model de 1000 parçadan oluşur. Tamamlandığında ortaya muhteşem bir tablo çıkar ve evinizin duvarını süsler. Art Puzzle manzara çeşitleriyle de sizleri bekler. Harika manzara tasarımları arasından farklı parça sayısına sahip olan puzzle modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modelleri tamamlayarak dilerseniz kendi yaşam alanlarınızda kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye ederek küçük mutluluklar yaşatabilirsiniz. Kaliteli markanın puzzle çeşitlerini yaparken günün yorgunluğunu atmanız mümkün olabilir. Odağınızı tek bir noktaya yönelterek zihninizin dinlenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu aktiviteyi sevdiklerinizle birlikte gerçekleştirerek, kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Art Puzzle puzzle çeşitlerini Beymen.com’dan rahatlıkla satın alabilirsiniz.

 

Art Puzzle Çeşitleri ile Yeteneğinizi Sergileme Zamanı!

Art Puzzle çeşitleri arasında seri halinde modeller bulunur. Ürünlerin seri halde olması puzzle tutkunları için önemli bir özelliktir. Serinin tüm modellerini sırasıyla yapmak ve koleksiyon oluşturmak çok keyifli bir aktivitedir. Seri halde bulunan modeller arasında Art Puzzle neon serisi dikkat çeker. Bu serinin en önemli özelliği puzzle parçalarındaki neon serpintilerinin gün boyunca ışığı toplamasıdır. Sonrasında topladığı bu ışığı karanlıkta yayarak müthiş bir atmosfer oluşturur. Gündüz ve gece görüntüsünün farklı olması özelliği sayesinde iki farklı dekor havası yaratır. Bu modellerin dışında çok ilgi gören bir başka ürün ise Art Puzzle Atatürk tasarımıdır. Bu model, birçok küçük Atatürk resminden oluşan kolaj çalışmasıdır. Muhteşem özelliklere sahip olan bu puzzle modeli, bulunduğu mekanda harika bir köşe oluşturur. Bu tür puzzle modelleri bitirildiğinde paha biçilemez bir mutluluk oluşturur. Bir diğer dikkat çeken ürün ise Art Puzzle saat tasarımlarıdır. Farklı modellerle karşınıza çıkan saat puzzle çeşitlerinin içinde saat mekanizması bulunur. Kendi ellerinizle yaptığınız saat, el emeğiniz sonucunda çok değerli ve anlamlı olur. Puzzle çeşitlerinin yapımını daha pratik hale getiren bazı aksesuarlar da mevcuttur. Bunlar arasında bulunan Art Puzzle sehpası ahşap malzemeden üretilir. Puzzle yapımını çok daha pratik ve eğlenceli hale getiren bu sehpalar özellikle Puzzle tutkunları için avantaj sağlar. Sehpa dışında Art Puzzle tepsisi de işlevsel özellikleri ile ilgi görür. Puzzle meraklılarının ihtiyacı dikkate alınarak tasarlanan bu ürün, hayatınızı kolaylaştırabilir. Puzzle parçalarını renk ve şekillerine göre ayrıştırarak hız kazanabilir ve parçaların kaybolmasını önleyebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran bir diğer aksesuar da Art Puzzle halı modelleridir. Puzzle yapımı sırasında kullanılan bu ürün, parçaların dağılmadan sabit bir yerde kalmasını sağlayarak işinizi kolaylaştırır. 500 ile 3000 parçalık puzzle çeşitleri için uygun olan bu ürün, aktivitenize ara verdiğiniz zaman, puzzle bozulmadan kaldırmanızı sağlayarak büyük avantaj oluşturur. Tüm bu ürünler Beymen.com’da sizleri bekliyor.

 

Keyfinizi Artıran Cazip Art Puzzle Fiyatları

Farklı zorluk derecesine sahip olan puzzle çeşitlerinin fiyatları da değişiklik gösterir. Parça sayısına ve zorluk derecesine göre değişebilen fiyatlar, genellikle uygun aralıklarda bulunur. Her kesimden insanın ürünlere rahat ulaşmasını hedefleyen marka, fiyat belirlemesini bu düşünce doğrultusunda yapar. Ayrıca belirli dönemlerde indirimlerin gerçekleşmesiyle Art Puzzle fiyatları çok daha avantajlı hale gelir. Ayrıca puzzle modellerini tamamladıktan sonra tablo olarak kullanmak isteyenler için özel formüle sahip olan yapıştırıcılar bulunur. Art Puzzle yapıştırıcı ürünler, tamamlanan puzzle parçalarının sabitlenmesi için kullanılır. Kolay kullanım imkanı sunan bu ürünlerin sabitleme özelliği mükemmeldir. Puzzle modellerini sabitledikten sonra duvara asmak için hazırlamanız da mümkündür. Art Puzzle çerçeve kullanıma hazır olmakla birlikte tamamlanan ve yapıştırılan puzzle içine yerleştirilerek işlem tamamlanır. Orjinal puzzle görüntüsünün kaybolmaması için çerçevede cam kullanılmaz. Bu modellerle ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istediğinizde, müşterilerin yaptığı Art Puzzle yorumlarından destek alabilirsiniz. Yorumlarda ürünlerle ilgili tüm detayları bulabilirsiniz. Seçiminizi bu doğrultuda yaparak avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca Art Puzzle online satış imkanından yararlanarak konforlu bir şekilde ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ekstra zaman ayırmanıza gerek kalmadan oturduğunuz yerden Art Puzzle modellerine sahip olabilir ve avantajlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Kendi ellerinizle adeta bir sanat eseri ortaya icra ederek kendinizle gurur duyabilirsiniz. Yaptığınız bu eserleri sevdiklerinize hediye ederek hoş bir anı bırakabilirsiniz. Art Puzzle satın almaya karar verdiğinizde, hiç vakit kaybetmeden Beymen.com’da sizleri bekleyen modellerle buluşabilirsiniz.

 

Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}