Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Amouage

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Doğu ve Batı aromalarını sentezleyerek avangart zenginliğin eşsiz formüllerine imza atan lüks bir kozmetik markası olan 1983 yılında Umman parfümeri sanatını yeniden canlandırma amacıyla kurulan Amouage “Kralların Hediyesi” olarak adlandırılan büyüleyici kokularıyla biliniyor. Kreasyonlarını yenilik, modernite ve sanatın tutkulu harmonisiyle yaratan marka, her zevke hitap eden geniş bir tasarım yelpazesi sunuyor. Doğadaki ender bileşenlerle oluşturulan Amouage parfüm tasarımları kalıcı ve zarif bir iz bırakmak isteyenler için Beymen.com’un seçkin koleksiyonlarında bekliyor.

Devamını Göster
 

Gizli Kalmış Hikayeler ve Lüks Aromalar: Amouage Kadın Parfüm Tasarımları

Parfümeri dünyasında önemli bir simge olan Amouage, benzersiz bir vizyon ve kalite arayışıyla yarattığı 50’den fazla parfüm repertuarıyla imrenilen bir miras inşa ediyor. Yıllar geçtikçe ikonik klasikler haline gelen parfüm sanatının başyapıtları eleştirmenlerden de tam not alıyor. Parfümü hayatın, yaşamanın, kim olduğumuzun ve kendimizi nasıl tanımlamak istediğimizin bir temsili olarak tanımlayan Amouage sofistike aromalarla kadın tenini şımartmaktan vazgeçmiyor.

Amouage kadın parfüm koleksiyonunda yer alan otantik aromalar zarif tenlere övgülü dokunuşlar yaparken ardında keşfedilmeyi bekleyen gizli hikayeler barındırıyor. Markanın ikonik tasarımlarından biri olan Amouage Honour parfüm serisi de bunlardan biri. Madame Butterfly’ın trajik durumunu simgeleyen bu gösterişli ve beyaz çiçekli melanj onun şiirsel aşkını, kalbi kırık hüznünü ve aşkını yansıtıyor. İçindeki tatlı sümbülteber tehlikeyi, yasemin bağlılığı, gardenya gizli aşkı, vadi zambağı ise kalbin saflığını sembolize ediyor.

Orta Doğu’nun kadim geleneklerini modern zamanın gerçekleriyle tanıştıran Amouage, kadın parfümlerini dünya çapında 80’den fazla lokasyonda sergiliyor. Markanın en popüler harmanlarından biri olan Amouage Love Tuberose da kadınlar tarafından beğeniyle karşılanıyor. Bu gurme kokunun şiirsel romantizmi karşılıksız bir aşkın hikayesini anlatırken taze vanilya, sümbülteber, gardenya ve yasemin çiçeklerinin buketleriyle şenleniyor. Kapanışı odunsu aromalarla yapan bu romantik koku benzersiz şişe tasarımıyla da övgüyü hak ediyor.

Doğadan İlham Alan Benzersiz Aromalar Amouage Erkek Parfüm Koleksiyonunda

Centilmen erkekleri cazibesi yüksek aromalarla ödüllendiren Amouage, erkek parfüm koleksiyonu ile kokuların büyüleyici dünyasındaki tüm sırları açığa çıkarıyor. Markanın koku arşivinde diğerlerinden farklı bir noktaya konumlanan Opus serisi her biri “beklenmeyeni kutlamak ve parfüm yaratıcılığındaki ustalığı ifade etmek” için oluşturulmuş ender aromalardan oluşuyor. Özellikle Amouage Opus V kökten ve sonsuza dek değişen bir dünyada gezinmenin nasıl bir his olduğunu ortaya koyuyor. Bu odunsu ve çiçeksi neoklasik şaheser duyusal evrende aromatik bir senfoni yaratarak erkekleri karşı konulmaz bir çekicilikle donatıyor.

Erkek parfüm trendlerini lüks bir tavırla domine etmekten keyif alan Amouage koleksiyonlarında keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda özel harman bulunuyor. Hem şişe tasarımıyla hem de maskülen notalarıyla dillerden düşmeyen Amouage Reflection Man klasiği de bunların başında geliyor. Kalabalıklardan yüksek bir özgüvenle sıyrılmak isteyen erkeklerin favorisi olan bu otantik parfüm odunsu çiçekli misk kokusu, kırmızı biber meyveleri, acı portakal yaprakları ve taze baharatların dengeli uyumuyla dikkat çekiyor.

Amouage Kişisel Bakım Ürünleri ile Kendinizi Yenileyin

Çağdaş dünyanın inovatif karakterini marka kimliğiyle bütünleştiren Amouage tabiatın bahşettiği kokuları yalnızca parfüm şişelerine değil, aynı zamanda saç spreyi ve vücut kremi gibi kişisel bakım ürünlerine de gizliyor. Kendine güvenen ve seyahat etmekten keyif alan lüks tutkunu kullanıcılara hitap eden bu seçkin marka ile kozmetik koleksiyonunuza parıltılı bir dokunuş yapabilirsiniz. Saç bakımı için geliştirilen Amouage saç spreyi tasarımları farklı zevklere hitap eden aromalarla ilham verici bir etki yaratırken saçları besleyen özel bileşenler içeriyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}