BLACK FRIDAY

Beymen’de alışveriş yapmak her zaman keyifli. Ama Black Friday gibi alışveriş yapmanın daha keyifli olduğu dönemler de var. Yalnızca ikonik tasarımlara değil Sonbahar-Kış sezonunun çarpıcı tasarımlarına da ulaşabileceğiniz Black Friday bundan böyle her sene vazgeçilmeziniz olacak.

Alışveriş hiç bitmeyen ve her geçen gün talebi artan bir sektör. İşin içine tutku da girince kendimizi tutamaz, ihtiyacımız olmayan şeyleri bile sadece bizi kendilerine çektikleri için almak isteriz. Hal böyle olunca mağazalar da bize yetmemeye başlar. Mağazaları gezmek, ürünlere tek tek bakmak ve beğendiğimiz, sevdiğimiz şeyleri bulmak zaman aldığı gibi zor da gelebilir. Her şeyin hızlandığı bu dönemde internet alışverişi artık daha sık tercih ediliyor. Bilgisayardan ya da telefondan, nerede olursak olalım iki dakika gibi kısa bir süre içinde bile alışveriş yapmak mümkün. Hem kısa sürmesi hem de geniş yelpazedeki tüm ürünleri bir arada görebilmek ise internet alışverişinin en büyük avantajı.

Bu kadar çok tercih edilen internet alışverişlerinde en fazla dikkat edilen şeylerden biri şüphesiz ki kampanyalar ve fırsatlar. Black Friday ise bu kampanya dönemlerinin en önemlilerinden biri olarak kabul ediliyor. Önceden belirlenmiş bir tarihi olan ve insanların en fazla alışveriş yaptığı gün Black Friday kapsamında pek çok marka oldukça geniş çapta kampanyalar düzenliyor. Beymen.com’da da Black Friday zamanı en kaliteli ve en güzel ürünleri çeşitli fırsatlarla alabilir, daha avantajlı bir şekilde istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Black Friday nedir?

ABD’de Noel zamanı ailecek bir araya gelmek, hediyeler alıp vermek için güzel bir fırsat olarak görülüyor. Bu yüzden Noel alışverişi oldukça önemli. 1932 yılından bu yana Noel alışverişinin başlangıcı kabul edilen Black Friday ise Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma gününe denk geliyor. Bu günde sevdiklerine ve kendilerine hediyeler almak isteyenler için mağazalar çok erken saatte açılıp geç saatlerde kapanıyor. Ayrıca yılın belki de en yüksek orandaki kampanyaları bu günde düzenleniyor. Bu indirimler sayesinde tüketiciler büyük oranda tasarruf sağlarken, mağazalar da stoklarını zorluyor.

Üstelik artık Black Friday, yalnızca ABD’yle sınırlı değil. Bu kampanyaları uygulayan ülke ve mağaza sayısı giderek artıyor. Son yıllarda online satışa olan talep yükseldikçe söz konusu kampanyalar internet mağazalarında da düzenlenmeye başladı. Hatta bazen online satışlardaki Black Friday kampanyaları mağazalardakine kıyasla daha avantajlı olabiliyor. Öte yandan bu kampanyalar pek çok mağazada yalnızca cuma günü değil, pazar gününe dek devam ediyor. Bu haliyle Black Friday artık herkesin iple çektiği; giyimden dekorasyona, elektronikten kozmetiğe çok çeşitli ürün gruplarının büyük indirimlerle reyonlarda yerini aldığı kült bir gün durumunda.

Black Friday Türkiye

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de Black Friday coşkulu bir şekilde yaşanıyor. Öyle ki verilere göre Black Friday döneminde alışverişler normale oranla %622’lik bir oranda artıyor. Black Friday ne zaman diye soranlar için bu tarih her yıl değişse de kasım ayının son haftasına denk geliyor. Türkiye’deki Black Friday indirimleri, tıpkı ABD ve diğer ülkelerde olduğu gibi, online satışlara da yansıyor.

Beymen’de Black Friday 2021 indirimleri

Heyecanla beklenen Black Friday, hem kendinizi şımartacağınız hem de ihtiyacınız olan parçaları edinebileceğiniz en ideal gün. Black Friday fırsatlarını, Kadın Giyim, Erkek Giyim, Kids, Home & Gift ve Kozmetik gibi farklı seçeneklerle değerlendirebilir, dolabınıza ve stilinize taze bir dokunuşla yeni bir hava katabilirsiniz. Üstelik dünyaca ünlü markaların farklı İlkbahar-Yaz ve Sonbahar-Kış koleksiyon parçalarını yılbaşında sevdiklerinize hediye etmeyi düşünebilirsiniz.

2021 modasını Beymen’de yakala!

Fırtınası 2021’de de sürecek bazı vazgeçilmez parçaları Black Friday’de yakalamaya ne dersiniz? Birkaç sezondur modası asla geçmeyen, rengarenk detaylarıyla göze çarpan chunky sneaker’larınıza bir yenisini eklemek iyi bir fikir olabilir. Aynı şekilde, logolu sweatshirt ve geometrik desenli kazak modelleri de kışı sıcacık ve yumuşak geçirmenize yardımcı olacak. Hemen hemen her tasarımcının koleksiyonunda yer verdiği ve döneme damgasını vuran, buram buram vahşi doğa kokan leopar desenli parçalardan bir tanesini edinmenin de tam sırası. Bestseller parçalarda gerçekleşecek indirimlerle farklı form ve dokulardaki Beymen ürünlerine Black Friday 2021'de sahip olabilirsiniz. Hayal gücünüzle zenginleştireceğiniz kombinleri oluşturmak için doğru zaman işte tam da şu an!

Black Friday’de evinizi unutmayın!

2021 ev modasının kalbi de Beymen Home’un çoksatan tasarım ürünlerinde atıyor. Black Friday indirimleri boyunca evinizin ruhuna iyi gelecek parçaları seçebilir ve ikonik parçalarla yeni tasarımlara yelken açabilirsiniz. Çağlardır sofralara egemen olan porselen sofra takımları, karakteristik detaylarıyla dikkat çeken ev aksesuarları ve incelikli tasarımlarıyla ev tekstil ürünleri Black Friday boyunca sepetinize eklenmeyi bekliyor.

Tüm dünyada yoğun ilgi gören Black Friday, Beymen’de de aynı coşkuyla yaşanıyor. Siz de Black Friday zamanı Beymen’in seçkin koleksiyonundaki çeşitli kampanyalardan yararlanabilir, fırsatları takip edip ürünleri daha avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

{{customPopupTitle}}