Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler
SİZİN İÇİN SİZE ÖZEL
KİŞİSEL STİL DANIŞMANLIĞI
Kişiye özel yaklaşımı odağına alan yeni lüks anlayışıyla benzersiz bir alışveriş deneyimi sunan Beymen Privé – Kişisel Stil Danışmanlığı servisiyle tanışın.

İsteklerinize göre seçilmiş ürünlerin VIP odalarımızda sizi beklediği, kişisel stil danışmanınız eşliğinde keşiflere açık, ihtiyaçlarınıza odaklı olduğu kadar sürprizli ve eğlenceli bir stil serüveni

Kişisel stil danışmanlarımızın VIP odalarımızda ya da evden ofise dilediğiniz yerde size özel servis verdiği, ihtiyaç duyduğunuzda mağaza çalışma saatlerinin sizin için esnetildiği, zaman ve mekanın ötesinde ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi

RANDEVU AL
SİZE VE TERCİHLERİNİZE ÖZEL BİR ALAN
BEYMEN PRIVÉ VIP ODA

Kişisel Stil Danışmanlığı servisine ayrılan VIP odalarımız tasarım mobilyalar, sanat eserleri, karakteristik doku ve renk paletiyle sizi konforla ağırlamak için tasarlandı. VIP odalarımızda özel ikramlar eşliğinde kişisel stil danışmanlarımız ile yeni koleksiyonları keşfedebilir, sezon modasına dair bilgi edinebilir, isteklerinize göre hazırlanan ürün ve kombinasyonlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

SİZE VE STİLİNİZE ÖZEL YAKLAŞIM
BEYMEN PRIVÉ KİŞİSEL STİL DANIŞMANI

Özel bir etkinlikte stilinizle fark yaratmak mı istiyorsunuz?
Ofis hayatında daha verimli kullanabileceğiniz temel parçalara mı ihtiyacınız var?
Günlük gardırobunuzu elden geçirmenin zamanı geldi mi?

Yaşam stilinize ve ihtiyaçlarınıza özel olarak seçtiğimiz ürünleri kişisel stil danışmanlarımızın rehberliğinde keşfedin.

Nasıl randevu alınır?

Kişisel stil danışmanlarımızdan randevu almak için 0549 100 40 10 numaralı Beymen Privé Hattı’nı arayabilir ya da randevunuzu dijital olarak buradan oluşturabilirsiniz.

RANDEVU AL
Kişisel stil danışmanlarımızı yakından tanıyın
FATİH KARAKAYA
fatih.karakaya@beymen.com
İstanbul
Karakterli görünümler yaratan hacmi küçük etkisi büyük parçalara doğru keşif yolculuğuna hazırsanız; ayakkabı, çanta ve aksesuar dünyasına meraklıysanız sizi böyle alalım. Fatih’in çekim alanına girdiğinizde stilinize yeni boyutlar katmaya hazırlıklı olun.
SELEN KOÇBEYOĞLU
selen.kocbeyoglu@beymen.com
İstanbul
Stilinize yeni bir yön vermenin zamanı geldi mi? Köklü bir değişim ya da ılımlı bir başlangıç için Selen’le tanışın. Nokta atışı seçimler mi? Uzun zamandır aradığınız kusursuz siyah elbiseyi, ofis ya da günlük hayatınızdaki görünümlerinizi tamamlayacak ideal ceketi de birlikte seçebilirsiniz.
GİZEM ÖZKÖROĞLU
gizem.ozkoroglu@beymen.com
İstanbul
Hedefi, özgün bir stil formülü yaratmak ve şehir hayatından davetlere o formülü başarıyla uygulamanız için size alan açmak. Gizem, sade ve cool duran parçalarla cazibesi yüksek, çarpıcı tasarımları eşleştirmeyi, kısacası sürprizleri seviyor.
SELMAN YER
selman.yer@beymen.com
İstanbul
Modanın her sezon tazelenen yüzü ve stilin zamansız değerleri arasında köprü kurmakta yetenekli. Spor ve casual stilinize hatta geceye uzayan formel görünümlere adapte olabilecek sneaker seçimini de ona bırakın.
KEMAL YERÜK
kemal.yeruk@beymen.com
İstanbul
Ofis sonrası akşama geçiş için rahat, her ortama adapte olabilen tasarımları bulup bir araya getirmek; ayakkabıdan çoraba, pantolondan kemere, gömlekten cekete parçalar arası uyum yaratmak Kemal’in uzmanlık alanı.
OZAN TAMBAY
ozan.tambay@beymen.com
Adana
“Takım” işinden iyi anlıyor. İş hayatı ve davetler için kusursuz bir gardırop yaratmak; lacivert blazer ve jean gibi günlük hayatın kurtarıcı parçaları arasından isabetli seçimler yapmak için Ozan’la iletişime geçin.
HAKAN TEMUR
hakan.temur@beymen.com
İzmir
Doğru kalıpta bir jean ve tişört ikilisiyle sizi anlatacak bir hikaye yazmak, sezon trendlerinden gardırobunuza uyanları ve kalıcı olanları birlikte bulup çıkarmak için Hakan’dan randevunuzu alın.
ÖZDEN ULAŞ
ozden.ulas@beymen.com
Ankara
Ayakkabı ve çantaya zaafınız varsa, aksesuarlarla görünümünüzü kişiselleştirebileceğiniz sonsuz olasılıklara açıksanız, “deri” sevdiğiniz bir dokuysa ve onu daha stil sahibi yorumlamak istiyorsanız, Özden’le tanışmalısınız.
SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?
Beymen Privé kapsamında tasarlanan özel servislerimizi keşfedin.
VIP Randevulu Alışveriş
Mağazalarımızda çalışma saatleri kısıtlaması olmadan randevuyla kişisel servis alabilirsiniz.
Özel Gün
Özel günlerinizde VIP odalarımızda sevdiklerinizle birlikte servis alabilir, kutlama yapabilirsiniz.
Beymen Evimde
Beymen ürünlerini evinizde ya da ofisinizde, dilediğiniz yerde keşfetmeniz mümkün.
Gardırop Servisi
Yenilere yer açarken gardırobunuzda var olan parçaları danışmanlarımızla birlikte gözden geçirin.
VIP Kişisel Bakım
Kişiye özel tasarlanan bakım deneyimini evinizin konforunda ve Beymen’lerde keşfedebilir, online servisimizle dilediğiniz mekanı spa’ya dönüştürebilirsiniz.

{{customPopupTitle}}