Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Armani Collezioni

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Aramanızda sonuç bulunamadı

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

{{ item.displayText }}
{{ item.displayText }} ({{ item.docCount }} Ürün)
Tümünü Gör

Tasarım dünyasının imparatoru olarak anılan Giorgio Armani, bir tıp öğrencisi iken günümüzde tutkusunun peşinden gidip azim ve istikrar ile sürdürdüğü tasarım yolculuğunun zirvesinde. “Stil kişisel bir şeydir ve sadece bir görüntü meselesinden ziyade karakterle ilintilidir. Benim için stil, zarif ve sofistike olmakla ilgilidir. Geçici trendleri takip etmektense, zamansız bir kalitenin peşinde olmuşumdur” diyen Armani, markasında da bu duruşundan asla ödün vermiyor. Tek sunmak istediği şeyin rahatlık ve kullanışlılık olduğunu belirten Armani, bunu abartısız bir zarafetle, tüm gösteriş biçimlerinden kaçınarak ve sakınarak yapmak istiyor.

Devamını Göster
 

Sofistike Çizgiler

Armani’nin tasarım aşkı varlığının da bir parçası haline gelen estetik algısı ve mükemmeliyetçi kimliğinden ileri geliyor. 1974 senesinde ortağı Sergio Galeotti ile beraber erkek giyimi üzerine çalışan Giorgio Armani, ismiyle aynı adı taşıyan şirketini kuruyor. 1975 yılında ise koleksiyonunu genişleterek kadın kreasyonlarına da kataloğuna ekliyor. Özellikle 1980’li yıllara damgasını vuran “Power Suit” ile çalışan kadınların kalbini kazanan Armani, geleneksel erkek kalıp ve kumaşlarından yola çıkan maskülen bir silueti kadınların gündelik hayatına sokarak modernizmin temsillerinden birini doğuruyor. Ve sırasıyla gelen kozmetik ürünleri, çanta koleksiyonları, dekorasyon seçenekleri ile bugünün en önemli ve güçlü isimlerinden biri olmayı başarıyor. Kişiselliğini koruyarak her daim farklı olduğunu ortaya koyan tasarımlarıyla Armani, tasarım dünyasının “Yeni Tanrısı” olarak boşuna anılmıyor.

Stilinizi Kendiniz Belirleyin!

İlhamını dandy’lerin estetik anlayışından alan Armani, oldukça geniş bir gömlek koleksiyonuna sahip. Slim fit gömlek tasarımlarından regular kesimlere her türden giyim stiline uygun gömlek modelini Armani bünyesinde bulmak mümkün. Klasik gömlek modellerinin elegan görüntüsünün tartışma götürmeyeceği marka ayrıca, daha genç ruhlu kısa kollu ve desenli gömlek modellerine de sahip. Jarse, viskos, ipek ve pamuklu kumaşların kullanıldığı polo yaka t-shirtlerinde sofistike ama aynı zamanda dinamik bir stil yakalayan Armani, hem spor hem de stil sahibi çizgilerle dikkat çekiyor. Arma motifinin olduğu tasarımlarının yanı sıra baskılı seçenekleriyle de yenilikçi bir görünüm kazanan Armani t-shirtler üzerine ceket giyildiğinde klasik bir havaya bürünürken bir jean üstünde ise daha rahat bir hava veriyor.

Genç Ve Yenilikçi

Lüks tekstil kalitesini sadece klasik giyim ürünleriyle değil, gündelik hayatın vazgeçilmezi jeanlerle de buluşturan Armani, jean’e dair spor ve rahatla sınırlı kalıpları da yıkıyor. Gece şıklığına da uyumlu jean modelleri ile tasarım dünyasında yepyeni bir sayfa açıyor. Klasikleşmiş regular fit jean modellerinin yanı sıra pamuklu ve esnek kumaştan yapılma jeanlerle daha rafine bir görünüm yakalayan Armani, slim fit modelleriyle de çarpıcı bir görüntü sunuyor. İpeksi dokunuşa sahip, ketenden yapılma jean modelleriyle sıcak iklimlere de uygun tasarımlar sunan Armani, jean renklerinde beyaz, siyah, gri gibi renklerle geniş kombinasyon avantajı yaratıyor.

Genç ve yenilikçi, aynı zamanda sofistike ve elegan... Armani erkeğini en iyi özetleyen tanım bu olsa gerek. Geleneksel dikim tekniklerini modern bakış açısı ile birleştiren Armani smokine sahip olmak demek, salona girdiğinizde bütün bakışlar sizin üzerinizde toplanacak demek. Saf yün kullanılarak hazırlanan klasikleşmiş Soho Wool smokin modelinin klasik smokin çizgisini modern detaylarla bir araya getirdiği karizması bu sebepten en çok kıskanılan tasarımlarından.

Giorgio Armani tasarımlarını Giorgio Armani Privé, Emporio Armani, Armani Collezioni, AJ, Armani Jeans, Armani Junior ve AX, Armani Exchange  etiketleriyle tüketicilere sunuyor. Armani’nin en iddialı alt markalarından biri olan Armani Collezioni’nin en güncel tasarımlarına Beymen.com ayrıcalıklarından faydalanarak sahip olabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}