Beymen'le Dünya Merkezlerine Yolculuk

KAMPANYA KOŞULLARI

Bu kampanya, 16 Kasım 2013 tarihinde Beymen ve beymen.com’da gerçekleştireceğiniz 4.000 TL ve üzeri alışverişlerinize istinaden yurt dışında size sunulan; Floransa, Monte Carlo, Phuket, St. Petersburg, Venedik ve Viyana şehirlerinde superyör sınıfında yer alan anlaşmalı otellerinden birinde en fazla bir kereye mahsus 2 gece çift kişilik konaklama hediyemizdir.

Ayrıca seçeceğiniz şehirdeki aktivitelere, Venedik’te kanal turu, Floransa-Toscana’da Chianti bölgesinde şarap tadımı, Phuket’te Phi Phi adası turu, Monte Carlo’da Oşinografi Müzesi gezisi, St Petersburg’ta Kuğu Gölü Bale Gösterisi ve Viyana’da Carmina Burana Bale Gösterisi, çift kişilik katılım kazanırsınız.

Kampanyadan sadece ismine fatura kesilen müşterimiz ve bir misafiri, en fazla bir kere faydalanabilecek olup, müşterimiz hakkını devredememektedir.

Kampanyadan 02 Aralık 2013- 31Mart 2014 tarihleri arasında faydalanabilirsiniz.

Kampanyamız fuar dönemleri, yılbaşı tatili, dini ve resmi bayram tarihleri ile bu tarihlerin önündeki ve arkasındaki 2 gün geçerli değildir.

Kampanya stoklarla sınırlı olduğundan rezervasyon talebinizi 2 Aralık 2013 tarihine kadar Duru Turizm’e iletmeniz gerekmektedir.

Kampanyadaki seyahatler yer müsaitliği olması halinde geçerlidir.

Kampanya katılım süresi içerisinde konaklamasını gerçekleştirmeyen müşterilerimizin hakkı, para veya mal olarak tazmin edilmemektedir.

Kampanya kapsamında kazandığınız otel konaklama hediyemiz, sadece çift kişilik oda+kahvaltı olarak gerçekleşmektedir.

Tüm diğer seyahat, ulaşım, otel içi ve dışı ekstra masrafları müşterimize aittir.

Tüm rezervasyonlar Duru Turizm Call Center 444 9 300 veya 0216 467 52 77 numaralı telefon hattı üzerinden yapılacak olup, anlaşmalı otellerin müsaitliğine göre gerçekleştirilecektir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız