TREND WOMAN

Farklı konseptlerdeki yaz düğünlerinde, sizi diğer davetlilerden ayıracak ipuçları…

HAZIRLAYAN: BUKET KICIMAN
1 SAHİL DÜĞÜNÜ

Plaj doğasından kopmadan ışıltılı ve dikkat çekici olmak mümkün. Evet, diğer davetlilerin de seçimi açık renklerden yana olacak. Ama siz yine de bronz teninizi, bembeyaz bir elbiseyle ödüllendirin. Çiçekli taçlar, fırfırlı ve düşük omuzlu formlar, sahil konseptleri için artık sıradan. Herkes Yunan tanrıçası gibi görünmeye çalışırken; modern kesimli bir elbise, gold aksesuar ve sandaletlerle farklılaşacağınızı unutmayın.

2 KIR DÜĞÜNÜ

Country sevgisi, düğün trendlerinde de öne çıkıyor. Bu yaz alacağınız davetiyelerden biri, sizi bir ormanın derinlerine ya da uzak bir dağın yamacına çağırabilir. Peki ne giyeceksiniz? Elbisede aradığınız en önemli özellik, akıcı rahat bir kumaş olmalı. Ayakkabıda kalın tabanlı sandaletler, en mantıklısı. Gün boyu toprak zeminle uğraşmamak için blok topuktan ileri gitmeyin. Hatta tavsiyemiz, western botlar. Hem cesur görünecek hem de çok rahat edeceksiniz.

3 ŞEHİR DÜĞÜNÜ

Temkinli arkadaşınız düğün için şehrin merkezinde, kapalı bir mekan tercih ettiyse, stil konusunda oldukça özgürsünüz. Diğer davetliler, siyah mini elbiselerle seçimlerini kolaylaştırırken; pantolon ve tulumla da ne kadar seksi olunabileceğini aklınızdan çıkarmayın! Modern kesimlerle yaratılan dekolteleri, ışığı güçlü formu sade küpeleri, en sakin topuklu ve portföyleri değerlendirmeye alın. Her biri kusursuz duruşunuzun parçası olacak.

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız