2016 İLKBAHAR/YAZ

BE BRAVE, BE THE CHANGE, BE STRONG, BE AWARE, BE THE ENERGY, BE YOU #BEGREEN!

Beymen 2016 İlkbahar/Yaz sezonu çekimlerinde, modaya yön veren markalara vahşi doğadan, yemyeşil bir atmosfer eşlik ediyor. “Be green” Beymen’in doğa için farkındalık yaratma konsepti “Green Awareness”ın mottosunu oluşturuyor. Dev yaprakları, yabani ağaç ve çiçekleri, rengarenk papağanlarıyla, dünyanın yeşil hazinesi olan bir muson yağmur ormanında sergilenen Academia, Beymen Collection, Balmain, Dries van Noten, Saint Laurent, Stella McCartney, Valentino gibi markalar Beymen 2016 İlkbahar/Yaz sezonu kampanya çekiminin odak noktasında yer alıyor.

Hayal gücünün sınır tanımadığı yeni sezonda dramatik volanlarıyla Balmain, metalik akıcı formlarıyla ışık yağdıran Saint Laurent, tribal desenlerden ilham alan Valentino, floral desenlerin karşı konulmaz romantizmine teslim olan Beymen Collection, yalın bir zarafeti grafik desenlerle yorumlayan Stella McCartney ve çok daha fazlası var.

Kariyeri boyunca Balmain, Isabel Marant, Alexander Wang gibi markaların defilelerinde yer alan süpermodel Hana Jirickova, bu sezon da Koray Birand’ın objektifine poz veriyor.

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız