Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr
  

Blender ne işe yarar sorusunun en genel yanıtı “parçalama” olarak verilebilir. Bu ürünler yemek, sos ve içecekleri pratik bir şekilde hazırlamanızı sağlar. Size zaman kazandırırken hazırladığınız karışımdaki tüm parçaları homojen şekilde dağıtarak aromalarının karışmasına da yardımcı olur. Böylelikle özellikle sos ve smoothie gibi sıvı ağırlıklı besinleri hazırlarken tat, koku ve aroma dağılımından emin olursunuz. Beymen’in seçkin markaları arasında yer alan Smeg blender seti, parçalamanın konforlu şekilde yapılmasını da sağlar. Markanın ergonomik ve çok fonksiyonlu parçalarından oluşan setleri ile mutfakta birçok işi kolaylıkla tamamlamanız mümkün. Ürettiği parçaların güçlü motor yapıları ve dayanıklı dış kasa tasarımları da dikkat çekiyor. Sizin için en uygun modeli seçerken mutfak dekorasyonunuzla uyumlu renkleri de tercih edebilirsiniz. Böylece Smeg parçalayıcılarını kullanmadığınız zamanlarda şık bir dekoratif obje olarak tezgâh üstünde tutabilirsiniz. Setteki bileşenlerin yükseklik, genişlik ve derinlik olarak boyutları şöyle:

Blender: 414 x 65 x 65 mm

Parçalayıcı (chopper): 203 x 136 x 136 mm

Ezici (masher): 247 x 96 x 96 mm

Çırpıcı (whisk): 268 x 60 x 60 mm

Ölçü kabı (beaker): 203 x 117 x 174 mm

Paket Boyutu: 442 x 195 x 347 mm

Tüm bu bileşenlerden oluşan paketin net ağırlığı 2,40 kg.

Devamını Göster    
 

Smeg Blender Setleri: Ergonomik, Dayanıklı ve Fonksiyonel

Smeg blender seti tasarım olarak mutfakta size konfor vadeder. El blenderı en sert meyve ve sebzeleri bile küçük parçalara ayırır. Böylelikle küçük parçalı bileşenlerden krema kıvamına kadar tüm tarifleri kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Setin en önemli bileşeni olan el blenderının tutma bölümü, tüm elin kavrayacağı bir ergonomiye sahip. Tutma yerleri, ıslak elle bile kullanabileceğiniz şekilde kaymaz malzemeyle kaplı. Dolayısıyla paslanmaz çelik karıştırma kolu sıcak tariflerde bile kullanılabilir. Set içindeki bıçaklar yüksek sıcaklıklara dayanıklı, kolayca temizlenebilir ve paslanmaya karşı dirençli.

  Fonksiyonel Smeg setinin dört farklı işlev için aksesuarları bulunur.

Chopper: Sebzeleri, bisküvileri, ekmekleri ve yemişleri doğramak için kullanılır. Doğrayıcı bir hazne ve bıçak ünitesi ile birlikte gelir. Parçalayıcı kasesi kapak olarak da kullanılabilen ürün kaymaz bir silikon tabana sahip.

Masher: Normal ve tatlı patates, havuç, yer elması ve şalgam gibi pişmiş sebzeleri ezmek için kullanılır.

Whisk: Çırpıcı ile yumurta aklarını, hafif hamurları, krema, muhallebi, sos gibi malzemeleri hazırlayabilirsiniz. Çırpıcıyı el blenderının motoru ile kolayca birleştirerek işlerinizi hızlı şekilde halledebilirsiniz.

Ölçü kabı: Kapaklı TritanTM ölçü kabı, rahat tutabilmek için ergonomik bir kulpa sahip. Litre, bardak, mililitre ve ons olarak işaretli ölçülerle tüm tariflerde rahat etmeniz için tasarlandı. BPA içermeyen malzemeden üretildiği için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kalite ve Tasarım Bir Arada: Smeg El Blenderı

  

Smeg blender, setteki en önemli bileşen olarak öne çıkar. El blenderı tüm sistemi çalıştıran motora sahip olduğu için önemli. Kolay şekilde tutulabilen ergonomik parça üzerinde açma-kapama düğmesi bulunur. Bu düğme sayesinde parçalamak istediğiniz gıdanın boyutlarını da ayarlayabilirsiniz. Düğmeye basılı tutarak blenderın çalışmasını sürdürebilirsiniz. Düğmeden parmağınızı çektiğinizde motor durur. Ayrıca bıçakların maksimum hızda çalışmasını sağlamak için bu kontrol bölümünde turbo hız düğmesi de var. Turbo düğmesine aralıklı basarak bıçakların hızını artırabilir ve hazırlayacağınız karışımın daha homojen olmasını sağlayabilirsiniz.

El blenderinin üst tarafında yer alan ayarlanabilir parça, bıçakların dönüş hızını kontrol altında tutmanız için özel olarak tasarlanmış. Kademeli hız ayarı için üst taraftaki parçayı döndürmeniz yeterli. Kademeli hız ayarı sayesinde bıçakların dönüş süratini istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Hızı artırmak için döner parçayı saat yönünde çevirebilirsiniz. Azaltmak için de saat yönünün tersine çevirmeniz yeterli.

Smeg Smoothie Blender: En Güçlü, En Şık

  

Smoothie blender çeşitleri ile dilediğiniz içeceği hazırlamanız hem pratik hem de çok kolay. Smeg smoothie blender ise güçlü motoru ve şık tasarımı ile hazırlık sürecini keyifli bir zamana dönüştürüyor. Smoothie blenderın keskin bıçakları, buz gibi sert maddeleri de kısa sürede parçalama özelliğine sahip. Sağlıklı ve buz gibi içecekler için tüm malzemeleri koyarak düğmeye basmanız yeterli. Keyifli bir smoothie için ölçü kabını kullanabilirsiniz. Tarife göre, ekleyeceğiniz malzemeleri chopper haznesi içine koyabilir, el blenderınızı hazne kapağının üzerine takarak çalıştırabilirsiniz. İçecek içindeki malzemelerin kendi aromaları ve tatlarıyla kalmasını tercih ederseniz blenderın hızını azaltarak büyük parçacıklara uygun olacak şekilde ayarlamanız yeterli olur. Tamamen krema kıvamı için ise ürünü maksimum hızda kullanabilirsiniz.

Smeg parçalayıcılarının kullanımı yanı sıra temizlenmesi ve bakımı da çok kolay. Motorlu parçayı her kullanımdan sonra temizleyerek bakımını yapabilirsiniz. Cihazın soğumasını bekledikten sonra az deterjan eklenmiş ılık suyla nemlendirdiğiniz bezi kasa üzerine sürerek temizliğini tamamlayabilirsiniz. El blenderı bileşenlerinin temizlenmesi için de kullanacağınız yöntem aynı. Paslanmaz çelik bölümler ve bıçak ünitelerini ılık su ve az miktarda deterjanla temizleyebilirsiniz. Bu bölümlerin temizliğinde yumuşak bir sünger veya fırça kullanabilirsiniz. Çırpma aparatı, patates ezici, doğrayıcı kasesi ve bıçaklar, elde ılık su ve az miktarda deterjanla veya bulaşık makinesinde yıkanabilir. Doğrayıcı kapağı çok fazla kirlenmemişse nemli bir bezle temizleyebilirsiniz. Tüm parçaları temizledikten sonra iyice kurulamalısınız.

Smeg Blender Modelleri: İyi Tasarım, Yüksek Kalite İçin En İyi Seçenekler

Smeg hand blender seti üretim materyali açısından da uzun ömürlü kullanım vadeder. Güçlü ve sert polimer malzemeden üretilen kasa, motorun maksimum hızda çalışması durumunda bile titreşimleri absorbe edecek şekilde tasarlanır. Her bir parçası sökülebilir olması sayesinde Smeg modellerinin temizliği ve bakımı çok kolay. Blender setinin içinde gelen ölçü kabı, parçalayıcı haznesi gibi aksesuarların malzemeleri de BPA içermeyen sağlıklı materyallerdir. Belirli sıcaklığa kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu malzemeler, doğru bakım ve saklama koşullarında uzun süre kullanılabilir.

Smeg Blender Özellikleri: Güç, Kapasite, Malzeme ve Renk Seçenekleri

  

Beymen’in elektrikli ev aletleri kategorisinde yer alan Smeg blender çeşitleri 50’lerin retro renkleri ile tasarlanıyor. Dolayısıyla kullanmadığınız zaman tezgâh üzerinde de oldukça estetik ve şık bir görünüm sergiliyor. Blenderlar değiştirilebilen hız ayar seçenekleri ve turbo butonu ile 700 Watt güce sahip. Parçalayıcı olarak kullanılan chopper bileşeni 500 ml sıvı alabilir. Ölçekli şeffaf karıştırma kabı olarak kullanabileceğiniz beaker’ın ise minimum 0,2 ve maksimum 1,4 L kapasitesi var. Daha büyük hacimli tarifler için sadece el blenderını kullanarak büyük kaplarda istediğiniz karışımları hazırlayabilirsiniz.

Hangi Blender Size Uygun? Kalite ve Şıklığı Birleştiren Ürünler

Beymen’in kaliteli ve güvenilir markalardan oluşan el blender seti koleksiyonu içinde hangi ürünü seçmelisiniz? Bunun kararını vermek için öncelikle setteki hangi parçayı ne sıklıkla kullandığınıza odaklanmanız gerekir. Birkaç parçadan oluşan setin tamamını tezgâh üstünde tutmak fazla yer kaplamasına neden olabilir. Bunun için daha sık kullandığınız parçaları görünür yerde tutabilir, diğerlerini dolap veya raflara kaldırabilirsiniz. Çeşitli malzemeleri kullanarak birbirinden farklı içecekler hazırlamaktan hoşlanıyorsanız smoothie blender gibi parçaları daha sık kullanmak için elinizin altında tutabilirsiniz. Kek türü yiyecekleri yapmaktan keyif alıyorsanız whisk ve ölçü kabını kolay ulaşılabilir bir yere koymanız yeterli olur. Bununla birlikte blender parçalarının tezgâh üzerinde estetik şekilde durabilmesi için farklı aksesuarlar da var.

Mutfağınızda estetik görünüşü ile dikkat çeken blenderlar ve diğer tüm elektronik eşyalar için Beymen’in teknoloji kategorisini inceleyebilir ve avantajlı koşullarla dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Devamını Gizle    

 

    
    
    

{{customPopupTitle}}