Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Acqua di Parma,1916 yılında markanın ilham kaynağı olan kaliteye, işçiliğe, zarafete ve detaylara odaklanan ikonik Colonia kokusuyla birlikte kurulmuştur. Acqua di Parma, bir stil, bir yaşam biçimi, çağdaş lükse yönelik yaşam felsefesini ifade eder. Her ürün, en iyi malzemeler ve nesilden nesile aktarılan en geleneksel teknikler kullanarak yetenekli ustalar tarafından İtalya'da yapılır. Acqua di Parma, İtalyan tarzının özü, asla eskimeyen zarafetin simgesi, yaşam stilinin en sofistike ifade ediliş tarzı ile büyüleyici dünyasına keşfe davet ediyor.

Acqua di Parma

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Zarif kokuları ve yaşam tarzı ürünleriyle sağduyulu bir lüks inşa eden Acqua di Parma’nın serüveni 1916 yılında Parma’da kurulan küçük bir esans laboratuvarında başlıyor. İtalyan stilinin özünü hayata geçiren markanın odağında ise kalite, işçilik ve inovasyon var. Geleneksel ve moderni birleştirerek kozmetik dünyasına karakteristik bir özellik kazandıran Acqua di Parma nesilleri aşan, zamansız ve sofistike kokularıyla hem erkekleri hem de kadınları şımartmaya devam ediyor.

Parfüm tasarımlarında sanat, tarih, kent manzaraları ve İtalyan işçiliğinden ilham alan Acqua di Parma kendini bir parfüm markasından daha fazlası şeklinde tanımlıyor. Olağanüstü hammaddeleri usta zanaatkarlarla buluşturan marka, en sofistike haliyle bir yaşam biçimini temsil ediyor. Güneşi, enerjiyi, Akdeniz renklerini ve romantik duyuları çağrıştıran Acqua di Parma parfüm ve kokuları yaşam alanlarını zenginleştirmeyi de ihmal etmiyor. Oda kokusu, mum, kişisel bakım ürünleri ve çok daha fazlasını sunan markanın en seçkin koleksiyonları Beymen.com ayrıcalıklı fırsatlarıyla sizleri bekliyor.

Devamını Göster
 

Zamansız Klasikler Acqua di Parma Parfüm Koleksiyonunda

İtalyan stilinin en zarif temsilcisi olan Acqua di Parma parfüm koleksiyonundaki her bir tasarımda en iyi malzemeleri prestijli bir işçilikle harmanlıyor. 1916 yılında geliştirilen ve markanın imza tasarımı olan Colonia serisi bunun en büyük kanıtı. Hem erkek hem de kadın parfüm çeşidi olarak kullanılan Acqua di Parma Colonia Sicilya narenciyelerini gevrek lavanta ve sandal ağacının sıcak notalarıyla birleştirerek çekici bir kompozisyon yaratıyor.

Olağanüstü kalıcılığı, sofistike aromaları ve ikonik şişe tasarımıyla dikkat çeken Acqua di Parma Blu Mediterraneo koleksiyonu Akdeniz’in maviliklerine heyecan verici bir seyahat düzenliyor. Cildinizi ağır ve yoğun kokular yerine daha taze ve deniz esintileri taşıyan doyurucu notalarla ödüllendirmek istiyorsanız, Blu Mediterraneo koleksiyonunda bergamottan fesleğene, anasondan turunçgillere kadar mükemmel Akdeniz aromaları öne çıkıyor.

Acqua di Parma erkek parfüm tasarımları ile maskulen kokulardan keyif alanları etkileyici bir keşif serüvenine davet ediyor. Tabiatın bahşettiği özleri erkek teniyle buluşturan çarpıcı kokular karşı konulmaz bir cazibe alanı yaratıyor. Adını şimdiden klasikler arasına yazdıran Acqua di Parma Colonia Essenza da bunlardan biri. Greyfurt ve mandalinayla açılan bu saf erkek parfüm orta notalarında çiçek esintileri sunarken kapanışı ise paçuli ve zenginleştirilmiş odunsu aromalar ile yapıyor.

Markanın zengin parfüm koleksiyonunda kadınların övgüyle bahsettiği zarif, feminen ve lüks kokular da yer alıyor. Hem şişe tasarımıyla hem de benzersiz aromalarıyla hayranlık uyandıran Acqua di Parma Rosa Nobile, yaşam stilini kokusuyla yansıtmak isteyen kadınlar arasında oldukça popüler. Çiçeksi notaların yoğunlukta olduğu bu zengin harman gücünü ise okka gülünün duygusallığından alıyor. Acqua di Parma kadın parfüm tasarımlarının daha fazlasını keşfetmek için Beymen.com’un seçkin koleksiyonlarına göz atabilirsiniz.

Acqua di Parma Ev Koleksiyonu ile Yaşam Alanınızı Yeniden Tanımlayın

Acqua di Parma İtalyan stilini yalnızca zarif tenlerle değil, aynı zamanda evlerle de buluşturuyor. Yaşam alanlarına lüks bir dokunuş yapmak için tasarlanan mum, oda kokusu ve oda spreyi çeşitleri ilham verici atmosferler yaratıyor. İster romantik bir akşam yemeği ister yaratıcı bir çalışma ortamı olsun, arzuladığınız ambiyansa saniyeler içinde kavuşabilirsiniz. Ferah, canlı ve neşeli bir çevre sunan Acqua di Parma mum ve oda kokusu çeşitleri aynı zamanda ev dekorasyonu niteliği taşıyan göz alıcı tasarımlardan oluşuyor. Özel günlerde sevdiklerinize hediye olarak tercih edebileceğiniz büyüleyici kokuların daha fazlasına Beymen.com farkıyla sahip olabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}