Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

AllSaints bu sezon macera tutkusunu cesur ve sıradışı bir yolculukla kutluyor. Koleksiyon, kadın ve erkek giyim hatlarının genişliğini dramatik bir fon önünde, yeni bir bakış açısıyla sergiliyor. Marka sınırsız keşiflerin ve özgürlüğün izini sürerken, zamansız tasarımların içinde bu ruhu canlandırıyor ve modanın sadece kıyafetten ibaret olmadığını, aslında bir yaşam tarzı olduğunu gözler önüne seriyor. Her parça, yalnızca bir giysi olmanın ötesinde, yepyeni maceraları simgeleyen birer hikaye anlatıcısı olarak ön plana çıkıyor. "Free Way" koleksiyonu ile AllSaints, modaseverlere sadece benzersiz bir stil değil, aynı zamanda keşfetme, özgür olma ve kendi öykülerini yazma fırsatı sunuyor.

AllSaints

({{filteredProducts.total}} Ürün)

AllSaints Açık Gri Organik Pamuk Şort

3.399 TL 1.799 TL Ek İndirimle 1.649 TL
Tasarımcılar Stuart Trevor ve Kait Bolongaro’nun işbirliğiyle ortaya çıkan AllSaints markası, günümüzün en dinamik ve en dikkat çeken tasarımlarından bazılarına imza atıyor. Bu özelliğiyle de tüm dünyanın merakla takip ettiği markaların arasında yer alıyor. Özellikle de deri ceketleriyle piyasaya yön veren Allsaints, kısa geçmişine rağmen yakaladığı bu başarıyı her zaman özgün olanı aradığı tasarım anlayışına borçlu. Devamını Göster

Tasarım yolculuğuna 1994 yılında İngiltere’de başlayan marka, ilk önceleri kurucuların soyadlarından oluşan Bolongaro Trevor etiketini kullanıyordu. Ancak ikili yollarına bu isimle uzun süre devam etmedi. Marka, Boston’daki ikonik All Saints Way’den ilhamla “Allsaints” adını aldı.

Bir Markanın Yükselişi

1997 yılında ilk mağazasını açan Allsaints, yolunu kadın giyim üzerinden çizdi. Bir sene sonra ise ilk erkek koleksiyonunu tanıtarak çok daha geniş bir kitleye seslenmeye başladı. 2004 yılına gelindiğinde markanın İngiltere genelinde 10 mağazası bulunuyordu ve çocuk giyim alanında yaptığı tasarımlarla da adından söz ettirmeye başladı. 2006’da online satışa başlayan ve bu sayede satışlarını önemli oranda artıran Allsaint’in ilk Amerika Birleşik Devletleri mağazası ise New York’ta 2009 yılında açıldı. Böylece marka etkisini kıtalar arası bir boyuta taşıdı. New York mağazasının ardından Boston, Los Angeles, San Francisco, Washington DC ve Miami de dahil olmak üzere ABD’nin pek çok yerinde mağazalar açan marka, 2016 yılına gelindiğinde İtalya, Peru, Katar, Şili, Dubai, Tayvan ve Türkiye’nin de aralarında olduğu pek çok ülkede mağazalar açarak popülaritesini artırdı. Günümüzde Allsaints, dünyanın dört bir yanından hayran kitlesine sahip, lüks markalar arasında yer alıyor ve her tasarımı heyecanla bekleniyor.

Müzikten Ilham Alıyor!

Allsaints yaratıcı ekiplerinin en büyük ilham kaynağı müzik ve sanat. Bunu markanın tasarımlarında görebileceğiniz gibi yaptığı işbirliklerinden de anlayabilirsiniz. Şimdiye dek Kings of Leon, Blonde Redhead ve Dum Dum Girls’ün de aralarında bulunduğu gruplarla çalışan marka, bu sayede dinamik ve bir o kadar da iddialı bir imaj edindi. Ayrıca The LA Sessions’a da ev sahipliği yaparak müziğe olan tutkusunu net bir şekilde ortaya koymuş oldu. 2010 yılında İngiliz rapçi Tinie Tempah’ın bir şarkısında, 2013 yılında ise Justin Timberlake ve Jay-Z’nin “Suit & Tie” adlı şarkının sözlerinde markanın adının geçmesi, Allsaints’in önlenemez yükselişine neden oldu. Tüm bu özellikleriyle bugün müzikseverlerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alan Allsaints tasarımları, özgür ruhlarıyla sektöre adeta ilham oluyor.  

Hayata Dokunan Tasarımlar

Müzik dışında sosyal ve kamusal alanda da aktif olan AllSaints, 2011 yılında satış amaçlı olmayan uzun bir ortaklığa girdi. Karları tamamen insan kaçakçılığıyla mücadele etmeye yönelik olan bir t-shirt serisi çıkaran marka, aynı zamanda bir belgesel yayınladı. İngiliz tasarım ve imalatına teşvik amacıyla yapılan belgesel oldukça ses getirdi. Ayrıca Allsaints, Glasgow Caledonian Üniversitesi’nin Uluslararası Moda Pazarlaması bölümüne de çeşitli burs imkanları tanıyor.

Markanın ürünleri asi çizgileri kadar zarif İngiliz stilinden etkilenen tasarımlarıyla da ön planda. All Saints gömlekler minimal ve iddialı bir stile sahipken, zamansız modellere sahip çantalar her ortama kolaylıkla ayak uydurabiliyor. All Saints t-shirtler ise gerek baskılı gerek sloganlı gerek de sade modelleriyle gardıropların olmazsa olmaz parçaları arasında yer alıyor. Özetle her kombine uyabilecek, stil sahibi tasarımlarıyla Allsaints kalite ve rahatlığı bir arada sunuyor.

En yeni ve kaliteli Allsaints tasarımlarına Beymen.com ayrıcalıklarından faydalanarak sahip olabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}