Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler
SİZİN İÇİN SİZE ÖZEL
KİŞİSEL STİL DANIŞMANLIĞI
Kişiye özel yaklaşımı odağına alan yeni lüks anlayışıyla benzersiz bir alışveriş deneyimi sunan Beymen Privé – Kişisel Stil Danışmanlığı servisiyle tanışın.

İsteklerinize göre seçilmiş ürünlerin VIP odalarımızda sizi beklediği, kişisel stil danışmanınız eşliğinde keşiflere açık, ihtiyaçlarınıza odaklı olduğu kadar sürprizli ve eğlenceli bir stil serüveni

Kişisel stil danışmanlarımızın VIP odalarımızda ya da evden ofise dilediğiniz yerde size özel servis verdiği, ihtiyaç duyduğunuzda mağaza çalışma saatlerinin sizin için esnetildiği, zaman ve mekanın ötesinde ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi

RANDEVU AL
SİZE VE TERCİHLERİNİZE ÖZEL BİR ALAN
BEYMEN PRIVÉ VIP ODA

Kişisel Stil Danışmanlığı servisine ayrılan VIP odalarımız tasarım mobilyalar, sanat eserleri, karakteristik doku ve renk paletiyle sizi konforla ağırlamak için tasarlandı. VIP odalarımızda özel ikramlar eşliğinde kişisel stil danışmanlarımız ile yeni koleksiyonları keşfedebilir, sezon modasına dair bilgi edinebilir, isteklerinize göre hazırlanan ürün ve kombinasyonlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

SİZE VE STİLİNİZE ÖZEL YAKLAŞIM
BEYMEN PRIVÉ KİŞİSEL STİL DANIŞMANI

Özel bir etkinlikte stilinizle fark yaratmak mı istiyorsunuz?
Ofis hayatında daha verimli kullanabileceğiniz temel parçalara mı ihtiyacınız var?
Günlük gardırobunuzu elden geçirmenin zamanı geldi mi?

Yaşam stilinize ve ihtiyaçlarınıza özel olarak seçtiğimiz ürünleri kişisel stil danışmanlarımızın rehberliğinde keşfedin.

Nasıl randevu alınır?

Kişisel stil danışmanlarımızdan randevu almak için 0549 100 40 10 numaralı Beymen Privé Hattı’nı arayabilir ya da randevunuzu dijital olarak buradan oluşturabilirsiniz.

RANDEVU AL
Kişisel stil danışmanlarımızı yakından tanıyın
MERVE YILDIZ
merve.yildiz@beymen.com
İstanbul
Size en uygun stil formüllerini sunmak, Merve’ye göre uzmanlık alanınızdan favori seyahat destinasyonlarınıza sizi tanımak, gardırobunuzun ihtiyaçları ile içinde keyifli hissedeceğiniz parçaların kesişimini bulmakla mümkün. Moda haftalarını ve defileleri yakından takip eden Merve, sezonun öne çıkan görünümlerini size özel dokunuşlarla bir araya getirirken öncü markaların vizyonunu yansıtan podyumlardan ilham alıyor.
EMRE KESİMOĞLU
emre.kesimoglu@beymen.com
İstanbul
Emre’ye göre sizi ve karakterinizi yansıtan seçimlerin başrolde olduğu bir stil, özgüveninizi ortaya çıkarır. Çanta ve ayakkabı tercihlerinin bu denklemde belirleyici olduğuna inanan Emre için müşterisine yaşam tarzına uygun seçkiler sunmanın kilit noktası, etkili iletişim. Yeri geldiğinde modanın dönemsel etkisinden bağımsız, yeri geldiğinde sezonun heyecan veren yönlerini yansıtan önerilerle, müşterisine hem konfor hem de yenilik sunmayı hedefliyor.
ERHAN KAYA
erhan.kaya@beymen.com
İstanbul
Doğru tasarımı doğru zamanda doğru insanla buluşturmak. Erhan Kaya’nın tutkuyla yaptığı işinde kusursuzca uygulamak istediği formül tam da bu. “Kişinin kendisini dış dünyaya anlatma biçimi” olarak tanımladığı stil ile “günün nabzını tutan parçaları kullanma sanatı” dediği modayı buluşturan görünümlerin sırrının ayakkabı ve çanta seçimi olduğuna inanıyor ve bu konuda kendisine güveniyor. Yeni markalar keşfetmeye açık mısınız? Erhan’ın yönlendirmelerine kulak verin.
GİZEMNUR NALCA
gizemnur.nalca@beymen.com
İstanbul
“Stil parmak izi kadar özeldir ve sadece kişiyi, onun aura’sını yansıtır” diyor Gizemnur Nalca. Ona göre moda ve stili birbirinden ayıran değer, zaman. Moda, sezonların taze heyecanını ve yeniliği yansıtırken stil kalıcılığa oynar ve Gizemnur, müşterilerinin yaşam tarzlarını dikkat alarak, onlara bu her iki dünyanın sentezini sunmayı amaçlıyor. Gizli mesajlar taşıdığına ve ruh halini değiştirme gücüne sahip olduğuna inandığı renklere özel ilgi duyduğunu da not düşelim.
OYTUN YÜREK
oytun.yurek@beymen.com
İstanbul
Lüks materyalleri sportif görünümlerin konforuyla buluşturarak sokak modasını etkisi altına alan yeni nesil markalar Oytun’un radarında. İlgi alanlarına ve bireysel seçimlerine göre müşterilerini hangi parçaların heyecanlandırabileceği konusunda hassas ve isabetli. Stilinizi bir üst seviyeye taşımak için ayakkabı ve çanta seçiminin önemine inananlardansanız, Oytun Yürek’le fikir alışverişinden keyif alacaksınız.
YUNUS DEMİRCİ
yunus.demirci@beymen.com
İstanbul
“Gardırobumda hiçbir şey bulamıyorum” haftanın en az birkaç günü kendinizden duyduğunuz bir cümleyse Yunus’un yönlendirmelerine kulak verin. Trend belirleyen markaların sezonda öne çıkan parçalarını ve zamansız klasikleri size özel formüllerle bir araya getirmek hünerli olduğu alanlardan. Şehir hayatından ofis ve davetlere, günün her saatine uyarlayabileceğiniz özgün stil çözümlerini birlikte yaratın.
SELMAN YER
selman.yer@beymen.com
İstanbul
Modanın her sezon tazelenen yüzü ve stilin zamansız değerleri arasında köprü kurmakta yetenekli. Spor ve casual stilinize hatta geceye uzayan formel görünümlere adapte olabilecek sneaker seçimini de ona bırakın.
KEMAL YERÜK
kemal.yeruk@beymen.com
İstanbul
Ofis sonrası akşama geçiş için rahat, her ortama adapte olabilen tasarımları bulup bir araya getirmek; ayakkabıdan çoraba, pantolondan kemere, gömlekten cekete parçalar arası uyum yaratmak Kemal’in uzmanlık alanı.
FATİH KARAKAYA
fatih.karakaya@beymen.com
İstanbul
Karakterli görünümler yaratan hacmi küçük etkisi büyük parçalara doğru keşif yolculuğuna hazırsanız; ayakkabı, çanta ve aksesuar dünyasına meraklıysanız sizi böyle alalım. Fatih’in çekim alanına girdiğinizde stilinize yeni boyutlar katmaya hazırlıklı olun.
ÖZDEN ULAŞ
ozden.ulas@beymen.com
Ankara
Ayakkabı ve çantaya zaafınız varsa, aksesuarlarla görünümünüzü kişiselleştirebileceğiniz sonsuz olasılıklara açıksanız, “deri” sevdiğiniz bir dokuysa ve onu daha stil sahibi yorumlamak istiyorsanız, Özden’le tanışmalısınız.
YAKUP KOKUŞ
yakup.kokus@beymen.com
Ankara
Gardırobunuzun jokerlerine dönüşebilecek; aynı zamanda formu, rengi ya da detaylarıyla fark yaratarak görünümlerinizde dikkat çekecek kilit parçaların seçiminde Yakup sizinle. Müşterisiyle iletişimini güven temeli üzerine kurmaya, iyi bir dinleyici olarak kişinin ihtiyaçlarını kavrayıp daima net ve dürüst olmaya önem veriyor.
HAKAN TEMUR
hakan.temur@beymen.com
İzmir
Doğru kalıpta bir jean ve tişört ikilisiyle sizi anlatacak bir hikaye yazmak, sezon trendlerinden gardırobunuza uyanları ve kalıcı olanları birlikte bulup çıkarmak için Hakan’dan randevunuzu alın.
GÜLŞAH GÜNDOĞDU
gulsah.gundogdu@beymen.com
İzmir
Trendleri yakından takip etse de gardırobunuzda kalıcı değişimlere önayak olmayı hedefliyor. Victoria Beckham’dan Yasemin Özilhan’a, sezonun moda eğilimlerini güne uyarlarken zamansız ve zarif görünümler yaratabilen kadınlara hayran. Kendinizi ne şekilde ‘en iyi’ hissettiğinizi anlamak, hazır giyimden aksesuara, tercihlerinize ve yaşam stilinize en uygun parçaları bulmak için Gülşah’ın izlediği anahtar yol.
OZAN TAMBAY
ozan.tambay@beymen.com
Adana
“Takım” işinden iyi anlıyor. İş hayatı ve davetler için kusursuz bir gardırop yaratmak; lacivert blazer ve jean gibi günlük hayatın kurtarıcı parçaları arasından isabetli seçimler yapmak için Ozan’la iletişime geçin.
SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?
Beymen Privé kapsamında tasarlanan özel servislerimizi keşfedin.
VIP Randevulu Alışveriş
Mağazalarımızda çalışma saatleri kısıtlaması olmadan randevuyla kişisel servis alabilirsiniz.
Özel Gün
Özel günlerinizde VIP odalarımızda sevdiklerinizle birlikte servis alabilir, kutlama yapabilirsiniz.
Beymen Evimde
Beymen ürünlerini evinizde ya da ofisinizde, dilediğiniz yerde keşfetmeniz mümkün.
Gardırop Servisi
Yenilere yer açarken gardırobunuzda var olan parçaları danışmanlarımızla birlikte gözden geçirin.
VIP Kişisel Bakım
Kişiye özel tasarlanan bakım deneyimini evinizin konforunda ve Beymen’lerde keşfedebilir, online servisimizle dilediğiniz mekanı spa’ya dönüştürebilirsiniz.

{{customPopupTitle}}